תחרות ההימורים 2012: התוצאות

E u r o b o y

New member

אז זהו, שזו לא מתיחה של אחד באפריל! רגע לפני שתחל תחרות ההימורים של 2013, הן באמת סוף סוף כאן:

לפני כמעט שנה, שבדיה חוללה אופוריה כשזכתה בגדול באירוויזיון בבאקו. כמו הזמרת הזוכה Loreen, גם הזוכה של תחרות ההימורים 2012 עשה היסטוריה בעצמו - כשהוכתר למנצח הגדול
, אבל עם מספר נקודות שקרוב דווקא לזה של הבבושקות, שהסתפקו בדבר האמיתי במקום ה-2

92 חברי פורום היוו חלק מתחרות ההימורים השנתית של הפורום, וכעת - הרבה אחרי שהאירוויזיון כבר מאחורינו ומעט לפני שהתחרות הבאה כבר בפתח (בכל זאת, בחודש הבא), הגיע הזמן לחשוף את התוצאות המלאות ולבדוק כמה שטויות עשינו, במה בדיוק צדקנו ומי האחד שחולל אופוריה, זכה בתחרות ההימורים ויתוגמל ביציאה למסע החיים במאלמו, כשעל גבו דגל ישראל ענקי ותרמיל
.

רגע לפני שתחרות ההימורים באמת מגיעה לסיומה ומתפרסמות התוצאות, הרי לפניכם רענון קל של כללי הניקוד בתחרות:

שלב חצי הגמר: כל עולה נכונה לגמר = 5 נקודות.

שלב הגמר: כל פגיעה חושבה בטווח של 9 מקומות. פגיעה בול= 12 נקודות. פגיעה בפער של מקום אחד= 10 נקודות, פגיעה בטווח של שני מקומות= 8 נקודות, עד פער של תשעה מקומות, ששווה נקודה אחת.

שלב בונוס המנצח: אם הצלחתם לנחש ששבדיה תהיה הזוכה, קיבלתם בונוס של 30 נקודות. אם מיקמתם את לורין במקום השני בהימור שלכם, זכיתם ב-20 נקודות. המקום השלישי קיבל 12 נקודות, הרביעי 10 נקודות, החמישי 8 נקודות וכן הלאה עד לנקודה אחת. במקרים של שוויון במספר הנקודות מה שהכריע היה בונוס המנצח. במקרה בו גם בונוס המנצח היה זהה, כמות הפגיעות המדויקות קבעה את שובר השיוויון, ולאחריה פגיעות בטווח של מקום אחד ובטווח של שני מקומות.

להודעה זו מצורף קובץ ה-Excel המלא ובו התוצאות המלאות.
למרות שלא אמורות להיות טעויות בקובץ - בבקשה בדקו את ההימורים שלכם. אם מצאתם טעות, תקנו אותי - ואתקן את הטעות.

וכעת...
התוצאות:

כבר במהלך שלב בדיקת ההימורים, הוא סומן כאחד המועמדים המובילים לניצחון, עם מספר גבוה של פגיעות קרובות מאוד למיקום המדויק.
הוא הימר ששבדיה תנצח ושרוסיה תהיה במקום השני, אבל גם שקרואטיה, הולנד ופינלנד יעלו לגמר - מה שלא הפריע לו לזכות...
הוא מיקם את נורבגיה שזכתה במקום האחרון בעשירייה הראשונה שלו...
הוא לא שועל הדיסקו, אבל שועל קרבות וותיק שנראה שאין מישהו שהזכייה הזו מגיעה יותר מאשר לו...
כפיים והרבה כבוד למי שעם כל בדיקה ובדיקה עלה בדירוג UP UP UP UP UP...

קבלו בתשואות, תנועות תמנון אופייניות והרבה קונפטי שלג את הזוכה של תחרות ההימורים 2012...

הזוכה הגדול הוא....

טוב, אולי זה זה הזמן לחולל EUPHORIA משלי ולברוח בדיוק בזמן שחשבתם שהתוצאות באמת כאן....

טוב, נו, 1 באפריל...

אוקיי, באמת יש זוכה...

הזוכה הוא...

גיא הטרנדי

גיא הטרנדי
עשה זאת! ועם לא פחות מ-256 נקודות! למקום ה-2 הגיע V e n g a עם 247 נקודות ולמקום ה-3 הגיע Shmulll עם 237 נקודות!

ברכות לגיא - מלך ההימורים החדש של הפורום!

TOP 10

01.
גיא הטרנדי
עם 256 נק'
02. V e n g a עם 247 נק'
03. Shmulll עם 237 נק'
04. Csaba Szigeti 2006 עם 230 נק'
05. uk23 עם 226 נק'
06. nir2107 עם 225 נק'
07. kira18 עם 220 נק'
08. Musicologist עם 220 נק'
09. סקוטי טופי עם 220 נק'
10. א א ל א עם 218 נק'

התוצאות המלאות, כאמור, נמצאות ב
קובץ התחרות
, המצורף להודעה זו.
התוצאות המופיעות כאן ובקובץ הן הסופיות, לאחר שהוכרעו מקרי השוויון הרבים שנוצרו.

