הדרך לקייב 2017:
יוון

E u r o b o y

New member
הדרך לקייב 2017:
יוון

יוון 2017

Demy - This Is Love
חצי גמר 01

אחרי השנה הראשונה בעידן האירוויזיון החדש שבה לא העפילה לגמר,
יוון
רוצה לשוב לימיה בעשירייה הפותחת - ואולי אפילו להגיע למצב שבו התחרות בשנה הבאה כבר משוריינת לאיזו טברנה באתונה.
בפעם האחרונה שבה האירוויזיון נערך בקייב, בירת אוקראינה, הוכתרה יוון לזוכה בתחרות לראשונה בתולדותיה - ועד כה גם בפעם היחידה. האם הבירה האוקראינית שוב תאיר פנים לארץ האוזו והפפריזו

יוון משגרת השנה לתחרות את Demy הצעירה והיפה, שתנסה לצבור כמה שיותר נקודות עם להיט הפופ-דאנס הנדבק שלה "This Is Love" בחצי הגמר הראשון ב-9 במאי.

האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול?
האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה?
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר?
מעדיפים את יוון בשפת המקור ועם אלמנטים עממיים או פופית וכיפית?
מהו שיר הפופ-דאנס הכי מוצלח השנה? יוון טובה יותר מישראל השנה?
האם יוון תעניק לקפריסין 12 נקודות השנה או שתחרוג ממנהגה?
מה עדיף: ארץ אוטופית לשלוש דקות או שיר שמתיימר להיות המנון רחבות?
יוון 2017 במשפט אחד:

סטילהוק

New member
יוון המקום ה 16 שלי השנה. היתה יותר גבוה וירדה בגלל השינוי

האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול? החלפת המשפט בשיר היא טעות לדעתי שתעלה ליוון ביוקר.
האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה? יש מצב שהיא תעלה לגמר בגל שזו יוון, אך לא רואה אותה בטופ 10.
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר? מחזיר את המשפט המקורי שהוחלף.
מה שחשוב זה השיר וביצועו בלייב, הסגנון הרבה פחות משנה.
את זה נצטרך להמתין בסבלנות ולבדוק בלייב.
יש מצב, ולדעתי גם ההיפך, בעיקר כי ממש 'במקרה' שיהן באותו סמי.
שיר טוב. הסגנון פחות חשוב, הביצוע בלייב הרבה יותר.
יוון 2017 במשפט אחד: Rain Falls From Above

סטילהוק

New member
מה מוזר בזה שאהבתי יותר את הגרסה המקורית?

ומה רע בחרוז בדיוק? זה יותר קליט, יותר זורם, יותר נעים לאוזן. לא כל שיר חייב להיות כבד, מורכב ומתוסבך. ואם כבר הוא כזה, אז שלפחות יהיה מקורי ולא מועתק כמו השיר הבלגי השנה.

סטילהוק

New member
תתפלא, הרבה שמים לב והרבה מתלוננים על זה

בטענה שהיתה עדיפה הגרסה המקורית של השיר.

עובדה שיוון מאז שהחליפה את הגרסאות רק צונחת בדירוגים ביוטיוב.

צוות Kuss

New member
כמה שאלות... אענה באופן מופשט

הזמרת נראית כמו מוכרת מזונות (סופלאקי
) שעברה הרבה בחיים. השיר עצמו כל כך גרוע, וגם השיפוץ לא עזר. מזכיר לי קצת את הגריעות של ראיין דולן (אירלנד 2013) וצפוי לאותו הגורל. זה אחד השירים הגרועים ביותר בתולדותיה של יוון בתחרות, ועדיין בשנה כזו חלשה ישנם עוד שירים גרועים מזה. הזמרת שרה על אהבה טהורה וזה אפילו פחות אמין מהטקסט של ברנדון האירי. כדי לשדר יותר אמינות השיר היה צריך להקרא: This is סיפיליס.

