ניסיון נוסף להעלות תחרות חדשה לפורום ...

MM22

New member
ניסיון נוסף להעלות תחרות חדשה לפורום ...

לפני כמה שנים ניסיתי להעלות תחרות חדשה לפורום .
לצערי , הניסיון לא הצליח , כי בכדי לקיים את התחרות , הפורום נדרש לכ 40 משתתפים וזה היה יותר מידי , כנראה ...

מאז ניסיתי עוד פעם או פעמיים נוספות להרים את התחרות וזה לא הצליח .

החלטתי כנגד כל הסיכויים , לנסות לקיים את התחרות הזו .
יש לי ניסיון אחד להצליח בכך פעם אחת בשנה ... הלוואי שאצליח הפעם .

התחרות מאוד פשוטה אך מי שמסכים להשתתף , מתחייב להיות כאן בפורום ולהשתתף בה , וזו התחייבות לטווח ארוך של כ - 7 חודשים מהיום .

הרעיון הוא , שכל משתתף הולך לבחור מדינה אחת שהוא ייצג בתחרות שלנו , ולמעשה , גם באירוויזיון 2017 .
בימים הקרובים כל חבר פורום יבחר את המדינה שאותה הוא ייצג עם השיר האמיתי שייבחר לאירוויזיון מאותה המדינה .
לאחר שיסתיים שלב בחירת המדינות , נמתין שכל שירי האירוויזיון ייצאו בגרסתם הסופית , ונחלק את המדינות בהתאם לשני חצאי הגמר והגמר .
לאחר מכן , נגיע לשלבי ההצבעות וההכרעות , בשיטת האירוויזיון :
נקיים 2 חצאי גמר שמכל חצי נעלה את ה 10 הראשונות לגמר .
נקיים גמר שבו יהיו 20 העולות מהחצי , 5 הגדולות ואוקראינה המארחת

מה שאני אוהב בתחרות הזו :

1 - כל משתתף בוחר עכשיו מדינה , ללא ידיעה מי ייצג ומה ייצג את המדינה .
זה משאיר את המשתתף רק עם "מזל" בלבד וללא יתרונות נוספים .
2 - כל משתתף לא יודע מה יעלה בגורל מדינתו עד לרגע האחרון , כשלמעשה , הוא עלול למצוא את עצמו בכלל מחוץ לתחרות עוד לפני שהיא התחילה ...
( לדוגמא : רומניה 2016 שעד שבועיים לפני חצאי הגמר היא הייתה בתחרות ופתאום לא ... ) גם פה צריכים מזל , מסתבר .
3 - ההצבעה תתקיים לפי חלוקת חצאי הגמרים האמיתית של אירוויזיון 2017 וזה אומר שרק מדינות אותו חצי הגמר ו 3 הנוספות מהגמר , יוכלו להצביע ....
בגמר , כל המדינות יוכלו להצביע , כמו באירוויזיון , אך יהיה שינוי קל ...
( במקום הצבעת טלווטינג ושופטים , הצבעה של כל מדינה בגמר תהיה הנציג של כל מדינה , כהצבעת שופטים בלבד . הצבעת הטלווטינג תהיה שקלול של שאר חברי הפורום שירצו להצביע בגמר , כנקודת שיפוט אחת ) .
4 - בכל מקרה , כולם אוהבים לעשות תחרויות לפני האירוויזיון בכדי לדעת מהם השירים האהובים ביותר באותה השנה באירוויזיון .... עם התחרות שלי , מקבלים תוצאות יותר אמיתיות כי כל משתתף מצביע בטעמו האישי ויש פחות היגררות אחרי אחרים , כמו בתחרות שאנחנו לא מרגישים "מייצגים" בעצמנו ....

אני מקווה שתהיה היענות לתחרות ... כרגע כל המדינות פנויות וההרשמה נפתחת עכשיו.
מי שמעוניין לתפוס לעצמו מדינה לייצוג - שישרשר לכאן והמדינה תיתפס .
אם נצליח לתפוס את כל המדינות , תהייה תחרות . אם לא , לצערי לא תהייה .
יש חשיבות גדולה מאוד לזמן , כי ברגע שיתחילו להגיע שמות של נציגים ושירים לאירוויזיון 2017 , לא יהיה עניין להמשיך לשבץ מדינות למתחרים . כל הכיף זה הלא נודע כמו שיש כרגע ....

לכולנו

למעלה