לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1764517,645 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'חידואק'
חידואק
<< ההודעה הנוכחית
22/06/2011 | 20:23
22
12
השנה שנת 1981....מה קרה לזמרת אחרי ששבה לארצה מתחרות האירוויזיון?
נאסרה והושלחה לכלא
קיבלה דום לב
התמנתה לראש הקפרלמנט ברומניה
גורשה מארצה בחזרה ל...גרמניה
נרכשה על ידי אייל הון סעודי
נרצחה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'רמז....'
רמז....
22/06/2011 | 20:25
7

היא ייצגה את גרמניה וחיה ברומניה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'דום לב,'
דום לב,
22/06/2011 | 20:30
1
2
לצפיה ב-'או שבעצם, נאסרה באשמת עריקה..'
או שבעצם, נאסרה באשמת עריקה..
22/06/2011 | 20:33
1
לצפיה ב-'והתשובה הנכונה. . . '
והתשובה הנכונה. . .
22/06/2011 | 20:51
2
5

נאסרה והושלחה לכלא
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כלא בגרמניה? באשמת מה?'
כלא בגרמניה? באשמת מה?
23/06/2011 | 07:06
1
2
לצפיה ב-'כלא ברומניה..בגלל שייצגה מדינה אחרת בלי אישור'
כלא ברומניה..בגלל שייצגה מדינה אחרת בלי אישור
23/06/2011 | 10:31
2
לצפיה ב-'חידואק נוסף'
חידואק נוסף
22/06/2011 | 20:55
2
איך נקרא השיר במקור?
1.הבייתה
2.הלילה
3.כל המילים
4.אלף צלילים
5.מה שהיה
6.נדמה ש...
7.לפני שניפרד
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'היא בכלל ליטאית'
היא בכלל ליטאית
22/06/2011 | 21:00
6
1
לצפיה ב-'נכון...זה הכי בידור...'
נכון...זה הכי בידור...
22/06/2011 | 21:04
5
1
לצפיה ב-''
22/06/2011 | 21:59
לצפיה ב-'מה שהיה עם רנדבנסקה חזק!'
מה שהיה עם רנדבנסקה חזק!
23/06/2011 | 15:48
2
בטוח שזה נכנס ל'בקטנה' של חדשות הספורט של אותו יום
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'ורדאסקו חולה נפש'
ורדאסקו חולה נפש
23/06/2011 | 15:52
אבל את מארט סאפין שפרש צריך לשלוח לאישפוז !
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני מת עליה'
אני מת עליה
23/06/2011 | 19:08
הלוואי שתצליח!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אף אחת מהתשובות אינה נכונה'
אף אחת מהתשובות אינה נכונה
23/06/2011 | 14:59
1
6
בפעם המיליון: לנה ולאיטיס אינה ילידת רומניה ולא נאסרה ע"י משטרו הדיקטטורי של צ'אוצ'סקו. אני לא יודעת מי הפיץ את האגדה הזו, אבל זה לא היה ולא נברא! קראתי ביוגרפיות שונות שלה בגרמנית ושאלתי את החברים הגרמניים שלי, וכולם אומרים את אותו הדבר: לנה ולאיטיס נולדה בליטא ועברה עם משפחתה לגרמניה בגיל צעיר. אין לה שום קשר לרומניה, וכבר שנים היא גרה בגרמניה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'טליה....'
טליה....
23/06/2011 | 18:22
6
אירוויזיון 81' נערך בדאבלין אחרי שגו'ני לוגן זכה. היו שם דוקא אחלה שירים שחלקם מזכיר את כול החיכויים של דורון מזר מהשירים השונים שלו שהוא העביר מספרדית לעברית, והיו שם גם שירים שמזכירים שירי חתונות.... קהל ידידותי ביותר, והפרשנות של טרי ווגן איש ה-BBC .
חלק גדול מהמשדר, לא הגיע לארץ מכיוון שהיתה תקלה בלווין.ואת זה אומר הקריין בחלק האחרון של המשדר שאני אעלה. חברי הכול עובר חביבי לא זכו מעולם לראות את ההופעה שלהם שם בהקלטה. ההקלטה מרוממה לא נשמרה בצורה כזו שאפשר לשדר להמונים. לפני שנתיים הבאתי את ההקלטה של כול האירוויזיון הזה לעמי מנדלמן , והוא היה קצת המום מאיפה הקרצתי לו את זה, כי בזמנו אמרו לו שבאמת, השידור לא הגיע לארץ בחלקו. הוא ראה, ונתן כזה חיוך מאוזן לאוזן
וההצבעה שם...אוי ההצבעה...תקלות, תקלות ותקלות. והרבה צחוק, גם בריא לנפש..
ריכזתי את השירים שאהבתי, שחלקם נשכחים שהושמעו פעם בראדיו ונעלמו ביחד עם המבצעים, עד הסוף, ואת הכול בשישה חלקים דיי כבדים שהייתי חייב לכווץ, עם כול החסרונות של הכיווץ. להקת "חביבי" עם השיר "לילה". (אריק קלפטון?) תוצרת דרום סיני משבט בדואי ידוע. האירים הפכו אותם ללהקה ערבית...ושלומית אהרון בחודש שמיני שם. מנדלמן אמר לי שהקטע שלהם לא הגיע לארץ בגלל התקלה בלויין. אז הנה הוא פה לראשונה אחרי כמה שנים???? או בכלל.... הקטע שלהם מהקדם כבר נדוש וכולם מכירים. ברוממה אף פעם לא הראו את מה שיש להם מהאירויזיון עצמו כי אין מה להראות בגלל שזה בקושי נשמר.
הרבה אנשים ממעריצי האירוויזיון בארץ די כועסים על יגאל רביד שלפני כמה שנים סיפר שזה היה האירויזיון של אסונות או " האירוויזיון המקולל" כמו שהוא כינה.הוא פשוט המציא המון שטויות ואסונות שקרו למבצעים אחרי ההופעה שלהם אז. רק חברי ה"באקס פיז" באמת עברו תאונה קשה אחרי ההופעה והזכייה. הוא המציא שז'אן קלוד פסקל שיצג את לוקנסבורג, קיבל התקף לב אחרי שהוא הגיע לאחד המקומות האחרונים אחרי שבשנות החמישים זכה במקום ראשון. הוא בכלל נפטר בשיבה טובה בתחילת שנות ה-90'. והבושה היא שעוד שאמרו לו את זה , והוא לא הבין מי המציא את זה. כן כן, זה הגיע עד אליו. ועוד המצאות שמצוצות מהאצבע.. ושצ'אושסקו העניש את לנה ולאיטיס, אחרי שכביכול חזרה לארצה-רומנייה אחרי ששרה שםו יצגה את גרמנייה עם" גו'ני בלו" והאשים אותה בבגידה. עוד המצאה של רביד. היא מעולם לא היתה רומנייה. והיו עוד כמה דברים שאני לא זוכר...ההקלטה שיש לי היא לא משהו משהו שרגילים ליראות היום באכויות של מראה. זה וידאו פשוט. בלי יותר מידי קונצים
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'עופר, זה לא נכון.'
עופר, זה לא נכון.
23/06/2011 | 17:13
5
2
כמו שטליה ציינה, לנה ולאיטיס מעולם לא נאסרה על ידי שום ממשל, ובטח שלא ברומניה שאין לה שום קשר אליה. האם אתה מסתמך על דבריו של יגאל רביד מאותה תכנית שהנחה יחד עם מירב מיכאלי בשנת 1996? הוא כינה שם את 1981 "האירוויזיון המקולל" והביא שלל מידע לא מדויק, במקרה הטוב. הסיפור על לנה ולאיטיס ומאסרה ברומניה היה רק חלק מאותו מידע. סיפור אחר נגע למותו של ז'אן קלוד פסקל שייצג את לוקסמבורג באותה שנה. רביד טען שבעקבות הגעתו למקום האחרון באותה תחרות הוא מת משברון לב. מעבר לעובדה שהוא הגיע למקום ה-11 ב-1981, ז'אן קלוד פסקל נפטר אחת עשרה (!) שנים אחר כך, ב-1992. לא נראה לי שמשברון לב עקב האירוויזיון ההוא.

