ליסבון - העיר המארחת של אירוויזיון 2018

E u r o b o y

New member
ליסבון - העיר המארחת של אירוויזיון 2018

רשת השידור הפורטוגלית, RTP, הכריזה הערב כי עיר הבירה ליסבון תהיה העיר המארחת של תחרות האירוויזיון ה-63, אירוויזיון 2018 שייערך ב-8, 10 ו-12 במאי 2018.

התחרות תיערך ב-MEO Arena בליסבון המכיל 20 אלף מקומות ישיבה, ושבעבר כבר נערכו בו הופעות של האמנים הגדולים בעולם וגם נערך בו טקס פרסי MTV ב-2005.

בפעם הראשונה בהיסטוריה של האירוויזיון:
ברוכים הבאים לליסבון

למידע המלא באתר הרשמי:

https://eurovision.tv/story/eurovision-2018-dates-and-host-city-confirmed

צוות Kuss

New member
זה פשוט נפלא, אני באמת מתרגש מזה

אני חושב שכולנו זוכרים את מה שבוראט אמר כשליסבון אירחה את ה-MTV מיוזיק אווארדס ב-2005 והנה זה מתגשם. אין מילים. יאללה, שתתחיל כבר העונה החמה, יהיה פה אש ובלאגן.

צוות Kuss

New member
אגב נראה לי שזו הפעם הראשונה אוור שחושפים את האריזה הגרפית

כל כך מוקדם. מה היה להם למהר? נראה שהם חזק בקטע של ים. שזה טוב: זה קיצי, מרענן, כיפי. יחד עם זאת זה מתנגש עם חזונו של סלבדור, כלומר להפוך את האירוויז לתחרות מוזיקה רצינית ואיכותית. מעניין אם למרות זאת, נזכה באירוויז איכותי ראשון מסוגו (כפי שזכינו לאירוויז "עאלק" רוקיסטי שנה לאחר זכיית לורד).

E u r o b o y

New member
תהיתי אם זו באמת האריזה הגרפית או רק משהו זמני

&nbsp
בגדול היא די פשוטה, שזה בדיוק מה שהפורטוגלים רוצים לשדר. הם אפילו כבר הציבו שלטים ברחבי ליסבון עם הלוגו של האירוויזיון והאריזה הזו, כך שאני מניח שזו האריזה.
&nbsp
ציפיתי למשהו יותר מיוחד, אבל מצד שני זה גם יפה בפשטותו. חבל לי שזה קרה עכשיו ולא באמצע ינואר כפי שקורה בדרך כלל. זה רגע שאני דווקא ממש מחכה לו וסקרן לגביו כל שנה

יפה בפשטותו

זה מה ששכחתי לכתוב
כי ברור לי שזו תהיה הפקה מרהיבה ומושקעת ועשויה ללא דופי. אך היא לא תהיה מעושה ומשובדת, אלא יפה בפשטותה. זה יהיה אירוע של אמת צרופה לכל אורך הדרך, החל מהלוגו ועד למנחים. דרך הבמה, התפאורה, הבימוי והמוזיקה כמובן.
וסלבדורי גם

E u r o b o y

New member
הנה שלט שהוצב בליסבון (יש עוד 9 חודשים, כן?)

&nbsp
טוב, מצד שני הם חיכו לזה 50 שנה (בשנה הבאה ההשתתפות ה-50 של פורטוגל)

זה הולך להיות האיר' היפה בכל הזמנים

לפחות מאז תור הזהב של שנות ה50 - 70
זו תהיה הפקה מרהיבה עשויה לעילא ולעילא. איכותית- מוזיקלית, עם תזמורת ופאדו וזמרות עבר והווה, דיוות מרשימות עם ביצועים עוצרי נשימה, וגם זמרים כמובן.
זו תהיה תצוגת מדינת רווחה מדהימה, בה קיים משטר שמאל חברתי, בה האזרח נהנה מהשקעה תרבותית לצד כל מה שאזרח אמור לקבל תמורת מיסים(דיור, בריאות, חינוך, רווחה).
רק האולם זו חתיכת התרגשות (20,000 מקומות זה מדהים!!!)
פורטוגל היא נקודת האור של אירופה, וכך יראה האירוויזיון הבא עלינו לטובה.
וסלבדורי גם

TA2020

New member
הלוואי ושבדיה תזכה עם שיר פופ

כזה שקצת יוציא את התחרות הזו מהפשטות שבטח תתפאר בה...

