ישראל מאשרת השתתפות באירוויזיון 2018 בליסבון

E u r o b o y

New member
ישראל מאשרת השתתפות באירוויזיון 2018 בליסבון

ב-ESCToday מדווחים היום שלמרות הסטטוס הלא ברור של פיצול מחלקת החדשות של התאגיד, ב"כאן" אישרו רשמית שישראל תשתתף באירוויזיון 2018 בליסבון - לראשונה תחת האחריות של תאגיד השידור, לאחר סגירת רשות השידור בשנה שעברה.

בידיעה נכתב שלמרות שהסטטוס של בקשת החברות ב-EBU שהגיש התאגיד עדיין בגדר "ממתין לאישור", באיגוד השידור האירופי מאשרים לישראל להתחרות בכל מקרה.

גם השנה ייבחר הנציג הישראלי באמצעות שיתוף הפעולה עם "קשת" והכוכב הבא לאירוויזיון. העונה החדשה צפויה לעלות במהלך נובמבר בערוץ 12 החדש והאירוויזיון עצמו ישודר, כמובן, בערוץ "כאן 11" ב-8, 10 ו-12 במאי 2018.

ל-

http://esctoday.com/149399/israel-ipbc-confirms-participation-eurovision-2018/

E u r o b o y

New member
ובאותו עניין: חן אהרוני יהיה נציג ישראל לאירוויזיון 2018?

&nbsp
היום דווח ב"ישראל היום" שהזמר, יוצא "כוכב נולד" שניסה את מזלו גם באקס פקטור הבריטי אך הודח בשלב מחנה האימונים ואף התמודד בקדם אירוויזיון 2011, ינסה את מזלו לשוב ולייצג את ישראל בתחרות. על פי מה שדווח, הוא לקח חלק בשלב האודישנים.
&nbsp
האם שוב ייצג אותנו יוצא כוכב נולד לשעבר?

nit li

New member
כןןן!

אני בעדו! ממש בעדו! הוא רוצה את זה מגיל ממש צעיר, הוא זמר ופרפורמר נהדר ויש לו אחלה מוזיקה! (ותשכחו ממה שהיה בקדם 2011, זה לא מייצג בעליל). ואני ממש רוצה לשלוח שירים שלו לרילייטד, מחכה לו בקוצר רוח.

Willo the Wisp

New member
תעירו אותו בעשר הדקות האחרונות של גמר הכוכב הבא

כשחן אהרוני והזמר/ת השני/ה שהי[ת]ה קצת מפורסמ/ת לפני שהגיע/ה לתכנית ישארו לסיבוב האחרון מול איזה מתמודד/ת קש חסר/ת סיכוי.

uk23

New member
הוא בחור מוכשר אבל לא . . . לא חן אהרוני לאירוויזיון

ממש לא!
מקווה מאוד שלא יבחרו בו, כי זה קצת TOO LITTLE, TOO LATE.
קצת כמו לשלוח את מאיה בוסקילה עכשיו.

אני בכל מקרה ממתין לרבע הגמר :p ממש לא מתכוון לראות את האודישנים המתישים

Blue403020

New member
מבדיקה בלוח שנה של 2018 על התאריכים של חצאי הגמר והגמר

ניתן להבין שהחצי הראשון יערך ביום ברביעי (בד"כ שלישי) על ערב יום הזכרון, חצי הגמר השני על יום שישי (וחבל על שומרי השבת), והגמר על יום ראשון. סידור מתסכל למדי עבור הישראלים...

sg151

New member
לא הגיוני. הגמר מאז ומתמיד היה בשבת בערב

והחצאים בשלישי וחמישי.

עידן 8888

New member
לא יכול להיות

אני זוכר בוודאות שקראתי ששני חציא הגמר ייערכו בתאריכים 8 ו 10 במאי והגמר ב 12 במאי שזה ימים שלישי , חמישי ומוצא"ש.

עוד דבר השנה ערב יום השואה וערב יום הזכרון לחללי מערכות ישראל של שנת תשע"ח נופל השנה על חודש אפריל ולא חודש מאי.

כך שמה שכתבת לא הגיוני.

Blue403020

New member
בלוח שבו בדקתי נרשם שה-8 יוצא ביום רביעי, ה-10 ביום שישי

וה12 ביום ראשון
לא בדקתי בלוחות אחרים, כך שיכול מאוד להיות שזו טעות בלוח השנה, וטוב שכך - כי כמו שיורובוי כתב, יום אחד אחורה מסדר לנו תאריכים מצויינים.

E u r o b o y

New member
להפך. 8, 10 ו-12 במאי מושלמים. לא נופל על שום חג/ מועד

&nbsp
זה יוצא בשבוע שאחרי ל"ג בעומר והשבוע שלפני שבועות :)

nit li

New member
ועל יומולדת של חברה טובה שלי, כמו בכל שנה!

אני חייבת לריב איתה לפני האירוויזיון, לא ייתכן שכל שנה אגיע לגמר גמורה מעייפות, זה לא עובד ככה.

עידן 8888

New member
זאת כבר בשורה משמחת

אני מקווה שכעת נשלח שוב נציג/ה ראוי/ה ששוב יעלה/תעלה לגמר ושאף נדתברג במקום גבוה יותר מאשר בשנתיים האחרונות

בהצלחה

shaicohen10

New member
לא חשבתי לרגע שישראל לא תשתתף!!!

אין מצב כזה שנוותר על התחרות ולו לשנה אחת!
ישראל תמיד תמשיך להשתתף בתחרות.

למעלה