סרביה בוחרת שיר לאירוויזיון 2018

E u r o b o y

New member
סרביה בוחרת שיר לאירוויזיון 2018

אחרי מונטנגרו - מגיע הערב תורה של
סרביה
לבחור את השיר שתשלח לאירוויזיון בליסבון. שנה אחרי הכישלון בקייב, תיערך הערב תחרות הקדם הסרבית המסורתית Beovizija, ממנה ייבחר השיר שייצג את סרביה בחצי הגמר השני ב-10 במאי.

17 שירים יתחרו הערב על הכרטיס הסרבי לליסבון:
(בין המועמדים גם נציג מונטנגרו לאירוויזיון 2012, Rambo Amadeus)

SevdahBABY — Hajde da igramo sada
Rambo Amadeus and Beti Dordevic — Nema te
Maja Nikolic — Zemlja cuda
Srdan & Emil — Bar da znam
Ivan Kurtic — Ni sunca ni meseca
Sanja Ilic and Balkanika — Nova deca
Koktel Balkan — Zato
Boris Režak — Vila
Lana and Aldo — Jaca od svih
Dušan Svilar — Pod krošnjom bagrema
Igor Lazarevic — Beži od mene
Saška Jankovic — Pesma za tebe
Lord — Samo nek se okrece
Danijel Pavlovic — Ruža sudbine
Rejbass — Umoran
Osmi Vazduh and Friends — Probudi se
Biber and DJ Niko Bravo — Svatovi

כאן תוכלו להאזין לכל 17 השירים המתחרים:
https://wiwibloggs.com/2018/02/07/serbia-rts-releases-the-17-songs-for-beovizija-2018/215525/

שידור ישיר של הקדם הסרבי החל מ-22:00:
http://www.rts.rs/page/tv/ci/live.html

לסרביה

Angry Beaver

New member
ה-קדם של השנה!

כמעט כל השירים כאן ראויים לייצג את סרביה וטובים פי מיליונתאלפים מכל דבר שהם שלחו מאז ז'ליקו. אני בכל מקרה עם Nova Deca היום

alma velama

New member
נשארת נאמנה לצבוטותי מבית SVATOVI, אבל כמעט כל שיר כאן מפגיז

Brady

New member
טופ 5:

Sanja Ilić & Balkanika - מושלם
Raybass מהפנט. כנראה יסיים אחרון, אבל יישאר אחד משירי הקדמים האהובים עליי השנה
Biber & DJ Niko Bravo הקטעים האתנים

Rambo Amadeus & Beti Đorđević - ככ נעים ומכניס לאווירה טובה
Lord כיפי
אוהב גם את איגור אבל מעדיף שייבחר משהו יותר מעניין, ואיוון ומאיה גם סבבה.

tajci

New member
אחלה קדם

כל הכבוד לסרבים!
הפייבוריטים שלי הם:
http://www.youtube.com/watch?v=T41ZnSjqBhc&list=PLCxUEcqz3AEvc7zjaSt2roD2NsJzIl6DB
השיר שנשמע הכי רדיו פרנדלי, בקטע טוב(עדכני יחסית) והקטע האתני חביב.
מקום שני(אבל אשמח אם הוא יבחר) הוא נובה דקה שמסתמן כפייבוריט בפורום, ובצדק. ההופעה ממש מסקרנת אותי, בייחוד הבחור המבוגר עם הזקן...הבעיה היחידה עם השיר שהוא מרגיש כמו שילוב של שני שירים, והסוף לא מספיק מרגש. מקווה שבהופעה זה ישתפר.
השיר השלישי שאהבתי(והפזמון הזכיר לי קצת את הפזמון של איזאבו) היא להקת הרוק עם הסולנית המבוגרת...אשמח להפתעה כזאת
http://www.youtube.com/watch?v=Chiup11Sr64&list=PLCxUEcqz3AEvc7zjaSt2roD2NsJzIl6DB

קדם מצוין

עוד באירוויזיון הילדים הבנתי שהמעידה בשנה שעברה הייתה חד פעמית והם יחזרו להיות מצוינים כמו שהם.
בכלל כל המשלחת באירוויזיון הילדים האחרון שיצא לי לראות ולדבר איתם קיבלו ממני הגדרה קצרה
כמה דוגמאות: הבלארוסים-המעודדים ביותר, הפורטוגזים והאוקראינים-מחייכים לכולם, האוסטרלים-יבשים/אדישים
הארמנים-חצופים, הקפריסאים-עייפים, הרוסים-הכל מהכל ועוד..
המשלחת הסרבית הייתה המשלחת הטובה ביותר, הרגשתי מהם הכי הרבה דברים טובים
ואחד הדברים הזכורים לי הכי טוב מכל הדברים שהם "מאחורי הקלעים" של התחרות (שהייתה נהדרת) הייתה השיחה עם הזמרות ומנהלת המשלחת הסרבית בשפה התעופה בחזור.
------
בכל מקרה לגבי הקדם הזה, כל השירים קיבלו ממני לפחות טוב+
וגם השירים של אוסמי, מאיה ואיגור שהם האחרונים אצלי בדירוג לקדם הזה
יהיו במקום מאוד גבוה אצלי בדירוג שלי של כל השירים בשנה זו
השירים שהכי אהבתי הם שירים מספר 2,6,7,8,9,10,12,13,14,15 כל אחד מהשירים הללו יכנס וכנראה גם ישאר בחמשת הגדולים שלי.
ושאר השירים טובים מאוד.

