הגמר של הכוכב הבא

shaikis26

New member
הגמר של הכוכב הבא

אז קודם כל אני חייב לומר תודה לחברי ומנהלי הפורום על התמיכה בי!
באמת הגיע הזמן שאני לא אשים *** על אותם אנשים עלובים ששלחו לי את ההודעות האלה.
אני הולך לרשום פה עכשיו כמה ספויילרים על הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון שהגיעו אלי מהמקור שלי.
שימו לב- את כל מה שאני רושם עכשיו גם אני לוקח בעירבון מוגבל, כי קשת גם בדקה ה-90 יכולה לשנות דברים לטוב ולרע!!!

מי שלא רוצה לדעת שפשוט לא יקרא את הפוסט הבא

אז כמו שרשמתי לכם שרביעיית הגמר היא:
חובי סטאר
נופר סלמאן
אלה דניאל
גיל חדש (תחזור בהתערבות ההפקה/שופטים או בגלגל הצלה)

הפייבוריטים החזקים (כרגע) של ההפקה הם: חובי ונופר.

לגבי השירים בגמר:
לפי מה ששמעתי (וזה יכול להשתנות!!!!!!) בגמר כל הרביעייה תשיר שיר שונה ומקורי ומי שיזכה עם אותו השיר ייסע לאירוויזיון

זה אומר שהגמר יהיה ממש כמו קדם אירוויזיון.

מה המתמודדים ישירו?
כבר נבחרו 4 השירים לגמר הגדול!
חובי- ככל הנראה ישיר שיר שכתב והלחין, מדובר בשיר פופי קצבי (יש אומרים שבדי) עכשווי.
נופר- עדין לא סגור על זה אבל ככל הנראה היא תשיר שיר שכתב והלחין דורון מדלי, וגם פה מדובר בשיר פופי קצבי עם נגיעות מזרחיות!!
גיל- ככל הנראה תשיר שיר שכתב והלחין צביקה פיק.
אלה- עדין לא ידוע לי.

לפי מה שהבנתי- השירים הם באנגלית מלאה!

במידה ויהיו לי עוד עידכונים לגבי הגמר אני מבטיח לפרסם לכם

שוב אני חוזר ומדגיש: הכל יכול להשתנות ואולי בגמר לא ישירו בסוף שיר מקורי כי יש עם זה קצת בעיות עם ערוץ 1, שהם מתעקשים שהשיר ייחשף אצלהם לראשונה (כמו עם נדב).

dosfer

New member
שיר שחובי כתב?

זה לא הולך להיות טוב... אבל הוא יכול להפתיע כמו עם השיר שלו WSIL.. שנשמע די טוב.. מצד שני הגיע הזמן שישראל תשלח שיר פופ-דאנס רגיל!! בלי "תוספות מזרח תיכוניות"... אני מקווה מאוד שהשיר טוב..
נופר? שיר של דורון מדלי? פופ קצבי עם נגיעות מזרחיות? זה עוד יכול להשמע טוב.. אולי ההפקה כבר מוכרת לה את הניצחון..
גיל חדש? שיר של צביקה פיק? זה אומר שהסיכויים שהיא תזכה נמוכים..
אלה? לא מעניינת...

תודה על העידכונים.. שיגיע הקדם כבר!! האממ סליחה.. הגמר...

dosfer

New member
דווקא זה לא רע בכלל.. הקליפ לא, אבל השיר נחמד..

הגיע הזמן שישראל תשלח שירי פופ דאנס נקיים.. השיר קליט..

dosfer

New member
מה?? איזה שיר מעולה!! חובי הפציץ!! הוא גם עושה ראפ??

אם השיר שלו דומה לשיר הזה אז בכיף שייצג אותנו!! שיר פופ נקי!! פצצה, הייתי מעדיף שרק חובי ישיר אבל נו... בסדר חח

דווקא בשנה הפופית שצפויה לנו לפחות שיהיה ייחודי

ושכן יוסיפו את הנגיעה המזרחית של המוסיקה הישראלית.
אין מה לעשות שלבלוט זה חלק מהעניין.

dosfer

New member
אבל אם כל שנה נשלח משהו דומה זה יימאס..

צריך כל שנה לנסות לשלוח משהו שלא שלחנו, ושיר פופ נקי עדיין לא שלחנו.. אבל צריך שיר טוב ולא סתם, שיר מעניין! ואני לא מדבר על הסגנון של היום, אפילו משהו בסגנון שנות ה90, הפופ המיוחד הזה.. שכיף תמיד לשמוע.. אפילו סגנון קייטי פרי.. מת על השירים שלה במיוחד birthday זה בדיוק הסגנון שאני אוהב במוזיקה.. הרטרו הזה..

