אירוויזיון הבלדות! סקר קטן

Angry Beaver

New member
זה דווקא לא אירוויזיון הבלדות בעיניי

יש הרבה שירים איטיים אבל לא הרבה בלדות מהזן המתפצפץ והדיוואי האירוויזיוני הבנאלי (כמו נניח גיאורגיה שאני לא אוהבת). דווקא יותר ניכר בריקאפים שיש המון פופ רדיו פרנדלי. בכל מקרה, יש השנה שלוש בלדות שממש זורחות:
3. אירלנד - בלדה שנבנית מדהים ומרגשת אותי עד חנק. השיר הכי טוב של אירלנד מזה זמן רב ותענוג אישי בשבילי.
2. בולגריה - השיר הכי עדכני ורלוונטי בתחרות (כן, יותר מבלגיה ומקדוניה). מסוג השירים שג'סטין ביבר היה שמח לשיר. הפקה משובחת ולדעתי גם הביצוע החי יהיה נפלא... חושבת שזה זוכה פוטנציאלי.
1. פורטוגל - השיר הכי טוב בתחרות הזה, המבצע הכי טוב בפער ניכר וכחבילה כוללת זה כל כך שונה ומרגש ומלהיב ובולט, שאני בטוחה שזה יצליח! שותפה לסגידה!

nit li

New member
אם לא מחשיבים את ארמניה כבלדה- אז פינלנד

אגב, אירלנד במקום הרביעי שלי הכולל, מיד אחרי פינלנד. היה לי חשוב לציין את זה.
חייבת לומר שארמניה לא כזו בלדה מבחינתי, כי היא אמנם טיפה יותר איטית אבל מתפתחת די קצבית ומאוד רקידה!

עiמר

New member
הבלדה הטובה ביותר השנה היא ללא ספק

פורטוגל

10. הממלכה המאוחדת
8. אוסטרליה

זהו שגם הבלדה הניינטיזית הזו משודרגת באופן מדהים

ממבנה ומשקלים מאד סיסטמתיים שהיינו רגילים אליהם מאירלנד בשנות התשעים וגם אחר כך, למשהו שבהחלט יכול להשמע גלגלצי ועדכני.
יותר משהלחן בשיר האירי מהמם- העיבוד שלו פשוט מפליא.
זה בעצם לקחת משהו מקובע ולהפוך אותו למשהו מקורי רק עם חלוקה נכונה של בתים-פזמון-C פארט.
הבעיה של אירלנד שבשביל להתאהב בשיר הזה זקוקים להרבה יותר משמיעה אחת.

E u r o b o y

New member
אני התאהבתי כבר בשמיעה הראשונה

&nbsp
ואני מקווה שלבחור יש יכולת קולית מופלאה - כי אם כן, אירלנד הולכת להצליח השנה ובצדק רב. לשיר יש ניחוח מאוד ווינרי בעיניי.

mont

New member
אני חושב ויש לי הרגשה

שבולגריה יש לה שיר ווינר
ג'וני לוגן חדש
תחושה שבולגריה תיתן פייט על הזכיה
מצד שני הבנות שלי מזמזמות את השיר השבדי ויש להם חוש לזוכים בדרך כלל

למעלה