אני לא שלם בצורה מלאה שנטע זכתה בקדם אירוויזיון

mati020202

New member
רייטינג פירושו גם אמון,תוכנית הגמר השיגה 24.4% רייטינג

זהו למעשה שיא הרייטינג מאז פיצול הערוצים http://www.ice.co.il/media/news/article/734506,והתגובות שלי הם חוסר אמון בגלל התערבות בוטה של ההפקה,וחוסר אמון פירושו צניחה עתידית ברייטינג.אתה רוצה לראות איך מתבטא חוסר אמון -תכנס לאתר הפייסבוק של הכוכב הבא ותיראה בעצמך אלו תגובות הם מקבלים.השאלה שצריכה להישאל האם שווה לסכן את עתיד התוכנית בזכייה המפוקפקת הזו?

מי שהיה בקהל בקדם הספרדי ומי שחשוב לו להגיב באתר התכנית

הם אוחצ'ות ספרדיות שמעריצות את האירוויזיון והוא הדבר החשוב ביותר בחייהם - למה? כי החיים קשים וצריכים דיוות עם שמלות קצרות שמתיישבות באמצע השיר על הבמה. כולנו חוטאים בזה.
כמה אנשים כבר היו שם באולפן? הומואיות קשות ממדריד, חמות מזג, צועקות ומשתוללות.
גם אם אנשים מתאכזבים ומאבדים את האמון, או כועסים על ששילמו רבע יורו כדי לשלוח הודעה בטלפון והצביעו עבור המועמד האהוב, הם שוכחים מהר וממשיכים הלאה. יש המון תוכניות ריאליטי עם שופטים, וזה דבר שקורה שהשופטים לא מצביעים בדעה אחת עם הקהל.

בכלל, אני לא בטוח שהשופטים בספרד היו "מטעם". אולי כוונתם הייתה דווקא לעזור ולמנוע מצב ששוב, שנה אחר שנה, ספרד תשלח דיווה שלא מביאה לתוצאה מרשימה.
וכן, הם היו צריכים לבחור במירלה, לא בגלל המקום האחרון, אלא כי היא הייתה הבחירה המושכלת והברורה מאליה בלי קשר לתוצאה.

mati020202

New member
נו,באמת

רמי אב

New member
תזכירו לי בבקשה בשנה שעבר כמה זמן לקח

מגמר הכוכב הבא בישראל לזמן שבו פרסמו את השיר של ישראל לאירווייון?
וכמה זמן זה לקח לפני שנתיים?
אולי בצורה הזאת הזאת יהיה יותק קל לדעת מתי בערך יפרסמו השנה את השיר של ישראל לאירוויזיון?

mont

New member
אולי טעינו ואולי לא.

היופי בתחרות האירווזיון שאתה לא יודע לאיזה כיוון ילך, הלך הרוח בסוף.

בשלוש השנים האחרונות שלחנו זמר אבל זה היה מצויין רק בפעם הראשונה.
טוב בפעם שניה, ובינוני בפעם השלישית.
הפעם אני בחרתי בנטע בסוף ולא במרגי.

א. היא יותר מעניינת. חדשנית וסופר מרתקת לראות לאן אפשר להגיע איתה.
ב. מרגי כוכב אדיר בארץ בחו"ל יש עוד כמוהו. ובגמר לא חשבתי שהוא זמר עם קול אדיר מעבר לאחרים שהין שם ומה שוב פעם נשלח זמר שנראה טוב. עם קול טוב אבל לא ייחודי.
ג. אפשר להכשל עם נטע, אבל גם אפשר להצליח בגדול.
עם שיר טוב וסיפור טוב שהאומנות שלה ניצחה את כל היפים והמוכשרים. שהחדשנות שלה היא זו שניצחה, ולא משנה איך אתה נראה, מה לעשות יש גם קהל שלא רוצה לראות בן חתיך פעם רביעית וחושב שהתחרות היא גם אומנות.
וגם חדשנות. וגם צריך שיהיה באזז וסיפור.
ד. הלופר צריך להיות במינון בתחילת השיר בסוף אבל באמצע לעזוב אותו.

