בלארוס בוחרת שיר לאירוויזיון 2018

קדם מעולה

בלארוס שלחה את השיר הטוב ביותר בשנה שעברה לתחרות
ומהפעמים שפגשתי אותם, הם המשלחת והאוהדים הכי מעודדים ושמחים שיש (בהצלחה לי שנה הבאה במינסק) ואני תמיד מאחל להם בהצלחה.
רק שיר אחד לא נשמע לי טוב, השיר של נאפולי
ללא ספק השיר החלש והמעצבן ביותר שלה מכל ההשתפויות שלה בקדמים.
ונעבור לשירים הטובים מאוד
אדאגיו מעולים ושונים, רדיוולנה הביא שיר קטן ומיוחד.
על קיריל כתבתי מרגי בדיסקו והתוצאה לא רעה בכלל.
סומה מחדשים ומביאים יציאה מעניינת מאוד שאני אוהב למרות שזה לא הסגנון שלי בדרך כלל.
אלן מוכיח שגם שיר סטנדרטי ונורמלי יכול להיות טוב ולא מועתק מידי.
בשיר של אנסטסיה הפזמון טוב והשיר חביב מאוד אבל ההופעה תהיה הכי משמעותית לשיר הזה.
גאנש היא זמרת ותיקה שזכתה בהרבה תארים, השיר הזה אומנם לא מחדש כלום אבל הוא טוב+ ולא נופל לכל מיני מלכודות שהיו מורידות אותו מאוד אצלי בדירוג.
על אלכסייב שמעתי לפני והוא טוב מאוד, לדעתי שפת מקור היתה יותר מתאימה מאנגלית אבל יש פה כמעט את כל מה שאני מחפש בשיר בתחרות.
ולקסי מביאה משהו מעניין, שונה ומעולה ובנוסף זמרים צעירים מקבלים בונוס אצלי.
דירוג:
--שירים מעולים--
1.לקסי
2.אלכסייב
3.אדאגיו
4.רדיוולנה
--שירים טובים עד טובים מאוד--
5.סומה
6.אלן
7.גנאש
8.קיריל
9.אנסטסיה
--שיר בינוני+--
10.נאפולי

סטילהוק

New member
השיר היחיד שאהבתי מהקדם הזה זה השיר של אדל, סליחה אנסטיה

World On Fire
בגירסת הסטודיו שלו.

סטילהוק

New member
נכון לעכשיו אלכסייב מוביל בגדול בטלווט

אך לא ידוע מה מצב ההצבעה של השופטים, כי הם כבר שעה בהפסקת אנסמבל ואמנים אורחים שנשמעים יותר טוב מכל אלו שהופיעו הערב בקדם....

צוות Kuss

New member
דעתי על השיר הזוכה:

פייר? ברוסית השיר מוצא חן בעיני אבל באנגלית זה נשמע מזעזע. אמשיך להאזין לשיר בגרסה הרוסית בלבד.
בנוסף, למיטב הבנתי השיר פורסם לפני המועד המותר.

הווו איך הבלארוסים אוהבים פופ רוסי שדופק במוח ואורות זוהרים

אני תמיד תוהה מה חושב הצופה הממוצע בבית, בערב האירוויזיון, כשהוא רואה אסופה של שירים כאלה: הוא חושב על המבטא של הזמר? הוא נהנה כי הסגנון הזה הוא מה שמזוהה עם האירוויזיון ולכן קיבל תמורה? הוא מתגלגל מצחוק בחלק המעבר שבו האורות שעל הגוף של אעלכזייב הופכים אדומים והקהל צועק ושואג?

מה חושב האדם הממוצע מול שירים כמו Celebrate של שוויץ 2004? אני נמנע מלראות את התחרות עם אנשים לידי לא בשביל הריכוז, ההנאה, הפרטיות והכיף. אני לפעמים פשוט נמנע בגלל הבושה.

E u r o b o y

New member
השיר הנבחר מעולה אבל חייבים לעבוד על הביצוע בלייב

&nbsp
המבטא שלו כבד מאוד והוא לא מדייק בשירה בלשון המעטה. לא בטוח שגם גימיק הלדים המרהיב מבית היוצר של ויקטוריה יסייע במקרה הזה.
&nbsp
כך או כך, השיר הזה הוא אחד הטובים שנבחרו עד כה. כנראה שבלארוס תעפיל לגמר שוב

tajci

New member
זוועה

מילא היה ברוסית. שיר מאוד מיושן ומשעמם. המבטא מזעזע. לא מבין איך השיר זכה. היו בגמר שירים מעניינים יותר. מדינה מעצבנת ומיותרת.

למעלה