צוות Kuss

New member
באירוויז מה שהיה הוא לא מה שיהיה

זה שהשנה זכה שיר קלאסי איכותי ורם מעלה, לא אומר ששנה הבאה לא ינצח איזה שלאגר קליל או טראק אלקטרוני מתפצפץ. להיפך, ככל שיותר ינסו לחקות את הזוכה מהשנה הקודמת, כך יגברו הסיכויים שהזוכה של 2018 יהיה שונה בתכלית השוני מהזוכה של 2017.

באירוויז מה שהיה הוא לא מה שיהיה!

יש לי הרגשה, שפורטוגל תנצח שוב

מה שבטוח, פסטיבל דה קנשאו הולך להיות מ ע ל ף ב2018
וגם האיר' עצמו
נקווה גם לשירים משובחים, וכמה שיותר
אבל אם לא יהיה לפחות שיר מופתי אחד שברור עליו שינצח (כמו שהיה ברור על פורטוגל השנה ועל אוקראינה 2016), אז לא אתפלא אם פורטוגל תיקח שוב. סתם מחשבה פרועה. הלוואי ואני טועה. אני רוצה הרבה שירים משובחים. לא רק אחד. שתהיה תחרות קשה בין איכות לאיכות, ולא בין פחים. מ2016 אני חש במגמת השתבחות. שתי הזכיות האחרונות הן סימן לנטישה של שירי פופ דלוחים וחתירה לכיוון איכות. השנה אני מצפה לעליית כמה מדרגות ברמת השירים, הן בקדמים באירופה, והן באירוויזיון. נקווה לא להתאכזב

nit li

New member
את מבינה שבאירוויזיון, שיר איכותי פירושו בלדה?

וזה אומר שגם השנה נקבל אירוויזיון בלדתי מנומנם? ולמי היה ברור שפורטוגל תזכה השנה? ולמי היה ברור שאוקראינה תזכה לפני שנה?

סלבדורי יבחר את אחד המלחינים ב Festival da Canção

כאמור, Festival da Canção הולך להיות מ ע ל ף ב2018
קשה לי להאמין שמישהו יכול לכתוב שיר יפה יותר מאהבה לשניים. פורטוגל הציבה רף כלכך גבוה, שאם מישהו יכול להגיע אליו זו רק היא עצמה.
יכול להיות שסלבדורי יבחר את השיר הזוכה? ובכן, מאוד יכול להיות

וואי וואי איזו התרגשות. תודה לאל על פורטוגל ועל סלבדורי קסם

http://wiwibloggs.com/2017/08/02/portugal-festival-da-cancao-2018-changes/194160/

נו באמת, פורטוגל כמעט בחרה שיר בשם Viva La Diva!!!

אני ממש לא הייתי מציג את פורטוגל כאבירת האיכות ומציבת הרף. נכון שהם עלו לגמר כמה פעמים בשנים האחרונות, אבל עוד לא השתכנענו שהם עלו על דרך המלך.

דיווה לה דיווה זה דנה אינרנשיראל

השיר שיר דיווה מדבר קלפוטרה, ויקטוריה אפרודיטה!
דינוג דינוג שלנ יותר טוב מהשיר לה דיווה!
מצרפת לך קישור

TA2020

New member
אז זה אומר שיש בינינו הסכמה?

שיזכה שיר שבדי/פופי/קצבי/אלקטרוני?

