תחרות ההימורים 2015: התוצאות

E u r o b o y

New member
תחרות ההימורים 2015: התוצאות

פתחו את המטריות, מקמו את הכיפות על הגמדים המצוירים שלכם - ותתכוננו להיות גיבורים... כי התוצאות שכולנו חיכינו להן סוף סוף כאן!
גבירותיי ורבותיי המהמרים המדופלמים, הרי לפניכם
תוצאות תחרות ההימורים 2015!

במאי האחרון עלה על בימת האירוויזיון מונס זלמרלוב השבדי והעניק למדינתו ניצחון שישי עם להיט עכשווי וקליט - ניצחון שהוא למעשה ניצחון שבדי שני תוך 3 שנים. כמו מונס והגמד שלו,
גם לפורום יש זוכה אחד ויחיד שצפוי להפוך לגיבור עם היוודע התוצאות הסופיות של תחרות ההימורים של הפורום

79 חברי פורום היוו חלק מתחרות ההימורים השנתית של הפורום, וכעת - אחרי שהאירוויזיון כבר מאחורינו והחל המסע לעבר האירוויזיון הבא בשטוקהולם (עדיין צריך להתרגל לרעיון), הגיע הזמן לחשוף את התוצאות המלאות ולבדוק כמה שטויות עשינו, במה בדיוק צדקנו ומי האחד שזכה בתחרות ההימורים ויתוגמל במסע לבירת הגלובן, השלאגרים, הבלונד והרהיטים להרכבה עצמית - שטוקהולם
.

רגע לפני שתחרות ההימורים באמת מגיעה לסיומה ומתפרסמות התוצאות, הרי לפניכם רענון קל של כללי הניקוד בתחרות:

שלב חצי הגמר: כל עולה נכונה לגמר = 5 נקודות.

שלב הגמר: כל פגיעה חושבה בטווח של 9 מקומות. פגיעה בול= 12 נקודות. פגיעה בפער של מקום אחד= 10 נקודות, פגיעה בטווח של שני מקומות= 8 נקודות, עד פער של תשעה מקומות, ששווה נקודה אחת.

שלב בונוס המנצח: אם הצלחתם לנחש ששבדיה תהיה הזוכה, קיבלתם בונוס של 30 נקודות. אם מיקמתם את מונס במקום השני בהימור שלכם, זכיתם ב-20 נקודות. המקום השלישי קיבל 12 נקודות, הרביעי 10 נקודות, החמישי 8 נקודות וכן הלאה עד לנקודה אחת. במקרים של שוויון במספר הנקודות מה שהכריע היה כמות הפגיעות בול (מספר הניחושים הגבוה ביותר למיקום סופי מדויק).

להודעה זו מצורף קובץ ה-Excel המלא ובו התוצאות המלאות

למרות שלא אמורות להיות טעויות בקובץ - בבקשה בדקו את ההימורים שלכם. אם מצאתם טעות, תקנו אותי - ואתקן את הטעות.

וכעת...
התוצאות:

הוא הימר ששבדיה תהיה המנצחת - ומיקם את איטליה, שנחשבה לפייבוריטית הגדולה, במקום השני

הוא לא רק העלה את ישראל לגמר - הוא היה היחידי מבין שניים שגם מיקמו אותה בדיוק במקום ה-9 אליו הגיעה

היו לו חמש פגיעות בול בכל ההימור, 4 מהן בעשירייה הראשונה

הוא בין הבודדים שמיקמו את גרמניה (שהגיעה למקום האחרון עם 0 נקודות) בעשירייה הפותחת

בשנה שעברה הוא הגיע רק למקום ה-80...

קבלו במחיאות כפיים סוערות ובתרועות של גיבורים את הזוכה של תחרות ההימורים 2015...

הזוכה הגדול הוא....

הירו הוא הוא הוא....

הוא שמר את כל האסים קרוב לחזה - וזה השתלם לו...

