10 שאלות לא קשורות פרק ראשון לעונת הקיץ

סטילהוק

New member
10 שאלות לא קשורות פרק ראשון לעונת הקיץ

מכיוון שצוות קוס טס לחו"ל וישוב רק באוגוסט, החלטתי להמשיך במקומו עד שישוב את הפינה המצליחה במהדורה מיוחדת לעונת הקיץ הישראלי החם, הלח והלוהט של 2016.

אז אם בא לכם, תרגישו חופשי לענות על 10 השאלות הבאות:

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים?
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם?
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס?
4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר?
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה?
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה?
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף?
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה?
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם?
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה?

axe9

New member
מתחיל

1. לפני חודש
2. בן אנד ג'ריס
3. לא ראיתי פרק 1 אפילו
4. מזגן ברור
5. הבטחנו זה לזו - שימי תבורי
6. Kungs vs Cookin’ on 3 Burners - This Girl
7. חורף - ברור
8. איכס
9. clara morgan
10. לא רואה סרטים

לא אמורה להיות שאלה אחת שקשורה לשירי אירווזיון ...?

nit li

New member
כןןןן!

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? וואו, מזמן. אני בחורה של בריכה. מניחה שמתישהו לפני שנה חח. אצלנו בפולניה לא הולכים לים.
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? מה, קרמיסימו וזה? לא יודעת, משהו עם שוקולד. מעדיפה את הגלידריה שלי, לג'נדה ברוטשילד.
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? השאלה היא "האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה במשחקי הכס מההתחלה". לא. יום יבוא וזה יקרה.
4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מזגן! אבל בגלל שהמזגן שלי בחדר מקולקל כבר שנתיים, אין ברירה אלא לחיות עם מאוורר.
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? לא שומעת כל כך ישראלי אז אין לי מושג.
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? Can't stop the feeling של ג'סטין, עושה לי טוב על הנשמה.
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? בקיץ - חורף. בחורף - קיץ.
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? לא, אבל מהמעט שאני רואה (כי אין מה לראות עכשיו) - הצרפתים והאחים.
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? ג'ניפר לופז.
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? האמת שלא ראיתי הרבה סרטים חדשים לאחרונה. דורי? אין לי סבלנות לסרטים, אבל מהישנים אמריקאן פאי ללא ספק (שלא יצא לי לראות עדיין הקיץ).

Angry Beaver

New member
חמוד אתה... עונה:

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? אתמול
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? מנטה עם חתיכות שוקולד של האגן דאז
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? לא צופה

4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? כמובן שמזגן
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? אין לי ממש תשובה
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? כנ"ל
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? חורף
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישראלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? לא צופה
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? מינה סובארי
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? לא ראיתי :(

נטלייי

New member
תשובות לשאלות שלרובם אין לי תשובה

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? ממש מזמן, לא אוהבת את החול בים, לא אוהבת את המלח בים, לא אוהבת את המדוזות בים, ובכללי לא אוהבת ים, רק להסתכל עליו בתמונות או מרחוק. אני ממש אוהבת בריכה אבל גם לשם לא יצא לי ממש ללכת בשנים האחרונות.
&nbsp
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? כל סוג של גלידת שוקולד הולך
&nbsp
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? לא ראיתי אפילו את העונה הראשונה
&nbsp
4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מעדיפה מאוורר כשהוא ממש מכוון עליי, או מזגן לא קר מידי כי אז אני ממש סובלת מהקור
&nbsp
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? לא יצא לי לשמוע שירים חדשים השנה
&nbsp
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? אותו כנ"ל
&nbsp
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? לגמרי קיץ, סובלת מאוד בחורף
&nbsp
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? כן! ואני חולה על יעל ויוסיאל
&nbsp
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? המממ... לא יודעת
&nbsp
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה?וואו, כמה זמן לא ראיתי סרט חדש...
&nbsp
(נו טוב, דווקא יצא פחות שאלות ממה שחשבתי שאין לי תשובה עליהן)

elad5510

New member
פנטזיה נהדרת

1.מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? בערך לפני 15 שנים
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? לא קונה
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? מעולם לא ראיתי ולו פריים של זה
4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מזגן
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? רומיאו של יהודית תמיר
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? אביב
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? צופה לעתים, שני האחים המלאים המגניבים
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? כרגע אני קצת בעניין של ג'ניפר לאב יואיט
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? לא ראיתי

