יוון 2018: Yianna Terzi - Oneiro Mou

E u r o b o y

New member
יוון 2018: Yianna Terzi - Oneiro Mou

הקדם היווני בוטל - והשיר הבא נשלח אוטומטית לייצג את יוון בליסבון. דעתכם?

mati020202

New member
זה נהדר,אולי הטוב ביותר של יוון ב 10 שנים האחרונות

שיר שמחייב הופעה חזקה.

לא מיוחד

נשמע לי כמשהו שנכתב באנגלית ואז שהוחלט שיוון שרה השנה ביוונית
הוכנסו כל מיני אלמנטים שמבטאים מה חושבים מחוץ יוון על המוזיקה היוונית
השיר לא מרשים מידי
ולמרות כל מה שכתבתי למעלה זה לא נורא אבל די מאכזב
כי מיוון אני מצפה ליותר מרוב המדינות.

פיספוס ענק!

אני כל כך רוצה לאהוב את זה. לחן יווני אסלי, שירה יוונית. מה יותר טוב?
הבעיה שהלחן רזה ולא מיוחד, אבל-וכאן הפספוס- אפשר היה לשדרג עם עיבוד מעניין יווני אותנטי עד הסוף עם כלי נגינה רלוונטיים כמו בוזוקי. אבל במקום יש שם הפסקה של כמה שניות לפני סו קולד התפוצצות, ואז תופי קונגו לא קשורים. ואז שוב הפזמון הרזה. עיבוד שמתיימר ליצור דרמה אך למעשה כלום לא קורה. חבל. מאכזב נורא

Brady

New member
מעולה ומעניין! סוף סוף משהו טוב

הבעיה הקטנה שלי זה שהוא מרגיש קצת בסלואו מושן... לא קשור לאיטי/מהיר, זה משהו שקשה להסביר. חוץ מזה בחירה מצוינת.

סטילהוק

New member
בשביל יוון השיר הזה מונוטוני מדי ולא מתקדם לשום מקום

לא עשה עלי שום רושם. אולי צריך לראות ולשמוע את זה בלייב בשביל להתרשם יותר, אולי צריך להכניס בזה כמה שינויים, לא יודע, בינתיים זה לא מדבר אלי.

מצויין. מזכירה לי את חאריס אלקסיו. נשמעת כמו זמרת אמיתית

האוחצ'ות היו רוצות שהזוכה במקום ה-2 של איידול יוון 2014, נניח, תייצג את יוון, אבל הפעם הביאו שיר עם זכות קיום, שיר שנשמע כאילו זמרת יווניה שמבקרת בישראל ונותנת הופעה בקיסריה יכולה לשיר.

תהינו אם מדינות הושפעו מהזכייה של פורטוגל. אני חושב שמישהו בטלוויזיה היוונית הבין לאן נושבת הרוח ועשה בחירה חכמה. יכלו בקלות להביא שיר מקפיץ יווני, אבל זיהו בחוכמה שבתקופה של 50-50 שופטים קהל נדרש להפתיע ולפתוח אפשרויות מוזיקליות חדשות.

קשה להמר לגבי ההצלחה שלו. בערב עמוס של 26 שירים, אם שיר כזה מופיע באזור ה-15-20 הוא יכול ליפול ולהבלע.
צילום טוב, כלי נגינה אותנטיים והופעה שמתנזרת משמאלץ יכולה להביא את זה גבוה מאוד.

סטילהוק

New member
טוב, גרסת הליריקס הבאה הרבה יותר מוצלחת ועם יותר פוטנציאל

למרות שעדיין יש כמה קטעים מונוטוניים באמצע, אך צריך לראות ולשמוע את זה בהופעה חיה בכדי לשפוט יותר לעומק. לדעתי צריך להגביר טיפה את הקצב ופחות קטעים מונוטוניים באמצע. לא אתפלא כלל אם היוונים עוד יעבדו על זה וישדרגו את זה וזאת לא תהיה הגרסה הסופית של השיר. גם בשנה שעברה זה היה ככה.

Willo the Wisp

New member
לא רע

בגדול אהבתי למרות שזה מרגיש קצת כמו סקיצה. על סמך הסטודיו בלבד זה לא נשמע כמו עולה ודאי לגמר, היא תצטרך לתת ביצוע טוב והופעה מדוייקת. פעם יוון היתה תופרת הופעות מרשימות וחכמות (2010! 2011! 2013!) אבל בשלוש השנים האחרונות הם איבדו את מגע הקסם והביאו הופעות מביכות ועלובות אז אני קצת חושש.

TA2020

New member
יסיים בחצי התחתון של הטופ 10

היוונים עדיין יודעים איך לעשות את זה

dosfer

New member
לא הבנתי על מה אתם עפים?? אז יש תופים סו וואט???

שיר מעייף, משעמם והוא כנראה יעלה אבל יסיים באמצע-תחתית הטבלה

tajci

New member
מקווה שיוציאו גרסה אחרת, זה לא מספיק טוב

שיר חביב, אבל מרגיש לא שלם מספיק. חייבים להעלות הילוך, להגביר את הקצב, לחבר את כל הקטעים לשיר אחד שלם. יש בו פוטנציאל לשיר מוצלח, השאלה אם ליוונים איכפת בכלל מהתחרות?!
הבלאגן היווני לא מפתיע אותי, אבל משהוא מאוד מוזר בהליך הבחירה. לפחות חזרו לשיר ביוונית המופלאה. הלוואי שיוציאו עיבוד חדש ומוצלח יותר.

למעלה