הונגריה בוחרת שיר לאירוויזיון 2017

E u r o b o y

New member
הונגריה בוחרת שיר לאירוויזיון 2017

אחרי שלבים לא מעטים בדרך וגם אסון שדחה את שידור אחד מהם, מגיעה הערב הונגריה לקו הסיום בתהליך בחירת השיר והנציג שלה לקייב 2017. אחרי ההעפלה לגמר בשנה שעברה, המדינה והפפריקה רוצה קצת יותר ממקום לא מרשים בטבלת הגמר - ותבחר הערב את השיר הבא שייצג אותה מבין 8 שהעפילו לשלב הסופי.

8 שירים יתמודדו על התואר "הונגריה 2017" ואחד מהם ייצג את המדינה בחצי הגמר השני בקייב ב-11 במאי:

(בין המתחרים להקתו של נציג הונגריה לאירוויזיון 2014, Andras Kallay-Saunders שהגיע בגמר למקום החמישי)

Gigi Radics – See It Through
Joci Pápai – Origo
Gina Kanizsa – Fall Like Rain
Soulwave – Kalandor
Gabi Tóth & Freddie Shuman feat. Begi Lotfi – Hosszú idők
Leander Kills – Élet
Zävodi & Olivér Berkes – #háttérzaj
Kállay Saunders Band – Seventeen

שידור ישיר של הקדם ההונגרי החל מ-20:30 בקישור הבא:
http://mediaklikk.hu/dal

להונגריה

Brady

New member
ריוויו!

בלי הופעות כי ראיתי 2 והזדעזעתי

12 לינדר קילז - הכי טוב. הפזמון והסוף מעיפים. בכ"מ אין לזה סיכוי אז נקסט.
10 גאבי - מעריך מאוד את הניסיון. אני אוהב את זה, אבל משהו פה חסר לי. עדיין יהיה ייצוג מכובד מאוד שזורק אחורה לתור הזהב של האירו עם שילוב טוב בין אתני לעדכני.
08 פאפאי - אוברייטד לא? שיר יפה ודי מעניין, אם כי בעיקר בחלקי האינסטרומנטל המעולים וחלק הראפ שלו. קטעי השירה בתחילת הבתים מורידים.

לינדר/גאבי בשבילי, אבל אני בסדר גם עם פאפאי.
------
קאלאיי - חמוד ומוצלח בתור מה שהוא, אבל זו לא דנמרק, ויש בקדם הזה שירים מעניינים אז פחות.
סולווייב - חמוד וזהו.
ג'יגי - זה לא גרוע, סתם משעמם, וזה במילא נבחר כבר בבריטניה.
זאבודי - שיהיה...
ג'ינה קניזה - נשמע כמו בלדת פרוג מהסבנטיז. שונא. ביי.

Colfax

New member
מחזיק אצבעות ל- Origo, לא מפספסים שיר כזה

יקבל המון נקודות.

Angry Beaver

New member
רק פאפאי לאירו!!!

הקדם הזה מתחלק לשירים מעולים (פאפאי ו-Leander Kills, אבל ההופעה חלשה יחסית - בעיקר של פאפאי), שירים סבבה (גאבי טות', #háttérza, קאלאי בשיר הכי טוב של עד היום וקלאנדור שהוא די חמוד) ושתי בלדות מזעזעות שגורמות לאוזניים שלי לדמם.
בשורה התחתונה פאפאי צריך לנסוע לאירוויזיון כי זה השיר הכי טוב, ואין קושי להרים לו הופעה מכובדת בקייב. שיר מצוין וסוחף.

צוות Kuss

New member
קדם לא טוב. אני בעד שיר הרוק הכבד

שלבטח לא ינצח, אבל זה עדיין השיר היחידי שאני מסוגל להאזין לו בלי להתפחלץ. וגם השיר הזה לא מעיף לי את הסכך. קדם פח.