אוקיי, באמת יש זוכה...

השליכו קונפטי ונצנצים על...

Eurovision Aces

יוני עשה זאת - וזכה בתחרות עם ניקוד מדהים של 276 נקודות!

למקום ה-2 הגיע Tommy Tanision עם 270 נקודות! (היה צמוד)
למקום ה-3 עם 267 נקודות הגיע TheNEWKira

ברכות ליוני - מלך ההימורים החדש של הפורום!

TOP 10

(מקרי התיקו הוכרעו לפי מספר הפגיעות בול)

1.
Eurovision Aces
עם 276 נק'
2. Tommy Tanision עם 270 נק'
3. TheNEWKira עם 267 נק'
4. World Of Music עם 262 נק'
5. Csaba Szigeti 2006 עם 257 נק' (יותר עשיריות)
6. L e j l a עם 257 נק'
7. Colfax עם 251 נק'
8. הזולה והזנותית עם 249 נק'
9. Or Levy1 עם 248 נק'
10. s a g i 87 עם 242 נק' (יותר פגיעות בול)
(11.) דר אמברלה1 עם 242 נק'

התוצאות המלאות, כאמור, נמצאות ב
קובץ התחרות
, המצורף להודעה זו.
התוצאות המופיעות כאן ובקובץ הן הסופיות, לאחר שהוכרעו מקרי השוויון הרבים שנוצרו.
על פי התוצאות הרשמיות של אירוויזיון 2015, גרמניה הגיעה למקום האחרון - ואוסטריה מוקמה במקום הלפני אחרון. כך גם חושבו התוצאות

אז... זהו. לאחר ההמתנה הארוכה ובדיקת התוצאות, תחרות ההימורים לשנת 2015 הגיעה אל סופה. תודה לנתן ונטלי, עמיתיי להנהלת הפורום, אשר סייעו בבדיקת ההימורים בשלב הראשוני של התחרות. תודה גם לכולכם על ההשתתפות!

וינה אומרת להתראות ומפנה את מקומה לשטוקהולם האהובה. שטוקהולם 2016 תביא איתה גם את תחרות ההימורים הבאה - זו של תחרות האירוויזיון ה-61.
Hej Då בשבדיה 2016!

schweine

New member

מקום 13 המכובד.
כל הכבוד לכל האנשים שקבלו יותר ממני.
קירה שוב בטופ 3. תותח הימורים!
&nbsp
אגב, אם זה היה טלווטינג מלא הייתי מקבל מעל 300 נקודות וזוכה בהליכה!
&nbsp

Eurovision Aces

New member

מההההההה

&nbsp
בחיי שאחרי שנה שעברה כבר חשבתי שטופ 10 אף פעם לא יקרה

עדיין עצוב על גרמניה, באמת היה לשיר פוטנציאל.
ועדיין בהלם שצדקתי לגבי ישראל.
&nbsp

s a g i 87

New member
יא מקום 10

נראה לי זו פעם ראשונה שלי שהצלחתי להתמקם בטופ 10.
&nbsp
ברכות לכל מי שהצליח במיוחד לאייסס

nit li

New member
מה?!

אני מקום 18?! דורשת ספירה חוזרת! אין סיכוי שאני במקום כזה גבוה! אני צריכה להיות במקום אחרון! ממקום 18 אני לא יכולה להוכיח שאירופה חירשת!
&nbsp
|בהלם מעצמי|

Colfax

New member
מקום שביעי!

הופתעתי ממיקום כל כך גבוה. לא חשבתי שמישהו שלא הימר ששבדיה תנצח ושרוסיה תסיים ב- TOP 3 יכול לסיים כל כך גבוה. העיקר ייסרתי את עצמי על כך ששמתי את איטליה במקום הראשון ולא את שבדיה המקומבנת, כי הייתי בטוח שההימור שלי הלך פייפן. הישג השיא שלי בתחרות לפני 2015 היה 30 ומשהו, וזאת התחרות העשירית שלי.

