העיתון הגרמני המוביל Zeit (לא נגענו):

צוות Kuss

New member
העיתון הגרמני המוביל Zeit (לא נגענו):

״הישראלי אימרי זיו כל כך זייף עד כדי כך שהחלב של כל הפרות באוקראינה החמיץ״

בהזדמנות זו אני רוצה להתנצל על ההשוואה שערכתי בין זימרי לטוג׳י. אפילו הביצוע של טוג׳י לא היה כזה נוראי.

אני מאוד מאוכזב מהתוצאה של ישראל השנה. דווקא השנה דומה שבשלו כל התנאים כדי שישראל סוף סוף ולראשונה בתולדותיה תוכל לסיים במקום האחרון בגמר:

שיר מאוד לא טוב - יש
״זמר״ שלא יודע לשיר - יש
העמדה וכוראוגרפיה שגם באירוויז 2002 הייתה נחשבת למיושנת - יש
מיקום גרוע בסדר ההשמעה - יש

אבל מה לעשות שאירופה הפרו-שמית עושה הכל כדי למנוע מזה להתרחש. אם השנה לא הגענו אחרונים כנראה שכבר לעולם לא נגיע אחרונים

ככה זה ששולחים שריר ולא שיר, פרפר ולא זמר. אפשר להתנחם בזה שמעתה והלאה זימרי יקרוץ וינשוך את השפתיים לעצמו בלבד מול המראה, שכן אנחנו ככל הנראה לעולם לא נשמע עליו יותר.

צוות Kuss

New member
לפחות נזכור לו את הביצוע המצוין בסמי, גם זה משהו

רק מראה לך שבאירוויז הקול זה הכל. וחוץ מזה, נסתכל על חצי הכוס המלאה - בגמר היו ביצועים אפילו פחות משכנעים משל זימרי.

נכון, הביצוע של אוסטריה, יוון ושל ספרד לא היה חף מזיופים

אני לא מצפה מהמבצעים להיות באבל, רק שמצחיק שהם כאלה זחוחים ובטוחים בעצמם. הם באמת זייפו, אבל ממש.
וגם הפרצופים של לוסי הבריטית היו מרתיעים. ההופעה של אוקראינה בחלק האינסטרומנטלי הייתה כיפית, אבל זה היה קצר מדי בשביל להשאיר רושם.

אף אחד מהם הוא לא מהביצועים הגרועים בתולדות התחרות, אבל לא משהו שניקח איתנו הלאה באמת.

תכלס, כל הביג 5 התקשו. ספרד וגרמניה

זייפו בצורה בולטת, אבל אף אחד מהביג 5 לא היה לגמרי במיטבו. רבים שעלו מהסמי שיפרו את ההופעה (היווניה זייפה, אמנם, אבל הזיופים היו פחות מזעזעים מאשר בסמי, האוסטרלי השמיט את הזיוף שהוא באמת אחד הגרועים בתולדות האירוויזיון, רק כדי להתחלף עם הזוועה הספרדית...), וזה יתרון שאין לביג 5. אבל מי שהיה טוב בסמי פשוט כי הוא זמר טוב/השיר שהוא שר תפור למידותיו, היה טוב גם בגמר (בולגריה, פורטוגל, הולנד, דנמרק ותכלס גם ארמניה והונגריה על אף שאני לא סובלת אותם - וגם הקונספט של השיר ההולנדי מזעזע אותי כל פעם מחדש). מי שזכה היו אלה שלא רק שהשירים היו תפורים עליהם, אלא השירים גם יפים כשלעצמם. כלומר פורטוגל ובולגריה.
הגימיקים של פורטוגל ואופיו המעצבן, והקווים התזזיתיים מעוררי האפילפסיה שעפו מהבולגרי בהופעה לא ביטלו את העובדה שמדובר בשני זמרים ששרים שירים יפים (ולא משנה עד כמה הם מיושנים) שמתאימים לקול שלהם כמו כפפה.
שני השירים הזוכים דומים גם בפשטות שלהם - שניהם לא מורכבים, עם מבנה חזרתי קלאסי, ומלודיה יפה. אחד מהם אפילו ייטיב לתפקד כשיר ערש... את השני אני והבנות שלי שומעות בלופ בערך (עם הפסקות כדי לשמוע את הזיופים הכי מצחיקים).

סטילהוק

New member
לקרוא לשיר והעמדה של אימרי מיושנים ולהצביע לשיר משנת תרתפוק

לטעון שהעמדה והכוראוגרפיה של השיר הישראלי השנה גם באירוויזיון 2002 היו נחשבים למיושנים, כשאתה עצמך מעריץ סוגד ומצביע לשיר, העמדה והכוראוגרפיה של השיר הפורטוגלי שגם באירוויזיון משנת תרתפוק כשאתה אפילו עוד לא היית בש"ש, היו נחשבים למיושנים, זה דבר והיפוכו.

לאף שיר לא הייתה כוריאוגרפיה

כמו לשיר הפורטוגזי מעולם. היחיד שמתקרב הוא ג'ו קוקר, אבל אצלו התנועות היו הגיוניות וקשורות לשירה שלו, ולא נסיונות להיראות כמו אוטיסט.

סטילהוק

New member
לתנועות התזזתיות של החולה המדומה של RTP אין קשר לכוריאוגרפיה

יש לזה קשר אולי שהבן אדם על סמים כשהוא שר, אבל אין לזה שום קשר לכוריאוגרפיה. ואני ממש לא חושב שהוא אוטיסט. אם כבר, זאת עוד המצאה של RTP.

Shmulll

New member
אולי לאמרי פשוט לא התחשק להביא ביצוע טוב

עם כל התגובות המחליאות פה אפשר להבין...

עiמר

New member
אתה יכול לחלום

אימרי זיו נדבק בחיידק האירוויזיון מזמן, כידוע לך ולכולנו זה לא איזה 24 באג או משהו שעובר. אם משהו אני רואה אותו מנסה להתמודד שוב, גם אם לא בתור סולן אז חזרה לתפקיד נער ליווי (
) או אפילו תפקיד במשלחת. הוא לא יבחל בכלום על מנת להגיע חזרה לבימת האירוויזיון.

למעשה הדבר הכי טוב שניתן להגיד על אימרי זיו זה שהוא בהחלט חובב אירו

trilliane

Well-known member
מנהל
לא נסחף בכלל...
זו התרשעות מכוערת על כל זמר בתחרות

אבל היא מופרזת לחלוטין לביצוע טוב מאוד בסה"כ. גם אם היו פה ושם נקודות של אי-דיוק, היו מדינות שלא דייקו הרבה יותר... (שלא לדבר על יוון
).

ravitosh10

New member
הנה עוד קנאי לאוסף..

מי אתה בכלל שתקבע אם נשמע עליו או לא?? (אתה תראה שכן והוא גם יצליח)

הוא לא זייף ותגידו תודה שהוא עלה לגמר!! זה כבר כבוד!! גועל נפש, כפויי טובה תתחילו לפרגן לזמרים צעירים ומתחילים! יש לו קול מהמם!
הוא ייצג אותנו בכבוד ומגיע לו את כל התודות שיש!
מה זה משנה לאיזה מקום הגענו?? הרי לא ננצח לעולם גם אם נביא את גדולי זמרי ישראל!
אין מה לעשות תגידו מה שתגידו שונאים אותנו בעולם וזאת עובדה!

אימרי היית אששש

למעלה