E u r o b o y

New member
שירים לא טובים, יש רק 2-3 בחירות שאיכשהו אחיה איתן:

&nbsp
השיר של גיגי הוא לטעמי הוא המוצלח ביותר, אחריו שיר הרוק "Elet" שיכול להיות מעניין מה יקרה לו אחרי שדרוג ואנגלוז.
&nbsp
השיר הכי "מיוחד" בקדם הוא כמובן "Origo", שמזכיר לי שירים שמתאים לבוסניה-הרצגובינה לשלוח (שיר עם נגיעות אתניות בשפת המקור בשילוב של ראפ). אם זה יזכה, אני מאמין שזה יעלה לגמר - אבל שם נראה לי שהשופטים יתחברו יותר מהקהל. מצד שני, יכול לקרות לשיר הזה מה שקרה לבוסניה בשנה שעברה, שלא עלתה עם שיר בעל מאפיינים דומים.
&nbsp
כדי לבלוט הונגריה צריכה לבחור בשיר הרוק. לגיגי יהיה קשה יותר לבלוט, אבל עם נוכחות קולית מרשימה היא יכולה לעלות לגמר ולהגיע לתוצאה בינונית שם.

Blue403020

New member
Joci Pápai – Origo הוא הזוכה שלי

אני מקווה שההופעה תשופר מעט, משהו בחצי הגמר הרגיש קצת סטטי וחסר מעוף - אם כי הביצוע הקולי עבר ללא רבב. בכל אופן, מדובר בשיר נהדר, וזה חייב לזכות עם או בלי הופעה מאכזבת

קדם שיש בו הכל

גיגי-לא אוהב את הזמרת הזו ומעולם לא שמעתי שיר שלה שאפילו חבבתי (דאמי אים ההונגריה)
וכך גם השיר הזה דרמטי מידי ומנסה בכוח לרגש.
פאפאי-נשמע הודי קלאסי ונהדר עד שמגיע הראפ הטוב גם הוא
אם יבחר זה יהיה מאוד מעניין
ג'ינה-מעניין....
סולואיב-נחמד,אבל שיר די רגיל
אין פה ערך מוסף
גאבי-ושלום גם לזמרת שהכי מעצבנת אותי בהונגריה (הסגנית שלה בשיר הראשון)
שיר סתמי מאוד
לנדר-מעניין ושונה,אם יבחר לדעתי יגיע גבוה
זבודי ואוליבר-חביב,לא יותר
הלהקה של אנדרס-בסדר גמור,הופתעתי לטובה

BarEsc

New member
אני עושה ניסוי! תנסו להחליף את המילים בשיר של טוטובה

תנסו להחליף את המילים של השיר של טוטובה, למילים של השיר ״חורשת האקליפטוס״ אבל עם אותו לחן.
&nbsp
תודה לי אחר כך!

Blue403020

New member
ישששש

עכשיו פולין צריכה לבחור בVoiceless, ואסטוניה צריכה לעלות לגמר את Verona

M a g n u s

New member
בחירה מעולה להונגריה. הם בגמר האירוויזיון גם השנה.

מניח שהם מאוד יצליחו עם היציאה המאוד מיוחדת הזו.

Brady

New member
בחירה מעולה להונגריה

זה שיר שמאוד תפס אותי בשמיעה הראשונה של הקדם. אני כן חושב שהוא צריך משהו אקסטרה בשביל להיות מוצלח כמו שהחלקים המעולים בו מבטיחים, כי הוא מושלם בחלקים ודי 'ליד' בחלקים אחרים.
סחטיין להונגריה, ותודה לאל שקיבלנו ניצחון מוצדק, ולא אחת מהזוועות האחרות שהתמודדו מולו.

Willo the Wisp

New member
בחירה מעולה בהונגריה

שיר מיוחד והופעה מצויינת למרות שהקטע התיאטרלי עם הרקדנית מיוסרת המבט לא בא לי טוב, הייתי מוותר עליה. כך או כך מגיע להם לראות גמר, ואני מקווה שזה יקרה למרות שאני חושש שהשופטים לא יאהבו ואני גם לא בטוח איך זה יתקבל בטלווט.

nit li

New member
מאוכזבת

זה לא שהשיר הזוכה לא טוב, הוא נהדר, הוא אתני, יש בו הרבה קסם. אבל הוא לא מגרד את הרמה של טוטובה ושירה האתני והמצוין. חברים, לטוטובה הייתה עוצמה מטורפת! זה שיר לאירוויזיון! אוריגו זה עמיר בניון למקום חמישי בגלגלצ. אתאהב בו בטח דרך הריקודים כי הוא סופר רקיד, אבל טוטובה הייתה מגיעה למקום הרבה יותר גבוה.

למעלה