פאזל אירוויזיון 14: חשיפת התוצאות

• פותח הנושא MM22
  • פורסם בתאריך

MM22

New member
פאזל אירוויזיון 14: חשיפת התוצאות

יש לנו תוצאות !

בבקשה , ניתן ורצוי להגיב על התוצאות אך נא לשים ספויילר (
) על כל תגובה שרומזת על המיקום של המדינות בתחרות .

לצפייה בסימולטור לחצו על הקישור הזה , ואז לחצו על המילה Continue .
( רצוי לכוון את מהירות הצפייה ל 5/7 ) :

http://www.tummiweb.com/scorewiz/scoreboard/view/163217/pesc-14--082016

לכל המשתתפים

1- לא שכחתי .... יש לי חוב מפאזל 13 ( טבלת האקסל ) .
עכשיו החוב כפול ....
ירד הלחץ של הקיץ , ולכן בהמשך השבוע אעלה את 2 קבצי טבלאות האקסל ...

2 - שימו לב : ההרשמה לפאזל אירוויזיון 15 נפתחת כרגע באופן רשמי .
ניתן להתחיל לשלוח אליי מסר אישי עם המדינה והשיר שאתם בוחרים לתחרות הקרובה .
אם אתם זוכרים , ביקשתי עזרה מהמשתתפים , לצורך קיצור ההמתנה לפתיחת התחרות הבאה .
אשמח מאוד אם החל מהתחרות הקרובה , מי שיכול , שישלח לי קישור להופעת האירוויזיון של השיר שהוא מייצג .
הכללים לשליחת הקישור לשיר :
1 - צריכים להיות השירים מההופעות החיות באירוויזיון .
2 - צריכים להיות כ 3 דקות ללא קטע הקישור בהתחלה ... אלא ישר השיר
3 - אם מדובר על שיר שזכה באירוויזיון , לא לתת קישור לזכייה מסוף האירוויזיון .
4 - להשתדל למצוא גירסא איכותית כמה שיותר . ( טיפ: חפשו ביוטיוב , אירוויזיון , שם המדינה והשנה ולסיים את החיפוש ב HD או HQ )
לדוגמא :
eurovision israel 2005 HD
5 - במידה והקישור לא איכותי מספיק , אחפש קישור טוב יותר , אז תרגישו חופשי לנסות ולשלוח לי ... זה חוסך לי המון זמן )

3 - לאחר שיסתיים פאזל אירוויזיון 15 , אנו נצא להפסקה קלה מהתחרות , עד לראש השנה ... ( עכשיו כשירד העומס הכבד של הקיץ , הגיע הזמן שלי לצאת לחופשה
) ...
מכיוון שזה הפאזל האחרון לפני החופשה , תנסו להשקיע בבחירת השירים לפחות כמו תמיד , שנרכיב עוד אירוויזיון מוצלח .

Ofri Becker

New member
תגובת סלובניה

ריאלי מקום 7 עם השיר הטוב ביותר של סלובניה מעולם...
מזל טוב לכלבת מסטיק הבזוקה על הזכייה עם שיר ראוי בהחלט, כמו שהכתרתי אותו הבלדה של השנה.
סרביה היה הדוז שלי וגם הוא סיים מאוד מאוד גבוה... יפה מאוד!
בכלל היתה מהדורה נפלאה! תודה משה!
שיר לפאזל הבא יישלח בקרוב מאוד!

סטילהוק

New member
לא שציפיתי לזכות בתחרות עם אופוריה, אבל

להיות כל כך קרוב, ממש נגיעה של קשקש מהטופ 10 ולא להיכנס אליו זה די מבאס.

ולגבי השיר הזוכה של ספאק, למרות שהוא דורג אצלי במקום השני, ובכל תחרות אחרת הייתי בהחלט מפרגן למקום השני שלי ומצדיק את זכייתו, קשה לי הפעם לעשות זאת, כששיר העשור שלי שהכי ראוי לניצחון מבחינתי לפחות, מגיע בה רק למקום השלישי. אז עם כל הכבוד למיכאל ספאק הפולני, ולשירו Colour Of Your Life, שהוא אחד השירים האהובים עלי השנה ובכלל, בתחרות הזאת יש רק זוכה אחד מבחינתי, וזאת לורין השבדית עם שיר העשור Euphoria.

סורי, אך מאוד קשה לי להצדיק את זכייתו של ספאק על פני לורין. יותר מזה, אפילו אם השיר שלי היה זוכה עדיין היה לי מאוד קשה להצדיק את זכייתו על פני Euphoria של לורין.

יחד עם זאת, למרות שהזכייה הפעם אינה מוצדקת בעיניי לפחות, ברכות לזוכה.

L e j l a

New member
תודה על הפירגון

אם פולין אחלה לדעתי אבל עניין של טעם

סטילהוק

New member
גם בעיני פולין אחלה, היא המקום השני שלי בדירוג

אך עדיין לא משתווה לאופריה, שבעיניי לפחות הוא שיר העשור של האירוויזיון. הוא אפילו הרינגטון שלי בסמארטפון.