צוות Kuss

New member
דעתי:

לא הצחלתי לראות עד הסוף, זה נראה ונשמע כל כך 2005, במובן הרע של המילה. יסיים לבטח באחד המקומות האחרונים בחצי הגמר. פשוט בעעעעעעעע.

Angry Beaver

New member
די לייבב על עדכניות! כשנוח ונעים לכם זה חשוב וכשלא אז לא

השיר של סלבדור היה עדכני? משהו בביצוע או בהופעה היה עדכני? מה זה בכלל "עדכני"? אדל (שאני לא אוהבת) היא עדכנית באיזושהי צורה? משהו מהמוזיקה הפופולרית בישראל הוא עדכני? הלוא כל השירים בעברית ברדיו נשמעים ונראים בדיוק כפי שנשמעו ב-2005, כזה חרא מדכא-נוגה עם גיטרות והפקה דלה? מה כל כך טוב בלהיות עדכני? הסרבים ניסו כמה שנים לשלוח את הוריאציה שלהם ל"עדכני" - חרא משובד מאונגלז וחסר נשמה. הגיעו מים עד נפש, גם להם וגם לנו, והם החליטו להרכיב קדם שכל כולו מוזיקה סרבית, עדכנית לא עדכנית וואטאבר - זה מה שהקהל אוהב!!!!!!!! הקהל התחבר, הדוז התקבל והניצחון היה משכנע.

אני לא נוטה להגן על תחרויות, יש הרבה תחרויות בעשור הזה שלא אהבתי, אבל זו אחת מסתמנת כאחת הטובות! נראה שהמון מדינות למדו לקח והתרחקו כמו מאש מהחרא המשובד. העדיפו לחזור למקורות. ואתם, שמתיימרים לקרוא לעצמכם "מחנה האיכות על שם ג'מאלה את סלבדור", יורקים להם בפרצוף! תגידו תודה שהאירו חוזר למסלול שלו, כי הכיוון שלו אבד (וזו מגמה חריפה שהתחילה מהכישלון הבלקני ב-2013... מאז כל מדינות הבלקן למעט הבלחות שלחו שירי פח באנגלית).

השיר הכי גרוע ניצח

Sanja Ilic and Balkanika — Nova deca
זה הולך להיות האיר' הגרוע בכל הזמנים
פאק!

רמי אב

New member
אז עדיין לדעתך הבחירה של נטע לייצא את ישראל באירוויזיון היא

פחות טובה?

Brady

New member
מאוד אוהב!

הקטע של הזמר יחד עם האינסטרומנטל מזכיר לי את הטיול לבלקן ומתחבר עם הנופים ככ חזק, מסיבה לא ברורה.... ודווקא בסרביה לא הייתי. עושה לי תחושה חמה ומרגיעה ממש

E u r o b o y

New member
השיר הנבחר = בולגריה 07' + מקדוניה 13', וזה לא יוצא טוב

&nbsp
אם כבר משהו עממי מסרביה, שיהיה כמו סרביה 10' נניח. משהו מקפיץ ושמח ובלקני כיפי ולא הדבר הזה. לא בטוח בכלל שסרביה בגמר.

alma velama

New member
מולדובה 09'+בוסניה 16'+בולגריה 07'=בלקניזציה

יש כאן מראית עין של אמנות גבוהה בגלל ההרמוניה הקולית, השילוב בין פולקלור למודרנה, בין כלי נגינה מסורתיים לביטים מודרניים וצלילים מסונתזים, אבל אין כאן שום חדש תחת השמש ולא מגיע לאף מדינה פרס מיוחד על חזרה לשפת המקור ולהתחברות לשורשים האתניים אם התוצאה מחושבת, קצת מכאנית ונעדרת שמחת חיים. ועדיין זה יעפיל בקלות לגמר כמו יוון ויסיים במקום טוב באמצע.

Willo the Wisp

New member
אהבתי מאוד

סרביה חזרה לעצמה. מקווה שזה מסמן את סוף משבר הזהות שעבר על סרביה בשנים האחרונות. צריכים לעבוד על הסטיילינג של הבנות וקצת לשדרג את ההופעה, אבל בגדול הכל עובד מצוין. מקווה שיצליחו.

L e j l a

New member
צריך כמה שמיעות כדי להחליט אם אוהב או לא אבל בחירה חכמה

זה בעיקר נשמע כמו השירים שסרביה הייתה שולחת בימים הגדולים שלה (בעשור הקודם). שיהיה בהצלחה

למעלה