חבל מאוד שלא בחרו בה להגיש את הנקודות של אוסטרליה

NewName12

New member
חבל מאוד שלא בחרו בה להגיש את הנקודות של אוסטרליה

אני מדבר על הבחורה הזאת:
https://www.youtube.com/watch?v=uj7_0ozzOdM

https://www.youtube.com/watch?v=tFxgwqlI_ng

ואם לא היא אז היו נותנים את זה לאל מקפירסון,קייט בלאנשט,ניקול קידמן,קיילי מיינוג ולא חסר פצצותת כוסיות מאוסטרליה.

במקום זה כבר שנתיים נותנים לסינית זקנה וכעורה עם מראה ווירדי מהשנתון של ליס אסיה להגיש את הנקודות כבר שנתיים.
אם כבר אוסטרליה מצטרפת,אז שיהיה בסטייל.

Princess Lotta

New member
רק לסיימון בייקר!

Willo the Wisp

New member
המנטליסט

אבל הסדרה היתה צריכה להסתיים אחרי הנקמה של ג׳יין ברד ג׳ון. הם עשו כזה בילד אפ עם הזהות של רד ג׳ון שאחרי שהסיפור איתו נגמר היתה נפילת מתח אדירה שהם לא ידעו להתמודד איתה, ובסוף כבר ממש לא היתה לי סבלנות לראות את זה.
סיימון בייקר אחלה שחקן וכשאוסטרליה תזכה הוא אופציה מעולה להנחיה.

NewName12

New member
כמובן שהוא עדיף על הסינית שברחה מבית האבות שם היא

נמצאת ביחד עם ליס אסיה.
אבל עדיין אני חושב שהבחורה שהצעתי היא הכי מתאימה לתפקיד וגם להנחיה.

NewName12

New member
פשוט גועל נפש התגובות שקיבלת שם!!!

בסך הכול אנחנו צופים ומותר לנו להעביר ביקורת (חיובית או שלילית)על מה שאנחנו רואים.

זה גם ממש לא לעניין שבמקום לענות לעניין הם בחרו להעביר את הביקורת אלייך רק כי הבעת דעה שלא מצאה חן בעיניהם.
מה קשור המראה החיצוני שלך לעניין???היא זאת שמופיעה בטלוויזיה ולא אתה,לכן זה לגיטימי לגמרי להעביר ביקורת על אנשים שבחרו להתפרנס מחשיפה.

Love Music Yoni

New member
לא יודע, אולי כי "סינית זקנה וכעורה עם מראה ווירדי"

זו לא בדיוק בחירת מילים אידיאלית?
שלא נדבר על הקטע המחפיץ של "למה לא בחרו כוסית???"

NewName12

New member
יכול להיות שלא בחרתי את המילים הנכונות

אבל עדיין,לדעתי אם הם כבר משתתפים אז יכלו לבחור מישהי(או אפילו מישהו)קצת יותר צעירים לתפקיד.

Princess Lotta

New member
זה לאו דווקא הגיל, היא לא ייצוגית

וזה בסדר גמור לרצות את זה ולצפות לזה, אם זו דרישה לגיטימית בכל מודעת דרושים בסיסית או ריאיון עבודה, למה זה לא בסדר לומר שצריכה להיות מישהי ייצוגית בשביל פאקינג לייצג מדינה מול מיליונים בכל אירופה?!

אני איתך הקיצור

Angry Beaver

New member
ביורן
מתי שוודיה תשלח כבר שיר בדיחה בכיכובו?

אני משתוקקת לחזור לימי שירי הבדיחה. עכשיו כשהאירו חזר למזרח אירופה (ועוד לאוקראינה, מדינת מוצאה של מלכת שירי הבדיחה בכל הזמנים ורקה סרדוצ'קה) הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה ולשלוח 2-3 שירי בדיחה כל שנה. אני בעד שון בנון או ביורן לשוודיה ודסטין תרנגול ההודו בסיבוב 2 לאירלנד (הם חייבים להתמרמר אחרי הרצף המזעזע שלהם בשנים האחרונות).

למעלה