VickyRosti

New member
יוון שלחה במשך שנים פופ מזרחי

ותמיד התברגה ב-TOP 10, ואף אחד לא חשב שזה מאוס. ודווקא עכשיו, כשאין כמעט פולקלור באירוויזיון, הדרך היחידה שלנו להתבלט היא להביא משהו מהשורשים המוסיקליים שלנו. אין לנו בארץ כמעט סצינת פופ, בטח שלא באנגלית, אנחנו בחיים לא נגייס את שירותיהם של מלחינים או מעבדים שוודיים, כך שרוב הסיכויים שאם ננסה לשלוח פופ מערבי, הוא לא רק ייבלע בין שלל שירי הפופ שישלחו מדינות אחרות, אלא יהיה גם איכשהו מיושן מדי, אירוויזיוני מדי, או סתם צועק בנאליות.

dosfer

New member
לגבי יוון, יש בזה משהו..

אבל בוא ננסה לשמור על ראש פתוח, רק מתי שנשמע את 4 השירים ונשמע איך כל מתמודד מבצע את השיר שלו בלייב רק אז נוכל לקבוע האם כדאי לשלוח גולדן בוי 2.0 או שכדאי לשלוח שיר הרבה יותר טוב..

נשמע כמו מתקון לאסון

יש לחובב את כל הפוטנציאל ליפול לכל הקלישאיות ההומו-אירוויזיוניות שבדרך כלל נגמרות בבושות.
בצד החיובי, יש לו גם את הפוטנציאל בכוונה להימנע מכל הקלישאות האלו.....

אני לא בטוח ש...

זה שנופר תשיר באנגלית זה טוב.היא מעדיפה עברית לא?
וזה ששוב דורון כתב שיר,זה יכול להראות על שיחזור...אם שנתיים ברציפות נשלח אותו "שיר" עם אותו כותב,זה יכול להראות שאנחנו לא מקוריים,וזה יהיה צפוי

לגביי זה שחובי אחראי לכתיבה,אני לא מרוצה...מה ששמעתי מנו לאורך השנים,זה קרקס,וזה הפחד שלי ממנו..שיהיה קרקס ובאלגן....גיל עם שיר של צביקה? צביקה לא אחיד בכתיבה שלו...או שזה יהיה רע או שזה יהיה פשוט מעולה..
אלה אולי הכי מענינת,אבל גם הכי קשה לעיכול...

VickyRosti

New member

גם אני חושבת שנופר מעדיפה עברית, ומה שמדאיג אותי זה שבינתיים שמענו ממנה ביצוע אחד באנגלית ל-Crazy in love, ועל סמך ביצוע אחד בלבד קשה קצת לשפוט עד כמה היא באמת מרגישה נוח בשפה. אולי אני טועה, אבל איכשהו יש לי הרגשה שלאורך העונה הקצרה ממילא היא תעדיף תמיד לשיר בעברית, כי בעברית היא מרגישה הכי נוח ובעברית היא הכי מדברת אל הקהל, ואז פתאום תיזרק אל המים הקרים עם שיר באנגלית, שאולי לא יושב עליה מספיק טוב. רק כדי לא לקנות חתול בשק הייתי רוצה לשמוע אותה בעוד ביצועים באנגלית ולהתרשם עד כמה היא באמת מרגישה נוח בשפה.

L e j l a

New member
הייתי מעדיף בחירת שיר בדלתיים סגורות

מאשר שפתאום נקבל שיר שלא רצינו לקבל. מה ההפקה נעולה על חובי? הוא לא שר טוב

Brady

New member
אז לסיכום:

חובי - שיר שכתב והלחין. כידוע אלה ממש מצליחים בתכניות ריאליטי.
גיל - שיר של צביקה פיק.
אלה - ..
נופר - שיר פופ מזרחי של כותב הלהיטים הגדול ביותר בארץ.
&nbsp
פייר אין דרך לדעת מי הולך לנצח. על הנייר כולם שווים.

תודה רבה על המידע!

בהנחה ומה שאתה אומר נכון (ואני מאמין לך בייחוד לאור העובדה שהראל סקעת אמר שהוא לא מגיע לחצי גמר אם גיל לא נמצאת בו ונראה מאוכזב ברמות הקשות אז ברור לי שההפקה תתערב להחזיר אותה).