ואם כבר, יגאל רביד צריך היה לדבר על קרלוס פאיאו שייצג את פורטוגל באותה תחרות ונהרג בתאונת דרכים שבע שנים אחר כך, למרבה הצער. אבל דווקא הפרט הזה כנראה לא היה ידוע ליגאל רביד. מאז אותה תכנית אנחנו נתקלים לאורך השנים באמירות שמשחזרות את אי הדיוקים שנאמרו בביטחון עצמי כה רב בתכנית ההיא, וחבל...

והנה פורטוגל 1981 שאני מחבב מאוד (בלי להבין את המילים זו נראית אחת ההעמדות המטופשות מעולם, אבל אם מסתכלים במילים זה קצת משנה את אופן ההסתכלות בהופעה):
http://www.youtube.com/watch?v=GhXf9ZO06U0
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מה?????? קרלוס נהרג? '
מה?????? קרלוס נהרג?
23/06/2011 | 17:49
1
1
זה ממש עצוב! בכלל לא ידעתי!

זמר חמוד ומלא חן שכמוהו. תנצב"ה.

פעם חיפשתיו בטיוב במהלך דיבור פה ביני ובין אריקל עליו, ומצאתי בטיוב שירים רבים שלו - שבמפתיע אינם בסגנון של "פלייבק" כלל. מתברר שיש לו גם איכויות שאנסוניות שלא הכרנו.

לזכרו:
http://www.youtube.com/watch?v=D1fCs_2WBis
http://www.youtube.com/watch?v=tvCTD-RSl5E
אירוויזיון >>
לצפיה ב-' '
23/06/2011 | 19:36
לצפיה ב-''
23/06/2011 | 18:17
לצפיה ב-' גאונות.'
גאונות.
23/06/2011 | 19:37
לצפיה ב-''
23/06/2011 | 19:55

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