RSC 23 - פתיחת התחרות ב23/07

• פותח הנושא sg151
  • פורסם בתאריך

sg151

New member
RSC 23 - פתיחת התחרות ב23/07

המהדורה הבאה של הRSC המוכר והאהוב תיפתח בעוד כשבועיים
התחרות חוזרת להיות אנונימית, וכמו כן אני מתכוון לחשוב על דרך שתחזיר קצת חיים לפורום על מנת שהתחרות תתקיים במימדים המוכרים לנו מהעבר.

בינתיים אתם מוזמנים לחשוב על שירים ובהזדמנות זו נחזור על כללי התחרות:

התחרות הינה אנונימית ואין לרמוז על זהות השולח עד לחשיפת התוצאות
את השירים יש לשלוח אליי במסר פרטי כאשר שם השיר ושם האמן מובנים ולצרף קישור ליוטיוב
אמנים הרשאים להשתתף הם אך ורק אלו שהתחרו באירוויזיון (במידה ומדובר בשיתוף פעולה עם אמן אחר שלא השתתף באירוויזיון יש לוודא כי חלקו של האמן הרילייטד גדול משל האמן השני)
ללא שירי קדמים
אסור קאברים
מותר לבחור בזמרים שהיו במהדורה הקודמת
בחירת השיר היא לפי "כל הקודם זוכה" מותר שיר אחד בלבד של אותו הזמר באותה המהדורה

שיהיה בהצלחה לכולם!

צוות Kuss

New member
aSongForX: ניתנת ארכה להגשת שירים עד ליום 17.7

מעבר ל-32 חברי פורום פעילים, פניתי גם לחברי פורום מהעבר הקרוב ומהעבר הרחוק בבקשה שישלחו שיר. אפילו לחברים שכתבו כאן בשנת 2001, השנה בה נפתח הפורום וכבר למעלה מעשור שלא כותבים כאן.

אם כן, אני עושה הכל על מנת להחיות את התחרות אך הקושי עצום וההיענות נמוכה מאוד. לכן ניתנת הארכה החד פעמית הזו (יתכן שיש כאלה שבחו"ל) ולאחריה, אם לא נגיע ל-14 מתמודדים, התחרות תבוטל סופית.

מישהו יודע מה האימייל של ESC-Pino מהסולסיק?

סטילהוק

New member
לא רשמת בחוקים האם מותר לשלוח שיר מבלי לדרג את השירים האחרים

כפי שעשו שני משתתפים בתחרות האחרונה, ולמרות זאת השירים שלהם לא נפסלו.

sg151

New member
כי זה ברור מאליו שכולם מדרגים

מי שלא ידרג לא ישתתף

סטילהוק

New member
אז זהו שלא, אחרי התקדים של התחרות האחרונה

ששני משתתפים שלחו שירים, אך לא טרחו בכלל לדרג את שאר השירים, ולמרות זאת שיריהם לא נפסלו, ואף הגיעו גבוה, שום דבר לא ברור מאליו. ולכן אני מוודא איתך מראש את מה שאמור להיות מובן מאליו.

sg151

New member
הסר דאגה מליבך

התחרות תהיה מסודרת ומאורגנת

צוות Kuss

New member
אני מתבייש אבל השתמשתי בכלי שהכי לא רציתי להשתמש בו

איומים. אחרי שהבנתי שלא שולחים שירים החלטתי להשתמש במוצא האחרון ולאיים על חברי הפורום שעדיין לא שלחו שיר. בפגיעה פיזית, סחיטה ועוד דברים שהשתיקה יפה להם. אני יודע שזה נשמע קיצוני אך אעשה הכל כדי שהתחרות תיפתח.

צוות Kuss

New member
אוקי אוקי שיקרתי, זה היה שקר אחד גדול

לא איימתי על אף אחד. אבל בהחלט חשבתי על זה. מה זה הדבר הזה שלא שולחים שיר לתחרות? תשלחו נו... בבקשה... אני מתחנן. אני מתחנן
בבקשה
פלייייייייייז

GALxp

Well-known member
תפחית את כמות המשתתפים

על כמה אנחנו עומדים עד עתה?

צוות Kuss

New member
לא רוצה לכתוב המספר מרוב בושה

למה שיורובוי פותח תחרות יש ישר 40 משתתפים? במה הוא יותר טוב ממני? למה כי הוא משתמש באייקונים ובפוטושופ? הוא הרי תמיד קינא בי וניסה להרוס אותי כי אני תמיד הייתי יותר פופולארי ממנו, אבל בתחרויות שהוא פותח יש ישר 40 איש. אוי תראו אותי אני יורובוי ואני עושה לוגואים לתחרויות בפוטושופ. יואו! אני כזה מוכשר בפוטושופ! איכס... להקיא

tajci

New member
מה קורה עם התחרות?

מקווה שהיא לא נגנזה סופית...אני ממש מחכה לה:)

למעלה