Angry Beaver

New member
עונה

האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול? השיר ממש לא הברקה ובהחלט לא מחדש שום דבר, אבל הוא כן ממכר ובהחלט עושה את העבודה. כלומר - אני כן צופה לו הצלחה.
האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה? עולה בטוחה במיליארד אחוז.
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר? השיר לא מושלם בכלל, העיבוד שלו גנרי וחלש (בטח ביחס לשירים אחרים השנה) והמילים שלו דביליות. הייתי משנה קצת את המילים בתור התחלה, ובהמשך מנסה ליצור עוד נפח לעיבוד.
מעדיפים את יוון בשפת המקור ועם אלמנטים עממיים או פופית וכיפית? גם וגם!
מהו שיר הפופ-דאנס הכי מוצלח השנה? יוון טובה יותר מישראל השנה? אני לא בטוחה איזה שיר יותר טוב, אבל ישראל מוצלח יותר ברמת ההפקה (אני חושבת שיוון יהיה טוב יותר בלייב).
האם יוון תעניק לקפריסין 12 נקודות השנה או שתחרוג ממנהגה? כמובן שתעניק
מה עדיף: ארץ אוטופית לשלוש דקות או שיר שמתיימר להיות המנון רחבות? השיר השנה יותר חותר להצלחה ולכן הוא עדיף.
יוון 2017 במשפט אחד: Rain falls from above

פופ זול עם מילים מביכות

(ואף מילה עם השורש ג.נ.ר.
)
והאמת היא שאם הם היו ממשיכים עם ההתחלה השקטה לאורך כל השיר זה יכל להשמע נפלא.
בלי כל קשר יון תיהיה בגמר- בטח בשנה דלת פופ קצבי

nit li

New member
not my number 1...

האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול? הוא לא מוצלח בעיניי, הוא די בינוני. פספוס גדול, בעיקר כשמגיע ממדינה אדירה כמו יוון.
האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה? יש מצב מאוד גדול שהיא לא בגמר, ואני קצת מקווה שזה גם מה שיקרה כדי שתחזור למסורת השירים המעולים שלה.
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר? מה הייתי משנה? מה לא? קצת יותר עוצמה, יותר אתניות. בקיצור, שיסתכלו על השיר שלנו ויבינו מה הם היו צריכים לשלוח.
מעדיפים את יוון בשפת המקור ועם אלמנטים עממיים או פופית וכיפית? שילוב של שניהם, פופית ואתנית, זו המומחיות שלה.
מהו שיר הפופ-דאנס הכי מוצלח השנה? יוון טובה יותר מישראל השנה? ישראל, בענק. השיר היווני כל כך סתמי שלא רק שהוא לא מהווה תחרות, הוא עושה לנו שירות נהדר כי הוא מתגמד לידינו.
האם יוון תעניק לקפריסין 12 נקודות השנה או שתחרוג ממנהגה? אם הם העניקו ליוון את הדוז ב2002 (ונדמה לי שזה קרה), כנראה שהם יעניקו גם השנה.
מה עדיף: ארץ אוטופית לשלוש דקות או שיר שמתיימר להיות המנון רחבות? ארץ אוטופית.
יוון 2017 במשפט אחד: this is naah...

עiמר

New member
יוון 2017

האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול? פספוס מוצלח דיו על מנת להצליח.

האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה? הכל יכול להיות באירוויזיון. כשזה נאמר, קשה לי לראות את יוון מפספסת את הגמר השנה. השיר קליל נגיש וכיפיי, הוא מתפתח מאוד יפה, זה אמור להספיק לגמר אך שם הוא לא יגיע לעשירייה הראשונה.

מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר? הייתי משאיר את הגרסה הקודמת ולא מושפע מהביקורות. מה שהפך את השיר בגרסתו הקודמת למאוד זכיר היה דווקא הטמטום, כולם שאלו מה זה החרוז הטיפשי הזה, כעת אפילו את זה לא ניתן לומר...אז איך יזכרו אותו? מה יבדיל אותו עכשיו?