MM22

New member
תגובת בריטניה

עוד אכזבה ... הפעם מקום אחרון בהחלט

לדעתי השיר מצויין , ברור לי שהוא לא שיר ווינר לזכיה בפאזל , אך לא ברור לי למה הוא נכשל עד כדי כך .

לגבי פולין ...
ברכות לזוכה , אך לדעתי השיר מוזר לזכייה . גם באירוויזיון האמיתי הוא היה נראה לי מיושן מידי ולא מעניין מידי , למרות האיכות הקולית המצויינת של הזמר .
עכשיו כהשיר הזה זכה בפאזל , אני יותר יכול להבין למה באירוויזיון 2016 הקהל ניקד את השיר בצורה חריגה מאוד ( לעומת השופטים ) והעלה אותו כמעט לפסגת טבלת הניקוד הסופית .

לגבי יתר השירים :
מוזר ל י שאוסטריה הגיעה כל כך גבוה לטופ 5 , כי ניסיתי לשמוע את השיר ולה הצלחתי .... הוא קצת מוזר .
מוזר לי שגרמניה סיימה כל כך נמוך .
חשבתיע שארמניה תגיע הרבה יותר גבוה בפורום .

סה"כ הייתה מהדורה נחמדה אך לא מעולה .

Gabygenio

New member
היית במקום השני שלי

אני הכרתי את השיר כבר לפני, וזה ממש מוזר שהגיע לפה אחרון, כשלפי דעתי היו שירים יותר ראויים למקום הזה...

Gabygenio

New member
תגובת צ'כיה

וואו. אני חייב להודות שהמקום הרביעי והמכובד(!) הפתיע אפילו אותי (למרות שאני מת על השיר) חח
תודה לכל מי שניקד! :)
ברכות לפולין על הניצחון, שהיה הדוז שלי...

L e j l a

New member
תגובת שוודיה

מקום 3 אחרי פעמיים נוראיות בתחתית. הכרתי את לוריין לראשונה כשהיא ניסתה לייצג את שוודיה אי שם באירוויזיון 2011 ומאז אני עוקב אחרי הקריירה שלה. אחת מהזמרות הנהדרות שהאירוויזיון הכיר לי. מחכה לאלבום השני שלה שאמור לצאת אלוהים יודע מתי

MM22

New member
רשימת השירים (ההולכת וגדלה) שכבר השתתפו בפאזלים :

הרשימה מסודרת לפי המדינות ב- 7 תמונות סה"כ .

כשמגדילים את התמונות בלחצן שבצד שמאל , ניתן לקרוא בבירור את הטקסט

randomName1991

New member
תגובת סרביה

וואו! פעם שנייה ברציפות מקום 2! ופעם שלישית בסה"כ!
אילולא הדוז שלי לפולין הייתי במרחק נקודה מנצחון!
ברכות לזוכה שהוא בהחלט ראוי. אחד מ-3 השירים הכי טובים שהיו השנה לדעתי!
לא משתווה לסרביה 2008 לדעתי אבל מן הסתם שזה גם עניין של אקטואליות בנוסף לטעם.
הייתי בעצב אחרי ההתחלה האיומה של 5 איפוסים רצופים אבל אז הטיפוס והכמעט נצחון היה מדהים.
תודה למדזזים Lejla ועופרי. סליחה Lejla על חוסר הפרגון בחזרה אבל אני שונא את השיר של לורין >< ואת לורין >< בכלל אני לא אוהב את שני השירים ששבדיה זכתה איתם לאחרונה.
תודה לכל שאר המנקדים!
אני צריך למצוא שיר כלשהוא לזכות איתו. זה לא קל!

L e j l a

New member
חח מודה שעקבתי לראות מה תיתן לי בחזרה

לא נורא. סרביה 2008 נהדר ובכלל, סרביה הכי טובה בז׳אנר הזה

sg151

New member
הורדתם לי את הלב

לא יכולתי להאמין שהשיר הכי טוב וההופעה הכי יפה וחסרת זיופים ששלחה אזרבייג'ן EVER יגיע למקום האחרון. בזכות שלושה צדיקים בסדום bee905, mmmyala וrandomName1991 שיברך אתכם האל, הגעתי למקום ה12 והסביר.
&nbsp
מהדורה הבאה אשלח תותח כבד

axe9

New member
תגובת הונגריה

לגבי השיר שלי - כנראה שהטעם שלי ממש שונה פה מכולם מאחר ולדעתי ולדעת רבים מדובר בשיר ייחודי ונדיר , אכזבה מרה מאוד
לגבי השיר הזוכה - פעם ראשונה כמדומני ששיר מ 2016 זוכה פה וזה כבר תקדים נחמד , שיר עצמו לא ממש זרם לי , אבל ברכות
הדוז שלי לאיטליה - שממש הפתיע אותי

למעלה