אלכסרע

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחח

"מדינת רווחה מדהימה, בה קיים משטר שמאל חברתי, בה האזרח נהנה מהשקעה תרבותית לצד כל מה שאזרח אמור לקבל תמורת מיסים(דיור, בריאות, חינוך, רווחה)" =
עד לפני כמה שנים פורטוגל הייתה על סף פשיטת רגל, עם אחוזי אבטלה שהגיעו לשיא של 17%.
הטרויקה נתנו לפורטוגל 78 מליארד יורו (!!!) כדי להציל את המדינה מפשיטת רגל.
כשהחלו לאמץ גישה קפיטליסטית יותר (בדרישת המלווים) - קרי פתיחת השווקים לתחרות, הקלה על תהליכי פיטורי עובדים והגבלת של הסדרים קיבוציים - החלה הכלכלה המקרטעת של פורטוגל להראות סימני התאוששות.
כמובן שזה לא הולך להחזיק מעמד זמן רב, כי שינויים אלה היו זמניים ור"מ פורטוגל החזיר בחודשים האחרונים את הטבות השכר למגזר הציבורי והתחיל להתעלל במגזר העסקי. התוצאות ישתקפו בדוחות של שנה הבאה, אבל עד אז תמשיכי להלל את הסוציאליזם ו"המשטר החברתי", שנותן הכל בחינם (על חשבון מישהו אחר, עד שנגמר הכסף)

סטילהוק

New member
זה יהיה צדק פואטי אם דווקא בפורטוגל יזכה שיר להיט

ויחזיר את ימי הכיף לתחרות האירוויזיון שאיבדה אותם בשנתיים האחרונות עם שני שעמומונים שאף אחד מהם לא זכה בזכות השיר, אלא אך ורק בזכות כל מה שמסביב, אוקראינה שזכתה עם שיר פוליטי האסור בכלל לפי כל חוקי התחרות, מן ההפקר של השנאה התהומית לרוסיה ולפוטין, ופורטוגל שזכתה בעקבות הפצת שמועות שקריות של החולה המדומה ורשת השידור שלה, שרוב הצופים הצביעו לו ולא לשירו ורק מתוך רחמנות, על מחלה שבכלל לא היתה לו.אך זה בהחלט הספיק לו לצחוק על כל הפראיירים שהצביעו לו כל הדרך אל הבנק. בדיוק כמו שנוהגים לעשות המושחתים בצמרת שלנו.

כולי תקווה שדווקא בפורטוגל, ארצו של החולה המדומה של RTP השחצן היהיר והרברבן, שטען שרק המוזיקה שלו היא מוזיקה אמיתית, יזכה להיט ענק ויחזיר את הימים הטובים של תחרות האירוויזיון שלהיטי ענק כמו 'אופוריה', 'אונלי טירדרופס', ו'הירוז' זכו בה. ולא, חצי העשור הראשון ייזכר לטובה, בעוד שחצי העשור השני ייזכר לרעה.

צוות Kuss

New member
זהירות: אני עומד להאכיל את הטרול

מי שלא מעוניין להחשף לכך מוזמן לדפדף להודעה הבאה. עמכם הסליחה.

אם לסלבדור הצביעו מתוך רחמים בגלל מחלה מדומה, אז למה הפולניה מ-2015 שישבה על כיסא גלגלים (וזה אפילו לא היה מדומה) לא ניצחה? ולמה הפינים מ-2015 חולי תסמונת דאון ואוטיזם (לא מדומה בודאות) הגיעו למקום האחרון בסמי? הרי הצופים בבית מצביעים אך ורק מתוך רחמים לכאלה שחולים במחלות (בין אם מדומות ובין אם אמיתיות).

האם מחלת לב שקרית חמורה יותר מנכות? מאוטיזם? מתסמונת דאון? הרי לסלבדור יש עוד תקווה להנצל, הפולניה לעומת זאת כבר לעולם לא תעמוד על הרגליים והפינים לנצח ישארו עם התסמונת.

ואפילו לא התחלתי לדבר על כל העיוורים שהשתתפו בתחרות (גאורגיה 2008, ספרד 2000 ו-1992, גרמניה 2002 ) - כולם בלי יוצאי מן הכלל הגיעו למקומות בין האחרונים. איך זה יתכן?! אתה יכול לחשוב על משהו נוראי יותר מעיוורון?!

למעלה