לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

לצפיה ב-'בקשת עזרה, תעזרו לי בבקשה לגמור את התואר...'
בקשת עזרה, תעזרו לי בבקשה לגמור את התואר...
<< ההודעה הנוכחית
23/05/2013 | 23:27
15
192
שלום רב לכל באי ובאות הפורום,
במסגרת לימודיי לתואר שני בפסיכולוגיה אני עורך מחקר על הורים וילדים ואודה מאוד לכל מי שנמצא בין הגילאים 18 -  25 ויוכל להקדיש מזמנו על מנת לענות על השאלון בקישור המצורף. השאלון הוא קצת ארוך ולוקח כעשרים דקות לענות עליו ולכן כל אחד שיכול להקדיש את הזמן הזה זו עזרה גדולה מאוד.
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור איתי קשר כאן באתר או במייל avodatgemar@gmail.com.

הנה הקישור
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formk...

המון המון תודות!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אההההההההההההההההההההההההה'
אההההההההההההההההההההההההה
23/05/2013 | 23:52
12
108
ברוכים השבים ומזל-טוב על התינוק
באמת שהתגעגעתי
כמו שהבנת אירו' 2013 לא היה מי יודע מה, למרות שאחרי התחרות אני חייב להודות שהיו כמה שירים שהתחבבו עליי ושלא ספרתי בעונת הקדמים.
בנוסף להמלצות שניתנו לך, אני ממליץ בחום על סן מרינו השלאגרי והמיושן ומולדובה המוגזמת וליטא השנוי במחלוקת.
זה בשבילך בלי קשר
http://www.youtube.com/watch?v=FGs8hnMK4So
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'LOL התפספס לך'
LOL התפספס לך
23/05/2013 | 23:53
4
16
לצפיה ב-'מיד מעתיקה לשרשור הנכון!'
מיד מעתיקה לשרשור הנכון!
23/05/2013 | 23:55
15
לצפיה ב-'בשביל זה יש את שעון החול שיגיד מה התפספס '
בשביל זה יש את שעון החול שיגיד מה התפספס
23/05/2013 | 23:59
2
32
נכון כפרות עלייך חחחחח סתם
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני יעיל לעוד הרבה דברים'
אני יעיל לעוד הרבה דברים
24/05/2013 | 00:03
1
13
לצפיה ב-'אני בטוחה בכך חח '
אני בטוחה בכך חח
24/05/2013 | 00:04
7
לצפיה ב-' שורשר מקום הלא נכון'
שורשר מקום הלא נכון
23/05/2013 | 23:54
6
70
ואני עוד אומר זה לא השירשור זה לא השרשור של מרבי אני שרשרתי לא נכון
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לפחות הבקשה שלי קיבלה התייחסות.....'
לפחות הבקשה שלי קיבלה התייחסות.....
24/05/2013 | 00:05
2
35
ותודה לכל מי שיוכל להקדיש מזמנו!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אם הייתי בטווח הגילאים הייתי עונה בשמחה'
אם הייתי בטווח הגילאים הייתי עונה בשמחה
24/05/2013 | 00:23
23
לצפיה ב-'תודה! זה מעודד, זה לא קל לקבץ שאלונים...'
תודה! זה מעודד, זה לא קל לקבץ שאלונים...
24/05/2013 | 00:44
13
לצפיה ב-''
24/05/2013 | 00:14
2
38
וסחטיין על החלק העליון של החתימה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זה כ"כ הציק לי בעין שלא עמדתי בפיתוי...'
זה כ"כ הציק לי בעין שלא עמדתי בפיתוי...
24/05/2013 | 00:18
1
20
לצפיה ב-''
24/05/2013 | 00:23
21
לצפיה ב-'זה היה מייגע ביותר אבל עניתי חחח '
זה היה מייגע ביותר אבל עניתי חחח
24/05/2013 | 00:32
1
16
לצפיה ב-'המון המון תודות! אני יודע שהשאלון יצא לי קצת '
המון המון תודות! אני יודע שהשאלון יצא לי קצת
24/05/2013 | 00:46
37
ארוך ואני באמת מאוד מעריך את הזמן שהקדשת לעזור לי.
זו עזרה משמעותית עבורי בדרך לסיום התואר.
אירוויזיון >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