האזינו ל-10 שירי הקדם של דנמרק 2017

יש פה שיר אחד מעולה שחייב לנסוע לקייב

Thomas Ring 'Vesterbro'
שיר שבהעמדה הנכונה יהיה בטופ 3 שלי, ובטופ 10 באירוויזיון.

אבל ברור לי שזה לא יקרה ובטח הדנים ישלחו את עמרי מהאח הגדול של עונה קודמת - Anthony 'Smoke In My Eyes'.

אם לא השיר הדני, אז אני מחזיק אצבעות לבובה שבטח תתן לנו אחלה שואו.

השאר פרווה למדי כיאה לשירים בקדם הדני.

schweine

New member
לא זכור לי מתי פייבוריט שלי בקדם הדני זכה. קדם מתסכל רצח

שנה אחר שנה.

קטע מצחיק קורה לי עם הקדם הזה

כל השירים, כולם בפני עצמם ממש כייפים ואחלה, אפילו מעולים אבל כמכלול לשמוע את כולם אחד אחרי השני עושה כאב ראש ונוצר הרושם שהם כולם נשמעים אותו הדבר. הפקות אלקטרו-דאנס יותר מדי בומבסטיות לטעמי, יש משהו מאוד רובוטי נטול נשמה ומקוריות בקדם הדני. לדעתי הולכים לצלוח את הסמי.

האהובים עליי במיוחד :
Ida Una - One
Thomas Ring - Vesterbro
Anthony - Smoke In My Eyes
Rikke Skytte - Color My World

צוות Kuss

New member
לא סתם דנמרק לא הייתה בגמר בשנים האחרונות

כנראה שזכייה בתחרות משאירה חור בכיס וכאב ראש בשל האירוח ויש כאלה שעושים הכל על מנת חלילה לא לזכות שוב. גם השנה כל השירים בקדם הדני לא טובים, גם השנה דנמרק תשאר בסמי לא משנה איזה שיר יבחר, אבל זה כבר ברור שזה נעשה במכוון לאור טראומת הארוח ב-14 אז אפשר להבין ולסלוח.

Blue403020

New member
"Color My World" הכי מעניין ברשימה

יש בו משהו ממש מיוחד. למרות הסטטיות הקצת מבאסת, יש בזה פוטנציאל בימתי אדיר, אהבתי גם את העיבוד והאלמנטים האתניים - מהדברים הקטנים שהופכים שיר לווינר. עיבוד כזה לשיר קצת יותר מתפתח היה יכול להוות פאקטור לזכייה. יופי של שיר בגדול.

אהבתי גם את Where I Am של אניה, ואת One. האחרים לא רעים עד נחמדים כיאה לקדם הדני עמוס שירי אמצע הדרך.

shnozli2

New member
אם Color My World ייזכה בקדם הדני

זה יתמודד חזק על הזכייה לדעתי.
זה נשמע כמו העתק של הזוכה הדני האחרון, אבל עדיין לא רע עד כדי כך.

nit li

New member
הקשבתי אתמול בלילה

ועושה רושם שהכשלונות בשנתיים האחרונות ממש הותירו אותם בטראומה, כי יש פה אחלה להיטים! לא זוכרת כרגע שירים ספציפיים. נדמה לי שהשיר הדני של תומאס תפס אותי, קאלר מיי וורלד, הוריקן. עכשיו שומעת לראשונה את של אניה, גם לא רע! יש עם מה לעבוד!

dosfer

New member
וואו חולה על זה!! וואו וואו!! ואיזה קול

היא חייבת לזכות! אחלה שיר! ואחלה זמרת! איתה דנמרק בטוח יעלו לגמר..

אני לא יודע איזה שיר מהעבר זה מזכיר לי אבל ממש אהבתי!! ממש אבל!! אם דנמרק תבחר בשיר הזה, אירוויזיון 2017 (מבחינתי) יתחיל רשמית!!

dosfer

New member
אחרי שמיעה שנייה... האאמממ

גמרתי

הרגה אותי!! איזה שיר!!! אני שר את השיר.. כל השכונה שומעת.. חח חולה על השיר הזה!!

עד עכשיו, אם דנמרק בוחרת בזה היא הזוכה!

uk23

New member
4 הפייבוריטים שלי:

מכיוון שאין מבחר מטורף והרוב סתמיים (אני בהלם, איך המדינה המטורפת הזאת שאפילו זכיתי להיות בה בקיץ, הביאה שירים בינוניים), אלה השירים שיכולים להביא את דנמרק לאנשהו:

Thomas Ring - Vesterbro - מת על ההפקה. יכול לעלות לגמר ולסיים באמצע.

Anthony - Smoke In My Eyes - עם הופעה טובה ובולטת, השיר הזה יכול קודם כל לעלות בקלי קלות לגמר ואז להתברג גם בטופ 10.

Jeanette Bonde 'Hurricane - אחלה שיר, מאוד המנוני ויכול להעלות את דנמרק לגמר ואז להתמקם באמצע. יש בו משהו מאוד זכיר.

Sada Vidoo 'Northern Lights - הבובה הזאת השתתפה בעונה האחרונה של האקס פקטור הבריטי ועפה ממש מהר. אבל השיר הזה לדעתי יכול להיות שוס יחד עם ההופעה הביזארית. כי הוא טוב והיא יודעת לשיר לייב.

סיכום: לא עפתי על אף שיר במיוחד. דנמרק לא תזכה השנה.
אם היא רוצה להצליח יפה יחסית, אז הבחירה צריכה להיות הבובה או אנתוני או תומאס (המעולה, רק באנגלית)

david80

Member
אם סוד ההצלחה של איטליה ושוויץ טמון באקורדים

אז כדאי שהשיר One (שיר מספר One) יגיע למקום One

E u r o b o y

New member
האזנתי לשירים והכי אהבתי את "One" - אירוויזיוני וחזק

&nbsp
אני חושב שזה השיר הכמעט יחיד מהקדם הדני השנה שיוכל להביא את דנמרק להצלחה נאה. אני מקווה שזה שהוא משובץ כשיר 1 אומר שהוא פייבוריט - כי זה שיר מצוין.
&nbsp
אהבתי גם את השיר של Anja Nissen, שבשנה שעברה הדנים הדפוקים פספסו. השיר בדנית חמוד אבל לא עובר לדעתי באירוויזיון. מקווה שדנמרק תבחר בשיר מספר 1.

סטילהוק

New member
קדם מצויין לדנים השנה, יש פה הרבה להיטים וזוכים פוטנציאליים

אהבתי כמעט את כל השירים, אך יש כמה שאהבתי במיוחד, כמו:

Ida Una - One
Sada Vidoo - Northern Lights
Thomas Ring - Vesterbro
Rikke Skytte - Color My World
Anja - Where I Am

שירים נוספים שאהבתי, אבל פחות:

Johanna Beijbom - A.S.A.P.
Jeanette Bonde - Hurricane
Rene Machon - Warriors

ואפילו את שני השירים שלא אהבתי, לא ממש שנאתי.

בקיצור: אחד הקדמים הטובים השנה.

דנמרק נותנת פייט ראוי השנה לאחותה הגדולה שבדיה.
ולא אתפלא כלל אם הזוכה השנה ייצא דווקא מדנמרק.

למעלה