Melodifestivalen 2018: חצי גמר 03

צוות Kuss

New member
אין צורך להתרגש, למלודי חוקים משלו

ועובדה שהם מצליחים באירוויז באופן עקבי אז אולי הם מבינים משהו שאנחנו לא.

שום חוקים. השבדים איבדו את זה

הם הפכו להיות חיקוי של עצמם. הנוסחא עשתה את שלה וכבר לא רלוונטית. אף טכנאי לא מצליח ליצור אלגוריתם חדש ומפותח יותר. וכך כל הטכנאים השבדים עבר זמנם, זה הסוף שלהם. השירים שלהם ממוחזרים, מיושנים כבר. זהו, שבדיה תצטרך לחשב מסלול מחדש.
סו פאר השיר הזוכה במלודי השנה עוד לא הופיע. כלומר הוא צריך להיות בסמי ה4. אם גם בו לא נראה את הזוכה הברור המיידי שתופס אותך על המקום(וזה מה שהיה בשבדיה 2017/16/15/14/12) אז שבדיה השנה לא תסיים טופ 5.

mmmyala

New member
הלם על דוטר

השיר וההופעה הכי טובים במלודי הזה עד כה
בושה וחרפה באמת

tajci

New member
מנדז הכי מביך וגרוע. בטח ינצח את הסמי

הוא נראה רע, שלא לומר כמו קלישאה של עבריין צעצוע. המילים מביכות, ההופעה כאילו נלקחה מהקדם הרומני(בעשור הקודם). הפזמון אומנם ממכר, אבל כמו פרסומת לטמפונים, לא לשיר שמקבל את הכבוד לסיים את הסמי. מאכזב בטירוף!!!!

GALxp

Well-known member
מקווה שהסמי הרביעי יציל את המצב

עד כה אני מאוד מאוכזב מהרמה, השיר היחידי שאני מחבב מבין כל ה-21 ששמענו הוא של בנג'מין וגם הוא לא וואו.
לא שותף להתלהבות מייסיקה, בכל הפעמים שניסתה את מזלה במלודי לאורך השנים, אהבתי רק את Can't Hurt Me Now מלפני שלוש שנים, למרות שידעתי שהוא חסר סיכוי. Party Voice לא יותר מנחמד.
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
&nbsp
FO&O - בשנה שעברה תפסו שלא בצדק מקום בגמר ל-De Vet Du המשעשעים.
מארייט - מקווה שהשיר שלה יהיה דומה יותר ל2015 מאשר ל2017. היא מבחינתה לא מפסיקה להאמין, שזה טוב, רק שלא תגמור כמו אייס וויילדר.
&nbsp
את שאר השמות אני לא מכיר.

E u r o b o y

New member
נקמת השלאגררררררר
ייסיקה המלכה

&nbsp
איך שמחתי בשבילה שהיא עלתה דירקט טיל פינאל כמו שהגיע לה בחצי גמר עולב הזה שהיה אתמול! זו הוכחה שהשלאגר עדיין חי ובועט! אמנם ברור שהיא לא תנצח, אבל לפחות כבודו האבוד של השלאגר הוחזר (נורא מזכיר את "הילדה" המופתי של חרלטת)
&nbsp
וכן, יש לה את השיר הטוב ביותר במלודי הזה עד כה (במקום השני: ליאמו, שכנראה יוכתר לזוכה - אלא אם למארייט יש שיר טוב באמת)

tajci

New member
גם לי הוא הזכיר את ״הילדה״

ומאוד שמחתי שעלה ישירות לגמר. ובאמת זה השיר היחיד שאני אוהב עד עכשיו. בשנה חזקה שיר כזה היה בקושי עולה להזדמנות השנייה. וזה אומר הרבה על הרמה של המלודי השנה.

M a g n u s

New member
בינתיים זה המלודי הכי חלש שיצא לי לעקוב אחריו

אמנם פספסתי את הסמי השני, אבל ראיתי שלושה שירים (מרגרט, אידה ומימי), והם ממש לא שינו את המצב.
אז או שכל המלודי הזה פשוט נתפר במיוחד למידותיה של מארייט ובכך מסביר את שלל השירים הגרועים, או שהאיש והאגדה ביורקמן צריך להזדכות על עצמו ולתת לצעירים ממנו להוביל את המלודי למחוזות חדשים. מה שבטוח זה שנדרש ריענון דחוף.

tajci

New member

מסכים עם מה שכתבת, מקווה שזה נתפר למידותיה של מראייט. אני לא מסוגל לעמוד במתח עד חמישי. היא חייבת להציל לנו את המלודי.

למעלה