מעדיפים את יוון בשפת המקור ועם אלמנטים עממיים או פופית וכיפית? ליוון יש תרבות נהדרת ושפה יפה. ברור שאני מעדיף שהם ישלחו משהו שישמע לכל הפחות תוצרת יוון, גם אם ישירו באנגלית... ה"הופה" הבא שיככב במצעדים הישראלים לא יגיע מאוסטריה..

מהו שיר הפופ-דאנס הכי מוצלח השנה? יוון טובה יותר מישראל השנה? יש את אסטוניה ואת לטביה, שעדיין לא יצא לי לשמוע בלייב שחזקות בגזרת הפופ והדאנס. השיר היווני אינו טוב או רע יותר מהישראלי, שלושתם (אני אזרוק לכאן גם את מקדוניה) בינוניים להחריד, יוון אולי טיפה יותר כייפי.

האם יוון תעניק לקפריסין 122 נקודות השנה או שתחרוג ממנהגה? מאז שנכנסה שיטת הניקוד החדשה שמתי לב שהמנהג הזה "יענו" נשבר ואני לא מדבר רק על יוון-קפריסין. כאילו המדינה שאוטומטית צריכה להיות הקומבינה של השנייה לא תקבל את הדוז אלא רק 8-10 נק. ואת הדוז תקבל אחת מהמדינות בראש טבלת ההימורים. ככה זה יוצא בשיטה החדשה מצניעים קומבינות ומיישרים קו עם סוכנויות ההימורים מה שגורם לחשוב שכל התחרות הזו מכורה מראש.

מה עדיף: ארץ אוטופית לשלוש דקות או שיר שמתיימר להיות המנון רחבות? אני לא השתגעתי על האוטופיה היוונית מ-16 בכלל... והשיר השנה באמת רק מתיימר כי אין לו את האיכויות להפוך להמנון דאנס כמו "אופוריה" לדוגמא, יחד עם זאת מול 16 אני מעדיף את 17.

יוון 2017 במשפט אחד: כיף שזה פאן על הזמן!

schweine

New member
ככה:

זה שיר שאין לו שום זכות קיום מחוץ לאירו ומגיע באיחור של כמה שנים טובות.
אבל, הכל יחסי בתחרות הזאת, ויחסית לשירים הלא קשורים, המיושנים והגרועים שיש השנה (כמו בכל שנה) זה נשמע עדכני ובעל זכות קיום חח
&nbsp
אצלי הוא בטופ 10 למרות שבחיים לא אשמע חרא כזה מרצוני החופשי.

מאקוס

New member
שיר טוב

מוצלח
עולה בטוחה
לא צריך לשנות כלום
פופית וכיפית אבל גם אתנית זה בסדר
יוון טובה יותר מישראל השנה
תעניק לקפריסין 12 נקודות השנה
השיר השנה יותר טוב
This Is Love

הזמרת הכי מפורסמת בעולם מבין המשתתפים השנה

אני קורא לשנה הזו אירוויזיון האנונימיים כי חוץ מדמי אין זמרים שזוכים להצלחות גדולות מחוץ למדינתם,הרבה מאוד פליטי ריאליטי או זמרים שפרצו בשנתיים האחרונות
בניגוד לדמי שהיא הזמרת מספר 1 של יוון
אם צריך להשוות אותה למקבילה ישראלית הייתי אומר עדן בן זקן עם תוספת של פרסום עולמי.
האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול?
אני אוהב את השיר הזה,הוא אחד מ-12 השירים שהכרתי השנה למצוינים.
האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה?
לא רק עולה לדעתי גם מועמדת לניצחון עם איטליה,בלגיה ופורטוגל
אנשים אוהבים להצביע לזמרים שהם מכירים ודמי מנצחת את כולם בגזרה הזו.
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר?
משנה את שפת השיר ליוונית כי דמי יותר טובה לדעתי ביוונית מאשר באנגלית
למרות שהיא מהזמרים שאף פעם לא הוציאו שיר חלש.
יוון בשפת המקור כי זה תמיד יוצא טוב
בניגוד לשיר הפופים שלא תמיד יוצאים משהו (יוון 2008 הנוראי לדוגמה).
אני לא זוכר את רשימת כל השירים השנה בסגנון הזה
אבל יוון בהרבה רמות יותר טובה מישראל השנה..
לדעתי יש יותר סיכוי שהוביג יקבל 24 מארמניה מאשר מיוון
לדעתי יוון תתן לקפריסין השנה בין 18-22 נקודות.
שניהם טובים מאוד אבל השיר של השנה ב-12 אצלי לעומת השיר משנה שעברה
שלא היה אצלי כל כך בולט.
יוון 2017 במשפט אחד:
סוף סוף דמי משתתפת בתחרות .