חוץ מזה שאם אלו הכותבים שאתה מדבר עליהם - כנראה שההפקה באמת לקחה ברצינות את השירים.
חובי - עם כל אהבתי אליו והשואו שהוא נותן - הוא לא ייחודי באירופה בטח לא עם שיר פופ קצבי.
נופר - לדעתי יש את הסיכוי הגבוה ביותר להישג - כן גם אם דורון מדלי זה לא אומר שזה יהיה שיר אחד לאחד כמו של נדב. ובשנה שנראה שהשירים יתחלקו בין קצבי לשירים סטייל סיה, יש סיכוי שהנוסחה הזאת תעבוד שוב. אם כי אני הייתי בונה לה בלדה קורעת לב כמו "ואם פרידה" של דקלה או כמו השיר שלבנון הייתה אמורה לשלוח ב-2005.
גיל חדש - לדעתי גם עשויה לבלות -בתנאי- שיתפרו לה שיר מושלם. וכמו שאמרו עם צביקה פיק זה או ברמה גבוהה בטירוף או נמוכה - אני מאמין שבמקרה הזה היא תהיה גבוהה כי קשת לא היו מתפשרים על כך.
אלה דניאל - כמו שציינתי, ברור לי שהיא זמרת מצויינת אבל לצערי לא נראלי שתצליח באירופה. ועדיין היא המסקרנת ביותר לגבי סגנון השיר שתפרו לה לגמר!

VickyRosti

New member
משהו לא מובן לי

מה הקטע של רשות השידור, שהם מתעקשים שהשיר ייחשף אצלם לראשונה? ב-2008 ו-2010 קשת ורשת בהתאמה ערכו את הקדמים, וערוץ 1 חשף את השירים לראשונה כמה ימים קודם: את השירים של בועז באורך מלא בקליפי סטודיו פשוטים, ואת השירים של הראל בדוגמיות במסגרת כתבה בנושא האירוויזיון, כשלמחרת חשפו את כולם באורך מלא ברדיו. למה שלא יעשו את זה גם עכשיו? מה הבעייה שערוץ 1 יחשוף את השירים כמה ימים קודם, והבעייה נפתרה! אם יש כבר שירים, למה שלא יתנו לצופים לבחור במוצר המוגמר זמר + שיר?

מטריד אותי קצת שגיל חדש תשיר שיר של צביקה פיק, לאו דווקא מפני שהשירים שלו רעים (יש לו פה ושם עדיין יציאות טובות) אבל מה לו ולסגנון הבועט של גיל חדש?

גם לגבי נופר אני קצת מוטרדת, כי בינתיים פרט לביצוע אחד באנגלית של Crazy in love היא תמיד שרה בלדות בניחוח מזרחי בעברית, והייתי רוצה לשמוע אותה בעוד ביצועים באנגלית ולהתרשם יותר מהחיבור שלה לשפה, לפני שאנחנו בוחרים בה בגמר. אם הזמרים ישירו שירים מקוריים, נוכל לפחות לדעת בדיוק מה מצפה לנו, אבל אם הם שוב ישירו קאברים, נופר תמשיך לצמרר אותנו עם בלדות מזרחיות בעברית ותזכה בגמר, ואח"כ נקבל ממנה פתאום שיר קצבי באנגלית מלאה, שאולי יישמע קצת צולע? זה קצת בעייתי מבחינתי להצמיד שיר באנגלית לזמרת שלאורך העונה תמיד שרה בעברית, כשיש לנו רק את Crazy in love להתבסס עליו. אני מקווה שנשמע אותה לאורך העונה הקצרה ממילא לפחות בעוד ביצוע או שניים באנגלית (למרות שאותי אישית היא ממוטטת כשהיא שרה מזרחי בעברית!).

Slaifer

New member

דבר ראשון אין לי מושג מה אנשים שלחו לך מה ירדו עליך ומה קרה פה, אני לא הייתי בפורום הזה חודשיים בערך (מחכה עדיין לתפוזינה)
דבר שני מה שאתה אומר זה שלא 100% ממה שאתה אומר נכון, אני ממש מקווה שלגבי גיל חדש מה שאתה אומר נכון אחרת אני זה שמתאבד פה ולא אתה
דבר שלישי- מי זאת אלה דניאל?
דבר רביעי- מאיפה הביאו לגיל חדש את צביקה פיק? חחחחח השילוב האחרון שחשבתי עליו בעולם

למעלה