"אני לא אנוח עד שאביא את האירוויזיון לישראל"

"אני לא אנוח עד שאביא את האירוויזיון לישראל"

ראיון עם דורון מדלי ,ישראל היום,עמוד 34:
"בשנה שעברה כיוונו לקהל,ועל הדרך גם לשופטים.....השנה המטרה הייתה לעלות לגמר דרך השופטים".

"הייתי חוזר לנציגים מושלמים כמו הראל סקעת ושירי מימון.עכשיו,כשכללי המשחק ברורים,היינו עובדים על זה שנה ומפציצים,ניחוש שלי: זה יקרה בקרוב".

"הזכייה של הזמרת מאוקראינה היא בגלל ההצבעה נגד רוסיה,ולא ניצחון אמיתי.השופטים מכל אירופה חיסלו את הרוסים".

"זה שהקהל באירופה לא הצביע לנו,לא אומר שהוא לא אוהב את השיר...יושב בן אדם בבית ורואה אירוויזיון ".

"איך תסביר שספרד הגיעה למקום ה- 22 ?מה,שונאים את ספרד"?

"פופ ים תיכוני יכול לנצח אירוויזיון"

"אשמח להביא את הניצחון הרביעי של ישראל בתחרות.זה יקרה בסוף,קצת סבלנות"

סכסוך בין אנשי הפמליה של ישראל באירוויזיון

&nbsp
&nbsp
http://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-542291

Brady

New member

"בשנה שעברה כיוונו לקהל,ועל הדרך גם לשופטים.....השנה המטרה הייתה לעלות לגמר דרך השופטים".

סחטיין על המודעות והגישה הווינרית

"זה שהקהל באירופה לא הצביע לנו,לא אומר שהוא לא אוהב את השיר...

Princess Lotta

New member
דביליזטור עלוב נפש ומביך

לא, השנה נכשלתם בקהל, אבל אתה (מדלית) ואלונה מיר כבר ותיקים בתחרות וביססתם יכולת סגירת דילים בשופטים שהספיקה לעלות לגמר.
&nbsp
יותר מלטזים מאירה לוש אותו בלידת מים

הוא סיפר עוד שהציע לחובי שיר קצבי,

שהיה מנצח את האירוויזיון...כולם רצו רק לא חובי...אז הוא שומר אותו לשנה הבאה או...למדינה אחרת....

BarEsc

New member
אני מדמיין משום מה את השיר הזה כשלאגר שבדי לינדה בנדציג עם..

וינטלטור ומצלמה מתרחקת לכל האולם ברגע השיא עם צרחה מטורפת.

dosfer

New member
אני מקווה מאוד ששנה ישלחו שיר של מישהו אחר

ואני מקווה מאוד שאותו שיר יכנס לטופ 5 ויסתום למדלי את הפה..
&nbsp
הוא מה זה ממאיס את עצמו.... איףףף.

צוות Kuss

New member
כלומר הוא יוצא מנק' הנחה שהוא זה שיכתוב את השיר הבא

אין שום בעיה שיבחרו את דורון מדלי בבחירה ישירה ככותב השיר, באף מקום לא כתוב שבחירת השיר לאירוויזיון חייבת להעשות בדרך דמוקרטית, שהרי בעל המאה הוא בעל הדיעה. שידורי קשת/טדי/ווטאבר משלמים סכומי כסף רבים עבור הייצוג הישראלי, סבבה, זכותם לקבוע מי יהיה כותב השיר. אבל למה נותנים לאנשים סתם להגיש שירים שהם כתבו אם ממילא אין להם סיכוי להיבחר? למה לא להודיע פשוט שדורון מדלי הוא כותב השיר וזהו זה? זה הרי מכרז תפור וזה מכוער ומושחת.

סטילהוק

New member
כשהחתול לא מגיע לשמנת הוא טוען שממילא היא היתה חמוצה

דווקא השיר הזה לא היה שיר טוב, וחבל, כי יש למדלי הרבה להיטים מצליחים, כמו למשל: אם יש גן עדן, אבא, הופה, תל אביב, מהפכה של שמחה, היא רק רוצה לרקוד, שגעת טרפת, אני עף אלייך, על גג העולם (שיר הנושא של חצויה), פה זה לא אירופה, מסלול חיי, בלעדיך, מאריפוסה, נמס ממך, בראשית עולם וכמובן Golden Boy

tapuzzo

New member
דורון מדלי הכלאה של צביקה פיק+ גיספן +איש הגשם +מרלין הקוסם*

* +מגדת עתידות

למעלה