עונה

לפני כחודש עם הילדים
זו שאשתי עושה וניל עם רוטב שוקולד חם. פצצה.
לא צופה בזה
מזגן כמובן
אין לי מושג
עוד יותר אין לי מושג
חורף כמובן. שונא קיץ.
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה?
צופה באדיקות.
אוהב מאד את יוסיאל ויעל ואת הבנים הצרפתים לא סובל את אדריאנו ומונדה.
אין לי שמץ.
לא צפיתי....
רב התשובות פה אין לי עליהם מושג...

סטילהוק

New member
התשובות שלי לשאלות הלא קשורות של הקיץ

1. מתי בפעם האחרונה שהייתם בחוף הים? לפני יותר משנה, לא אוהב את הים, הוא גם מלוח, גם מלא חול וגם די מזוהם.
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? קרמיסימו בומבה של שטראוס, הגלידה שאף פעם לא משעמם לי איתה בפה.
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? צפיתי בכל פרקי העונה האחרונה במקביל ליציאתם בארה"ב, מחכה כבר לעונה הבאה והמותחת במיוחד.
4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מזגן עדיף, בעיקר מתי שחם ולח בצורה בלתי נסבלת.
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? דדי דדון - מתוקה מהחיים (למעשה מדובר בשחקן אסי כהן בשיר פארודי שביצע בארץ נהדרת, על להיטי הראפ וההיפ-הופ שתפסו תאוצה בארץ בשנים האחרונות, והשיר הפארודי שלו נהפך בעצמו ללהיט קיץ ענק, שזכה גם לגרסאות רמיקס שונות ומככב במועדונים וברחבות הריקודים)
https://www.youtube.com/watch?v=WUZW1EArVL0
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? למעשה שיר הקיץ הלועזי שלי יצא דווקא בחורף 2015-16, אך נהפך לסוכריית הקיץ של 2016: Era Istrefi - Bonbon
https://www.youtube.com/watch?v=cedoBlUvBlI
והיא הוציאה גם גרסה אנגלית לשיר המקורי שלה באלבנית:
https://www.youtube.com/watch?v=vxc1ufJxPGM
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? הקיץ עדיף בעיניי מהחורף, אך הסתיו עדיף בעיניי משניהם.
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? בהחלט, והפייבוריטיות שלי הן צמד המתולתלות. ואחריהן הבני דודים הפרסים יעל ויוסיאל המצחיקים והזוג הממש 'לא מאוהב' שון וקים.

9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? אמיליה קלארק (דאינריז 'חאליסי' טארגאריין, אם הדרקונים מ'משחקי הכס'), למרות שגיליתי שהגוף האלוהי שלה שמוצג בעירום מלא בסדרה שייך לכפילתה הלוהטת רוזי מאק.
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? הארדקור הנרי / Hardcore Henry. סרט אקשן מיוחד מסוג חדש שבו אתה הגיבור, וכל הסרט מוצג במבט חזיתי מעיניו של הגיבור, בדיוק כמו במשחקי מחשב. הסרט מלא באקשן ופעלולים ולא משעמם לרגע. ואם לא די בכך, אתם אף אמורים לפתור את תעלומת זהותכם ומה בדיוק קרה לכם שהגעתם למצב הזה שבו יש לכם כוחות-על אחרי שהוקמתם לתחייה ע"י אישה מסתורית שטוענת שאתה בעלה, רגע לפני שהיא נחטפת, ואתם מוצאים את עצמכם לבדכם בעיר זרה כשכולם רוצים להרוג אתכם...