אז... זהו. לאחר ההמתנה הארוכה ובדיקת התוצאות המפרכת, תחרות ההימורים לשנת 2012 הגיעה אל סופה (בשעה טובה, ושנייה לפני שהתחרות של 2013 מתחילה
). ברצוני להודות לנתן ונטלי, עמיתיי להנהלת הפורום, אשר סייעו בבדיקת ההימורים בשלב הראשוני של התחרות (אי שם ב...אפריל 2012
). תודה גם לכולכם על ההשתתפות המרשימה (ותאמינו לי, בהחלט הרגשתי אותה
).

באקו אומרת שלום ומפנה את הבמה ל...מאלמו (יש הטוענים שזה אותו דבר...
) שתביא איתה גם את תחרות ההימורים הבאה - הרבה יותר קרוב ממה שחשבתם. אז... יאללה ביי ולהתראות בשבדיה 2013 שממש מעבר לפינה...

nit li

New member
מקום 50 מתוך 92?!

יש אנשים שהימרו יותר גרוע ממני?!
די, זה אחד באפריל, אין סיכוי שאני לא מקום אחרון.

MM22

New member
איזה יופי ....

חששתי שהתחרות דועכת ונעלמת לנו ....
אני שמח שפרסמת את התוצאות ונתת " אור ירוק " לתחרות 2013 .

ובקשר לתוצאה ...
אני משתפר .
הגעתי לאמצע הטבלה (כמעט) , לאחר שב 2011 הייתי מקום לפני אחרון , אם אני לא טועה .
איפה הימים של תחילת התחרות שהייתי מגיע למקומות הראשונים ?
אני אמשיך להשקיע בהימורים שלי ואקווה שביום אחד זה יקרה לי שוב .

Frank Mills

New member

וואו... מקום 12...
הייתי בטוח שאהיה ממש בתחתית. בכלל לא חיפשתי את עצמי בעמודה הימנית ורק אחרי שממש לא מצאתי פרנק מילס בעמודות השמאליות בדקתי גם שם

וברכות לגיא ו-Venga - הימורים פשוט מטורפים... עברתי עליהם עכשיו ולא הצלחתי להבין איך הם חזו כ"כ טוב !

נטעלי2

New member
אנחנו חולקים את אותו ניקוד

אבל כנראה יש לי יותר דוזים.

שאפו לשנינו!

idanchik

New member
הבנתי רק על מה מקבלים ניקוד בסמי

לא הבנתי איך חלוקת הנקודות בגמר

matanp88

New member
גם אני לא. זה נראה מה זה מסובך!

בגלל זה לקח זמן...

amit0423

New member
מתי התחרות הזאת הייתה בכלל ?

מרוב שעושים פה מלא דברים בסגנון הזה אני לא זוכרתאת זה אפילו
תנו לי קישור לזה

amit0423

New member
אוקי - תבטלו את השאלה

זה קשור להימורים של 2012 בכלל לא קראתי כמו שצריך לא כתבתי עדיין בפורום

3 ngForXסaS

New member
תחרות ההימורים

השנה זה יהיה בדיוק כמו ב-2011, הימור קשה ובלתי אפשרי ואפילו מאוד.
השנה יש גם את העניין הזה שעולות בטוחות כמו טורקיה ובוסניה לא משתתפות, וגם לא עולות בטוחות כמו פורטוגל וסלובקיה לא משתתפות.
בנוסף כמה מדינות שמעולם לא עלו כמו סן מרינו ומונטנגרו שלחו שירים יחסית חזקים, ומדינות כושלות כמו הולנד ובריטניה שלחו כוכבים עם שם מוכר בכל בית.
דבר אחד בטוח, לפחות מחצית מהמהמרים, ואני בינהם, יציבו את דנמרק כזוכה. עם יחס הימורים של 1/2 אי אפשר לטעות.

schweine

New member
הראנדום לא עבד לטובתי גם הפעם!

השנה אשתדל להשקיע מחשבה אחרי השיא השלילי שיש לי השנה!
אגב, כל הוותקים שבוטום 10 הם כאלו שהיו כמה שנים בטופ 10. אולי זה מסביר עד כמה היינו אדישים שנה שעברה לגבי ההימורים +++ השנה בכלל כולם אדישים אבל לפחות אין זוכה וודאי אז יהיה יותר מעניין.

זיקי

New member
אני במקום 84. צירפתי בפנים לינק* שימחיש למה..

זה מה שחשבתי על שבדיה 2012...

ברכות חמות לגיא הטרנדי ההורס והנחשק

כל הכבוד גם לUK23 המלך

*כותרת ההודעה שבלינק מביעה את הערכתי למור התותח על שארגן את תחרות ההימורים 2012

למעלה