חבל שזמרת שחיכינו שתייצג את יוון הרבה שנים מקבלת שיר מעפאן

אבל בגלל שנבחרת חלומות עומדת מאחוריה, סביר להניח שיהיה וידאו ארט מרשים, רקדנים, איזה מוט שהיא תחזיק בו, ירימו אותה שני שרירנים בלי חולצה ברגע השיא, ישאו אותה ויסובבו אותה באויר.
זה יכול להספיק כדי לעלות לגמר.
אבל מיוון, בטח ב-2017, אחרי כל הניסיון שיש להם בהפקת שירים מפוצצים, ואחרי שהם עלו על הנוסחה המנצחת החל מ-2004 - הייתי מצפה להביא שיר חזק. מאכזב מאוד ואני בטוח שבעוד 10 שנים, דמי תעלים את השתתפותה באירוויזיון מהרפרטואר של הקריירה שלה.

Willo the Wisp

New member

האם השיר מוצלח דיו להצליח או שהוא פספוס גדול? השיר גרוע ומביך, אבל יבלוט בים האפרוריוּת שיש השנה + היוונים בדרך כלל יודעים להעמיד מופע = אני משוכנע שהשנה יוון בגמר. שם אני מקווה שלא תצליח, כי לא מגיע לה. כרגע מהמר על מקום 10 ל-15 בגמר.
האם יכול לקרות מצב שבו יוון לא בגמר שוב או שהיא עולה בטוחה? ר׳ תשובתי לעיל.
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? או שאולי לא צריך לשנות דבר? הכל. יוון איכזבה.
מעדיפים את יוון בשפת המקור ועם אלמנטים עממיים או פופית וכיפית? גם וגם, עם העדפה קלה לאופציה א׳. והשיר היווני השנה אולי פופי אבל בעיני כלל לא כיפי - אם כבר שיר מפגר אז לפחות שהיה גילטי פלז׳ר שכיף לשמוע, וזה לא המקרה. מצד אחד שיר מטופש במשקל נוצה עם מילים מטומטמות ולחן זול ומצד שני יש הרגשה שהוא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות.
מהו שיר הפופ-דאנס הכי מוצלח השנה? יוון טובה יותר מישראל השנה? מעדיף את ישראל
האם יוון תעניק לקפריסין 12 נקודות השנה או שתחרוג ממנהגה? אולי בקהל, השופטים בטח יתנו לקפריסין 10 או 8.
מה עדיף: ארץ אוטופית לשלוש דקות או שיר שמתיימר להיות המנון רחבות? ארץ אוטופית - שיר מצוין שהוחרב ע״י הופעה גרועה. זה לבב - שיר מחורבן שגם הופעה טובה לא תגרום לי לאהוב.
יוון 2017 במשפט אחד: קקי עם נצנצים נשאר קקי.

צוות Kuss

New member
זה לבב

גרסה ראשונה: טל נופל מעב
ואם לא נצמדים למקור אז: רהב כחש לאו
גרסה חדשה: אושיט יד ל-

שרשור התרגומים
זה מתקרב...

למעלה