ליטא - מקבץ ראשון - 6 עולים !

BarEsc

New member
ליטא - מקבץ ראשון - 6 עולים !

שנה שעברה דוני מונטל ההורס הגיע למקום ה-9 בתחרות - והיה התוצאה השנייה הכי טובה של ליטא אי פעם בתחרות השירים - האירוויזיון.

אנחנו ממש בתחילת עונת הקדמים - למרות שאנחנו כבר בתוך 2017 , ויש לנו 51 שירים מליטא - שיהפכו עד ה-28.1.17 ל-24 שירים.

מה שמחרפן אותי במיוחד זה שרוב השירים בקדם הזה הם חיקוי ונסיון להשמע כמו דוני משנה שעברה, וגם כולם הם דיי חיקוי של ג'סטין ביבר או Lean On של מו הדנית. עם התקדמות השלבים אתם תשימו לב לזה יותר ויותר

12 שירים ראשונים עלו למקבץ הראשון של הקדם הליטאי ובסוף הערב רק 6 עלו :

Edgaras Lubys - Could It Be?
Sasha Song - Never Felt Like This Before
Paula - Let U Go
Golden Monkeys - Septyni Dievai
Otreya - Last Two Weeks
Benas Malakauskas - Rolling

השיר הכי בולט פה בתכלס הוא של פאולה , הוא זכה בהצבעת הקהל, למרות שסיים 6 בשופטים (מקום 3 בסה"כ) - למרות שהופעה קצת אנמית אבל זה יכול להשתפר עד לגמר , והוא חיקוי אדיר של Lean On שאני רוצה לדפוק את הראש בקיר.

כל ההופעות מהיום זמינים ביוטיוב בעמוד הזה :

[URL]https://www.youtube.com/channel/UCHf28VyVCPZSI0eyLXl4bTg/videos[/URL]

הולנד 90

New member
שיר טוב עם הופעה פאתטית

אשכרה ניסיון לשכפל את דוני (דין) מונטל

צוות Kuss

New member
מה הקטע לצרף לכל שיר השנה אי או אי או אי או כזה בשיר?

אני אפילו לא יודע איך לתאר את זה. זה בערך מה שהיה בשיר הבולגרי שנה שעברה, מן צפצוף כזה שנעשה באמצעות אפקט זול במחשב. מה הרעיון מאחורי זה? זה פוופלארי גם בעולם שבחוץ? סליחה על הבורות, אני לא מכיר שירים חדשים שאינם שייכים לעולם האירוויז. נראה לי שמעתה אקרא לדבר הזה צווחוחים. אז מישהו מוכן לאלף אותי ולהסביר לי? מה הקטע של להוסיף צווחוחים לכל שיר?

צוות Kuss

New member
אופס רק עכשיו שמתי לב שבאחד השירים הגרמנים האהובים עליי

יש גם צווחוחים. כנראה שזה באמת הטרנד של השנה. נו טוב, זרמתי

צוות Kuss

New member
5 מתמודדים אנונימיים שנבחרו באודישנים

ישירו שירים שנכתבו במיוחד עבור האירוויז. הזוכה - 100% הצבעת הקהל. בכל זאת ינתנו הערות של 3 שופטים לאחר כל הופעה. השופטים: לנה (שכולנו מכירים), טים בנצקו (אחד הזמרים המפורסמים ביותר במדינה), ופלוריאן זילברייזן (זמר השלאגר הכי מפורסם בבוואריה, סלב על בגרמניה והכי חשוב: בן הזוג של הלנה פישר האלמותית, שאת פניה הוא גם קעקע על כתפו).

schweine

New member
אגב, פלוריאן זילברייזן דומה למוטי מוותקי הפורום ואלוף

מצעדי המדינות.

צוות Kuss

New member
מצאתי עוד שיר עם צווחוחים בעונת הקדמים - ספרד

הצילו זו מגיפה. מגפת הצווחוחים. נראה שכולם מנסים להכניס צווחוחים לשיריהם השנה.

צוות Kuss

New member
האם היית מגדיר גם את זה כצווחוח?

אני ממש מתלבט בסוגיה הזו, לא ישן ולא אוכל כבר כמה ימים. מה דעתך?

Willo the Wisp

New member
אמנם פחות מובהק אבל הייתי מחשיב את זה כצווחוח

אחד ממאפייניו הבסיסיים של הצווחוח הוא שמצד אחד הוא מזכיר במידת מה קול צווחה אנושית, ומצד שני רחוק מספיק מצליל שמפיק גרון אנושי בכדי שיוכל להישאר בפלייבק בלי להביא לפסילה או ענישה בעוון שימוש לא חוקי בקולות אדם מוקלטים. הצלילים לעיל עונים על הגדרה זו ולפיכך שייכים בעיני לקטגוריית הצווחוחים.

צוות Kuss

New member
השאלה העיקרית היא האם משהו יכול להיות צווחוח

לפני שהצווחוח בכלל הומצא. העולם לא השתגע בגלל זמרת עלובה בפסטיבל אלבני נידח, אבל בשל הלהיט Lean On, שבעצם החדיר לעולם את הטרנד הזה וגרם לכך שכמעט בכל שיר פופ בזמן האחרון, לרבות שירי קדמים למכביר, מתווסף צווחוח לפזמון. למותר לציין שהלהיט הזה יצא הרבה אחרי הפקאצה האלבנית.

L e j l a

New member
וואו וואו וואו

איך רציתי שהשיר הזה ייקח את המקום הראשון. אלבנים טיפשים, פספסתם הצלחה

למעלה