אז כולם להרגע, נצליח סבבה, נכשל לא נורא לפחות העזנו לנסות משהוא שונה.
ברור שאם תכשל כולם יגידו אוי זה היה יותר מדי בשביל הקהל אוי אייך אנחנו לא לומדים.
אבל אחרי שלוש פעמיים של אותו דבר, אולי צריך להעז.

רמי אב

New member
אני מקווה באמת

אני מקווה שנטע ברזילי לא תתאבד, עם כל הדברים המגעילים שרושמים עליה, וקרו מקרים שאנשים התאבדו בגלל פרסום דברים פוגעים.
זה שאדם מודיע שהוא מרגיש חזק ממה שעבר עליו , אולי הוא מודיע את זה כי הוא בנפש חלש, והוא רוצה להתחזק, אז אם הוא חלש בנפש, והרבה אנשים מנסים לפגוע בו אז זאת יכולה להיות בעיה קשה מאוד.
&nbsp

רמי אב

New member
ואני חושב שזה בסדר גמור ולא הלשנה

לדווח על פוסטים שבהם מעליבים אנשים, רק בגלל המראה החיצוני שלהם, תוך כדי שהם קוראים להם להתאבד.
אני משבח את מרג'י על שהציל את נטע מהאלימות יותר חזקה שיכולה לקרות מהמעריצים שלו, בזה שהוא אמר לא אמר בצורה מתחנפת על הזכיה של נטע בברכת אמירת מזל טוב, אלא שהוא שם הבהרה שאין לו אף טענה שנטע תנצחה. אם הוא לא היה אומר דברים לטובת נטע בתחרות אז אולי חלק מאוד גדול מהמעריצים שלו היו רואים בנטע כמישהו שעושה רע למרג'י, והתוצאה היו יכולה גם להגיע להטרדות טלפוניות ואלימות ברחוב, אבל אני לא אומר שאיך שברשתות החברתיות כמו בקבוצות ווטסאפ שמעליבים את נטע ברזיני שזה בסדר, זה בכלל לא בסדר.
כמו למשל המקרה הזה, שהתעללו בו , והוא ניסה להתגבר על הקושי, אבל אחרי שהוא ראה הרבה תגובות נגדו אז הוא התאבד
"בחלקו השני של הערב, החלק היותר טעון וכאוב, הציגה לימור מזרחי, אמו של דודאל ז"ל את סיפורו של בנה שהתאבד בגלל שיימינג בפייסבוק. מזרחי אמרה לקהל: "למרות שאני חוש חש הבלש, לא הצלחתי לזהות שהבן שלי במצוקה, נהפוך הוא, הוא נראה מאושר והמעבר לתיכון נראה כדבר הטוב שקרה לו". הקהל ישב מרותק והאווירה הייתה קשה וכבדה.
דודאל היה תלמיד בבית הספר אורט תעופה וחלל במעלה אדומים. נער נמוך קומה, שסבל מבעיות בריאותיות שמנעו ממנו להתגייס לשירות קרבי, אבל בחר להירשם לבית ספר סמי-צבאי כדי לקבל הכשרה שתאפשר לו להתגייס לחיל האוויר. הנערים שלמדו איתו השפילו אותו, היכו אותו והתעללו בו ללא הרף, עד ששם קץ לחייו בתלייה במקלחת בינואר 2011, לפני חמש שנים. דוד-אל בחר להתאבד לאחר שקרא התגובות שנכתבו על הקיר הציבורי שלו ברשת החברתית, תגובות שהיו חשופות לעיני כל חבריו."
http://modiinet.co.il/articles/6885/
אני מקווה שבאמת נטע ברזילי שטוענת שבעבר עברה פגיעה קשה נפשית בבית הספר, שהיא חזקה בנפש מאיך שמפרסמים עליה דברים פוגעים מאוד באינטרנט.

רמי אב

New member
השאלה אם זה קל תוך בערך חודש לעשות שיר איכותי

ומבחינת זמרת לאירוויזיון שהיא גם דוגמא שהחיים קשים ושטוב להתגבר על הקושי, יש את זאת עם הכסא גלגלים מרוסיה.

GM1988

Well-known member
או איך שאומר המשפט

"הצלחה - היא רצף של כשלונות שהיו בדרך".

למעלה