MY EURO-MY VISION

א ר י ק ל

New member
MY EURO-MY VISION

לרובנו יש את שלל שירי האירו. השאלה היא באיזו דרך- האם בתיקיות כבדות על המחשב?! האם בתיקיות דיסקים ניידות?! האם יש לנו רק את המיטב מכל שנה?! האם יש לנו פריטים נדירים?! אתחיל באוסף שלי, ואשמח לראות את שלכם, או לשמוע כיצד אספתם/סידרתם את כולם ובאיזה מצב -צבירה- הם נמצאים!

א ר י ק ל

New member
השיטה הקלה והמסודרת- 99-07

השיסקים הרשמיים 2000-2007 +1999 הישראלי. +כמה סינגלים שהצלחתי למצוא. +קדם 2005.

א ר י ק ל

New member
תיקיות דיסקים-

הדיסקים המוזהבים: 1956-1998 כל השירים, כל שנה בדיסק משלה סדר השירים הוא לפי סדר המיקום בטבלה הסופית. הדיסקים הכסופים: 1956-2007 מיטב שירי הקדמים,תוספות,גרסאות,נון אנטריז ובי-סיידים האהובים עליי.

א ר י ק ל

New member
המחברת הקדושה-

מחברת עם כריכה קשה שבה ערכתי וכתבתי את סדר השירים בכל שנה והדבקתי את תמונת הסינגל הזוכה. בצדדים כתבתי שלל הערות כגון: השירים האהובים עליי/אומן שהשתתף בעוד כמה שנים וכו'. בקיצור- המחברת היא המפה שלי. כל רשימות השירים המקומות והסטטיסטיקות נמצאות בה. עמל רב הושקע בה.

א ר י ק ל

New member
עד עכשיו נחשפתם רק ל"קולות", לגבי ה"מראות"-

לא אספתי כלל את הקליפים השונים גם לא את הדי.וי.דים הרשמיים וגם לא את גרסאות ההופעה.. מדוע? איני חובב כל כך LIVE. מה שנשאר/נחרט בזיכרון זה הדבר הטוב ביותר. לא צריך לראות שוב. זה אני.

כדי לתאר את האוסף שיש לי צריך לעשות הרבה

צילומים ואין סוף תיאורים או כמו שפיתי קורה לזה "המפגש לסבנטה" יש ברשותי מאות סינגלים ודיסקים מכל השנים אותם קניתי בארץ/באי ביי וזה בלי לתאר את שלל האירויונים והקדמים השונים שיש לי על DVD. אגב, יש לי גם אגף רילייטד לא רע בכלל עם כמה וכמה דיסקים רשמיים של אמנים שאהבתי מהקדמים/האירוויזיונים אגב, בין הרכישות האחרונות שלי יש את הסינגל של מלטה 2002, את הקדם הליטאי מ2002 ו2001 ואת הסיכה הרשמית של אירו 2003

א ר י ק ל

New member
מעניין ומסקרן ביותר לראות את המוזיאון שלך,

באיזה עיר הוא נמצא ומהן שעות הביקור? האם יש את התמונות בגלריה באינטרנט?! אל תתבייש. צלם קצת. עין הרע לא עובר דרך המסך......

אני צריך לארגן אותו לצילום...

אולי שבוע הבא יהיו תמונות אגב, יש במוזיאון גם ספרים שיצאו על האירוויזיון... שזה כבר לגמרי שריטה בכל מקרה, מצורפת תמונה של משהו שממחיש את כל גודל השריטה לאסוף דברי אירוויזיון

א ר י ק ל

New member
וואוו.אני מניח שזו המונה ליזה. אחכה בסבלנות

עבור שאר הדוגמניות. ((מה שכן-הגלים שעל הקיר ממש שבדים..קיטש))

../images/Emo2.gif

איפה בדיוק במילה שהההההההההההההההההההההי

טמון ההסבר להשקעה של 100 יורו בלוח סיכות שכזה?

א ר י ק ל

New member
../images/Emo26.gifמצאנו שיטה חדשה לדיאטה! שמישהו

ימסור את הספר לידי רוברטו! הסוף לדחיפת האצבע לפה!

למעלה