הדרך לשטוקהולם 2016 | אלבניה

E u r o b o y

New member
הדרך לשטוקהולם 2016 | אלבניה

אלבניה 2016

Eneda Tarifa - Fairytale Love
חצי גמר 02 (שיר 17)

המדינה הלפני אחרונה שתנעל את מופעי חצאי הגמר תהיה המדינה הראשונה שבחרה את השיר שלה לאירוויזיון, אלבניה. אלא שבניגוד לשיר ההוא שנשמע מבטיח בשלהי דצמבר, קיבלנו גרסה מהוהה וחיוורת באנגלית שאחרי אלבניזציה לא מוצלחת לדעת רבים - ונראה שבכך נחרץ גורלה של מדינת העיטים באירוויזיון 2016.

האם Eneda Tarifa תצליח לעשות את הבלתי ייאמן ולעלות לגמר כמו בסיפור אגדות או שאלבניה תיאלץ לצפות בגמר בלי להיות בו?

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה?
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל?
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה?
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו?
אלבניה 2016 במשפט אחד:
אלבניה 2016 באייקון אחד:
מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר?

Princess Lotta

New member
"מעשה במשכב זכר"

שיר נוראי , בעיקר בגלל הגרסה החדשה המאונגלזת והמחפירה
&nbsp
או או או או אוהוווו

סטילהוק

New member
המקום ה 25 שלי נכון לכרגע. היה במקום ה 14 וצנח לאחר ההופעה

החיה שלה בישראל.

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? בלייב זה לא משהו.
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? לא נראה לי
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? לא מכיר גרסה אחרת, ודווקא בוידאוקליפ שלה זה נשמע מצויין, אבל בלייב זה סיפור שונה.
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? השפה ממש לא משנה, השיר עצמו ואיך ששרים אותו בלייב זה הכי משנה.
אלבניה 2016 במשפט אחד: מעשה באגדה אלבנית שהתפקששה.
אלבניה 2016 באייקון אחד:

מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר? ברור שלעלות לגמר עדיף.

אחת מששת המדינות החלשות השנה

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה?
חתיכת מעידה שממשיכה את המעידות שלהם בשנים הקודמות הם יכלו לשלוח את הנציגים מ-2006/2007 כבר כמה פעמים ולהצליח איתם.
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל?
אלבניה נקברה חזק כי השונות (לצערי הבינונית) של גאורגיה והשיר הכי טוב של אירוויזיון 2016 יצירת המופת הבלגית.
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה?
לא אוהב את השיר בשתי הגרסאות
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו?
בהחלט כן וזו הסיבה שהשאלה שאנדה נשאלה הכי הרבה פעמים היא למה באנגלית.
אלבניה 2016 במשפט אחד:כבר שנה שלישית ברציפות שהם בוחרים שיר חלש בקדם המעולה שלהם.
אלבניה 2016 באייקון אחד:

מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר?
לא סובל את אלבניה 2015 וזו הייתה הפעם היחידה ששמחתי ששיר קיבל את המקום הרע ביותר בחצי השני של הגמר (26=מספר רע להופיע בו)

Willo the Wisp

New member
האלבניזציה הגרועה ביותר אי פעם

בתחרות צמודה עם האלבניזציה הסן מרינזית המגוחכת.
זה כאילו גייסו את כל היעדר המעוף וחוסר ההשראה שהצליחו למצוא בשביל להרוס את השיר המעולה שניצח ב-FiK.

nit li

New member
אוי, איך נפלו גיבורים

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? המקור היה מלא פוטנציאל וזה אולי היה השיר שהכי חיכיתי לגרסתו הסופית השנה. קיוויתי שהם יקחו את בלדת הרוק ויהפכו אותה לעוצמתית וחזקה. בפועל, הם עשו ממנה שיר פופ טיפה אפל אבל לא באמת. ההתחלה נהדרת כמו שהייתה במקור והיא נותנת לך תקווה שאולי השיר יתפתח מצוין - ואז מגיע הפזמון שמבאס לך את החיים. אז השיר הזה היא מעידה אדירה.
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? לא! אבל עם המקור הם יכלו!
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? נראה לי שהבהרתי שלא...
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? היא צריכה ללכת בכיוון של שיר טוב שנשמע יותר טוב מהמקור, ולא כזה שמבאס אותו.
אלבניה 2016 במשפט אחד: אכזבה
אלבניה 2016 באייקון אחד:

מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר? לצווח ולחיות, לפחות אני אשכרה מקשיבה לשיר הזה היום כי הוא מתפתח לאנשהו

צוות Kuss

New member
הרבה נפלו למלכודת הזו - חיפשו שדרוג אבל התוצאה: שנמוך

דוגמאות בולטות נוספות שעולות לי כרגע לראש לשדרוגים ששנמכו: אלבניה 2014, מלטה 2015, קרואטיה 2012. שלושת השירים הללו וכן השיר האלבני השנה היה לא רעים בגרסתם המקורית אך נהרסו כליל עם שדרוגם.

VickyRosti

New member
אלבניה

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? חופר, מציק וכאוטי
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? בגרסה הנוכחית בוודאות לא
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? לא אהבתי את השיר גם בגרסתו הישנה, ומאז ומתמיד הוא היה משעמם וחופר לטעמי, אבל באנגלית הוא הפך לצווחני ובלתי נסבל.
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? אלבניה הולכת כמעט כל שנה על בלדה גדולה בעלת מלודיה לא מוגדרת, אבל משום מה מתעקשת לאנגלז את שיריה. בכלל לא בטוח שבאלבנית היא הייתה מצליחה יותר, אבל באופן כללי כשמשווים את הגרסה האלבנית לאנגלית, הביצוע באנגלית תמיד נשמע לוחץ מדי וצווחני. אני מקווה שאחרי הכישלון הצפוי השנה, נציגת אלבניה בשנה הבאה (ברור ששוב יבחרו בזמרת עם בלדה כבדה) תחליט להשאיר את השיר באלבנית.
אלבניה 2016 במשפט אחד: כואב לי באוזניים
אלבניה 2016 באייקון אחד:

מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר? עד כמה שלא עפתי על השיר בשנה שעברה, הוא עוד היה איכשהו נסבל בהשוואה לשנה זו.

בהחלט האלבניזציה הכי גרועה אי פעם

מרוב אכזבה אני אפילו לא רוצה לענות על השאלות.

מהמקום ה-1 או ה-2 עם שיר שהיה ליגה אחת מעל השאר, היא הדרדרה לעשירייה השלישית שלי.

xjoiq

New member
אל תגיד אלבניה,תגיד אלבניה המאכזבת

למרות היותה של אלבניה אחת המדינות הכי אהובות עלי בעולם מוזיקלית(כשאני פותח רדיו אינטרנטי ומחפש מוזיקה טובה דבר ראשון אני עובר על התחנות האלבניות) ושנה שעברה גירסת האולפן היא שיר השנה העולמי שלי, השנה אלבניה איכזבה כי פוטנציאלית היה לה שיר טוב עד מעולה אם רק היו יודעים לבנות ולהגיש אותו כמו שצריך. בשפת המקור הוא גם היה פוטנציאל לא ממומש אבל בגירסה החדשה הפיספוס הוכפל ושולש.
&nbsp
אלבניה לא תעלה לגמר. באנקר.
&nbsp
אלבניה כמדינה בעלת הגנום מהמוצלחים בעולם עם ריכוז כל כך גבוה באוכלוסיה של זמרי צמרת ובעיקר דיוות-על צריכה להפגין תמיד את הייחוד שלה בשליחת דיוות עם הופעה ווקאלית בלתי נשכחת. לאו דווקא לחשוב על נצחון דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי בתקופה זאת של שלטון הרשע השבדי.
&nbsp
שנה שעברה כמעט זה עבד - לו רק אלחאידה היתה מתקרבת בלייב במשהו ליצירת הפאר שהיא הפיקה באולפן.
&nbsp
בקיצור אלבניה 16 = פיספוס
אייקון? -

&nbsp
ואני מוחה על הכנסת אלבניה 15 המסטרפיס במשפט אחד עם אלבניה 16

למעלה