Willo the Wisp

New member

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? סופ״ש שעבר
2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? לא מכיר
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? כן, עונה חלשה יחסית
4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מאוורר
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? לא מתמצא בז׳אנר
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? לא מתמצא בז׳אנר
7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? סבבה עם שתיהן, יתרון קל לקיץ
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? לא צופה
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? סקרלט ג׳והנסון
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? חולייטה. אהבתי את המשחק, את הנגיעות הנכונות ואת מערכת היחסים המורכבת בין גברים ונשים

Blue403020

New member
עונה:

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? לפני חודש בערך.. בחוף עלי סידני בהרצליה. אחלה חוף, בלי יותר מדי אנשים! אפילו שמעתי את לטביה 16 מאיזה רמקול של כמה חבר'ה

2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? יש אחד עם מרשמלו שירד מהמדפים - דווקא זכור לי כמהדורת חורף! אחד הטעימים.
3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? לא ראיתי אף פעם, אבל שמעתי שממכר. אחרי הפוקימון לא חושב שכדאי להתמכר לעוד משהו

4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מזגן ומאוורר ביחד. מנסה להירדם כל פעם רק עם אחד מהם ולא מצליח...
5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? וואלה כמעט ולא שומע ישראלי.
6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? אני חושב שאני אשמור אותו לאינטרקראון

7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? חורף!!! לא מבין את האנשים שאומרים שזאת עונה מדכאת! אני נכנס לדיכאון כשחם לי...
8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישרלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? לא רואה בעקביות, אבל הבנתי שהצרפתים קונצנזוס, אז יאללה, הצרפתים!
9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? יש סלבס חול"ית שדומה לעדי הימלבלוי?
10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? לא סרט מהשנה. אבל ראיתי בוי או די בחינם את "פורצים". סרט מעולה!

and its your favourite foreign movie

1. מתי בפעם האחרונה הייתם בחוף הים? ביום שני אבל במסגרת התפקיד בצבא אז ראיתי פחות טוסיקים ויותר מכמים 2. מה הגלידה המשפחתית האהובה עליכם? הפרווה עם ה5 טעמים. נראלי יש בזה מוקה, וניל, פיסטוק, שוקולד וריבת חלב 3. האם כבר הספקתם להשלים את הצפייה בעונה האחרונה של משחקי הכס? לא התחלתי בכלל 4. מה אתם מעדיפים בימי הקיץ החמים, מזגן או מאוורר? מזגן אבל חזק על 16· וטורבו 24/7 5. מה שיר הקיץ הישראלי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? She's so untouchable 6. מה שיר הקיץ הלועזי הלא אירוויזיוני שלכם השנה? Cake by the ocean 7. מה העונה העדיפה עליכם קיץ או חורף? זה נורא תלוי. כשאתה אזרח אז קיץ אבל בצבא זה מוות אז עדיף להתכרבל בחמל עם פליז ולנשנש טוסט עם חומי 8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישראלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה? זה הגילטי פלזר שלי וכל סופש שאני יוצא אני משלים את כל הפרקים. נכון לעכשיו אני הכי אוהב את המתולתלות, את הקיבוצניקים ואת הצרפתים שיש להם פשוט צ'ארם ממכר 9. מי בעיניכם הסלבס הלא ישראלית הכי סקסית בעולם? ריהאנה קלללללל 10. מהו סרט הקיץ שלכם שכבר ראיתם השנה? לא ראיתי אף סרט הקיץ אבל אני כבר מעכשיו יודע שזה יהיה סויסייד סקוואד

mmmyala

New member
10 תשובות לא קשורות לעונת הקיץ מממיאללה

לפני שבועיים עם חבר טוב

גלידה- רק בגלידריה

כמובן!!!!!!! אבל שום דבר לא משתווה לעונה 3 פרק 9

מזגן

לידוי, אסטמה ושקד פררה - עור ברווז (ביט של מנטוס כמובן)

Alicia Keys - In Common וגם Galantis - No Money

חורף תכלס

8. האם אתם צופים במירוץ למיליון הישראלי, ואם כן מי צמד הפייבוריטים שלכם העונה?
ראיתי את הפרק הראשון, הצרפתים נראו אחלה.. עדיין שם?

ANNA F

חטאים קטנים (The Little Death) - שובר מצחוק!!!! רוצו לראות

למעלה