צוות Kuss

New member
יש לך טעות בקובץ

למרות שהימרתי על איטליה כמנצחת לא קיבלתי את בונוס המנצח, שהיה מקפיץ אותי כמה שלבים קדימה. הבדיקה שבוצעה על ידך היא רשלנית, בזבזנית, ובזבזית. אצפה ממך לתקן את הטעות המביכה ולהעניק לי את כתר הזוכה.

VickyRosti

New member
מקום 20. לא להיט...

אבל היו לי 3 פספוסים בסמי הראשון ושני פספוסים בסמי השני, לא העליתי את ישראל לגמר בניגוד לרובם, שעל אף הפסימיות כן העלו אותה, ועל איטליה הימרתי שתסיים במקום התשיעי. הימור מדוייק היה לי רק אחד - שוודיה - אבל לפחות קיבלתי 5 עשיריות עבור ההימור על אוסטרליה, אסטוניה, יוון, ליטא וצרפת, שתי שמיניות על בלגיה ובריטניה ו-4 שביעיות עבור נורווגיה, מונטנגרו, פולין וספרד.

כל הכבוד ליוני על הניצחון, וגם לטומי על המקום השני, לניר על המקום השלישי (ובכלל על ההצלחה בהימורים כמעט כל שנה) ולכל מי שסיים בעשירייה הראשונה.

World Of Music

New member
יאי
TOP10 שנה שניה ברציפות

יאי...!!! מקום 4 השנה - מקום 6 שנה שעברה !!!!
כל הכבוד לזוכים וכל הכבוד לקירה שקיבלה מקום שלישי השנה ומקום 4 שנה שעברה - אשמח לדעת בפרטי איך את עושה את זה!!!
תוצאות 2014: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=262&messageid=176298451&r=1

בשנתיים שבהם אני משתתף בתחרות אני עושה זאת בעזרת נוסחאות אשר "מנבאות" את תוצאות התחרות. בעזרתם הצלחתי להגיע למקומות הגבוהים שאליהם הגעתי.... כפי שאתם זוכרים את ההימורים לתחרות שולחים שבועיים לפני יום התחרות, לפני תחילת החזרות. כאשר אני פירסמתי את הימוריי בצהרי יום הגמר הצלחתי להגיע לתוצאות הרבה יותר מדוייקות לגמר.
ההימור שלי צהריי יום הגמר: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=262&messageid=178557704
אשמח אם תעקבו אחרי המדגמים שאפרסם לקראת 2016 במהלך השנה הקרובה...!!!

L e j l a

New member
נראה שהיה לך מזל אבל זה לא תמיד מדויק

כי ראינו את זה בעצמנו - אפילו מדינות מקומבנות יכולות להיכשל בתחרות, אבל שאפו

הולנד 90

New member
אני רק שאלה

אם זכיתי במקום ה- 77, זה אומר שאני למעשה הצ'כיה של תחרות ההימורים?
כי אם כן, זה מאוד ינחם אותי.

L e j l a

New member
OMG! מקום 6 בתיקו עם מקום חמישי

הכי טוב שלי בתחרות אי פעם! (הכי טוב היה עד היום מקום 16 בתחרות ההימורים של 2008). אם רק הייתי נותן לשוודיה את הניצחון הייתי מגיע למקום השני בהפרש של נקודה מהמנצח
אבל לא בוכים על הישג כזה נהדר. איזה כיף

מקום 57... די טבעי לי !

מצחיק שטעמי האישי הרבה יותר קולע, בניגוד להימור שאני בד"כ מפשל בו !

Brady

New member
פשש

יוני איזה תותח. מזל"ט ופעם הבאה תחלוק טיפים!
&nbsp
מקום 33. בוא נגיד שעדיף שהכסף נשאר בבנק שם מקומו.

למעלה