העיתון הגרמני המוביל Zeit (לא נגענו):

E u r o b o y

New member
הוא היה אחלה. הכותב כנראה היה חולם להיראות כמוהו

&nbsp
ונמאס נמאס נמאס מההכפשות. אפילו רחמים אין פה על הבחור שנתן את כל כולו. בושה.

Uri04

New member
אין לי רחמים על בחור נרקסיסט שניסה את מזלו ולמד שיעור לחיים

בוא נכניס דברים לפרופורציה. הוא לא עשה לנו טובה. הוא לא שירת את המדינה כי לא היה מישהו אחר שיעשה את זה. הוא זמר בינוני מאוד, בוסרי מאוד וללא כישרון יוצא דופן, חסר ניסיון שעשה לכיסו וקיווה להתפרסם כתוצאה מן התהליך ולהפוך לסופרסטאר. נפל על שיר גרוע ועל מיקום גרוע בגמר ועכשיו הוא סופג את האש, חלק בצדק וחלק ממש לא.
מותר לבקר, גם אם הביקורת לא מוצדקת בעיניך. לא הוגן לקלל ולהכפיש בצורה מתלהמת ואלימה. לא חוקי לאיים ולתקוף מילולית על רקע גזעי/מגדרי/נטייה מינית וכו'. זה הכל. עשיתי סדר בדברים?

את מי מעניין בכלל איך הוא שר כשהוא נראה ככה?!

רציני, אחד היפים ביותר שעמדו על במת התחרות, והיפה ביותר שישראל שלחה אי פעם.
ועם כל הכבוד לכל המבקרים המהוללים, אימרי זמר טוב מאד, ויש תחושה שסתם כולם כמו עדר של מסכנים נהנים לחזור על אותן הכפשות שוב ושוב ושוב.

Uri04

New member
על טעם ועל ריח...

וכמו שאמרה ריקי גל הקלפטע למתמודדת הדר עוזרי (מה איתה באמת?) בכוכב נולד לפני שנים רבות: "אם רק היית שרה כמו שאת יפה...ואני הייתי ממליצה לך להחליף מקצוע".

סטילהוק

New member
מה לעשות, לא כולם מקבלים הכל, אחד מקבל יופי, אחר מקבל קול

מירונה קיבלה את שניהם, הדבר היחיד שהיא לא קיבלה זו תחרות הוגנת.

Hadas23091976

New member
איכסוש.

אימרי היה בסדר גמור ולא הגיע לו המקום הנמוך הזה.
כנראה אותו גרמני נחמד תומך בארגון בידיאס (שקרא לא להצביע לישראל למרות השיר היפה).
אני הייתי בעד פורטוגל, ניצחון היסטורי ושיר מקסים לכשעצמו, וגם הייתי בעד איטליה עם השיר הנהדר מכל הבחינות.
עדיין אני בשוק שישראלים לא תומכים באמן שמייצג אותם וזה עצוב בעיני לראות עד כמה.
היו שירים פאטתיים פי אלף מהשיר הישראלי שהגיעו למקומות גבוהים (רומניה וה-יודהל'ה שלה, שיר מטומטם ברמות לא משנה מה הביצוע, מולדובה עם יציאה סתמית שלא מבינים שום מילה וכל הקטע זה הסקסופון והרקדניות בשקל תשעים - וזה הגיע למקום 3....) ודווקא השיר הישראלי, שהיה מקפיץ, מעודכן, עם מילים יפות, ביצוע טוב - וזה מקום 23.
אני ממש לא בעד שנצא לעד מהאירוויזיון (כי מדינות כמו לבנון יתפסו לנו את המקום ולא נוכל לחזור חזרה), אבל אם כבר אז להביא או שירי טמטומת עם קצת סקסופון או אקורדיון (גם ככה לא מצביעים אז יאללה להתחרע) או יציאות אתניות בעברית לגמרי בסגנון עידן רייכל ומי שלא טוב לא שיהיה יום טוב לו.
אימרי היה מדהים, כל הכבוד לו על שני הביצועים!

למעלה