קצת פרטים על השיר של מונטנגרו

mati020202

New member
קצת פרטים על השיר של מונטנגרו

כבר ידוע שם הזמר, סלאקו קלביץ׳, ואף ידוע ששם השיר הוא space .מי שמצפה לבלדה אתנית בשפה מונטנגרית/סרבית נוסח ז׳ליקו מוטב שיחשוב שוב מאחר ונחשפו פרטי מחברי השיר:Stefan Örn, Jovan Radomir and Johan Kronlund ,כולם שבדים ,וסביר מאד להניח שהשיר יהיה באנגלית.השיר מוקלט בימים אלו בשטוקהולם כך שמדובר בשיר משובד לגמרי. אגב,אם השם של אחד הכותבים,סטפן אורו, נשמע לכם מוכר זאת מפני שהוא הלחין את השירים המצליחים ביותר שאזרבייג׳אן שלחה לתחרות כולל השיר הזוכה מ 2011 ( Drip drop (2010), Running scared (2011), When the music dies (2012) and Start a fire (2014). מי שהיתה שותפה לכתיבת השירים הללו היא סנדרה בג׳רמן אך לא הפעם.מה שכן ניתן לומר על סטפן שהוא לא פיספס גמר.בדיוק כמו גיסון.וגם סטפן וגיסון מתמודדים באותו חצי גמר(גיסון עם השיר שכתב לקפריסין) כך שניתן לומר שבחצי גמר הראשון הולך להיות דרבי שבדי אך מכיוון ששבדיה עצמה משתתפת באותו חצי גמר ניתן לומר שהחצי גמר הראשון הולך להיות מלודיפסטיבל 2. http://esctoday.com/141335/montenegro-swedish-team-slavko-kalezic-records-space

schweine

New member
שונא ששולחים שיר שמבצעיו/כותביו/מלחניו לא קשורים למדינה.

בסופו של דבר אני שופט לפי השיר (את רוב שירי אזר' אהבתי) אבל מה הטעם?
ההשתלטות השוודית עוד יותר מעצבנת אותי (כותבים/מלחינים/רקדנים).
ועכשיו נדבק לי לראש אזר' 16 הגרוע. יופי.
&nbsp
נ.ב ברור שברגע שמונט' תפסיק להיות יצרתית ושנה אחרי ששלחה שיר כל כך שונה היא תעלה לגמר עם השיר הכי נוסחתי שיש.

L e j l a

New member
בויקיפדיה רשום שם של כותב ממוצא מקומי

ידוע על כך משהו? יכול להיות שהוא שותף לכתיבת השיר או שהחליפו את רשימת הכותבים והמלחינים

למעלה