שרשור בוקר היום ה-62 בעיר 2025

סטילהוק

New member
דודו בהישרדות היה מודח מזמן, שם הצופים לא קובעים כלום

ומהרגע שהיו מגלים א רשעותו ואכזריותו גורלו היה כשל ראסל שיכול לעשות אוניברסיטה לדודו בכל מה שקשור לאסטרטגיה, כמו גם רשעות ואכזריות, בכל שתי העונות האחרונות שהשתתף בהן, לעוף מוקדם מאוד מהמשחק.

סטילהוק

New member
דווקא אם היו עומדים בהסכם וממסים את דודו ולימור ג'ו היה בגמר

ודודו כרגיל התחיל עם שטיפות המוח שלו, וראשון דניאל הטיפש שמשחק ישירות לידיו וקונה ומסכים עם כל שקר ושטות שהוא מוכר לו.

רינה 157

Active member
דומיניק צבוע... איך ריכל על דודו עם דניאל ... ואחר כך יושב

עם דודו ואומר לו שכל הרע שהיה ביניהם נמחק... ודניאל בכלל מפיל את כל התיסכולים שלו על דודו.... הם לא מבינים שהם באו למשחק אסטרטגי ולא למחלקה פסיכיאטרית....
נטע גם צריכה לטפל בעצבים המוגברים שלה ובשריטות שמביאות אותה למצבי קיצון....

krumi

New member
אני לא מבינה את העניין הזה וותיקים מול חדשים

בכל התוכניות
מה זה משנה מתי הגעת? זה לא של״לחדשים״ היה קל יותר
נהפוך הוא
ואם כבר אז לדניאל הגיע הרבה יותר מלימור ולא כי אני לא אוהבת אותה
אלא כי הוא קיבל מהקהל בפעם האחרונה והמכריעה, ואילו היה מגיע בכניסה ראשונה
היה מקבל כל שבוע
איזה שטויות אלה
&nbsp

הודייה כנראה הבינה שבגלל דודו היא כנראה לא תזכה בגמר

ושדודו השתמש בה כל המשחק כמו שמשתמש בכולם

סטילהוק

New member
דודו דאג שהודיה תהיה אחרונה בקבוצה שלו ושסיגל תהיה מעליה

וכבר אתמול בלילה אחרי השידור ירד להודיה האסיון לגבי המהלך המרושע שלו והתבאסה קשות ואמרה לסיגל שאין לה שום מצב רוח ובא לה רק ללכת לישון.

Vertigo555

New member
איך דאג לזה? הוא אמר להודיה לשמור על הכסף שלה,

כלומר לא להעביר לסיגל.

רינה 157

Active member
דודו אסטרטג מצויין הוא חושב כמה צעדים קדימה לעומת

רוב האהבלות שם...

ההבדל הגדול בין דודו@ לדומניק ונטע@@@@@@@@@@@

שיחה בן דומיניק לדודו קובי מבהירה הכל ...צורת חשיבה בין 2 מתמודדים שאתה מבין שכל מה שקורה פה בתוכנית זה הבדליי מנטליות ...לנטע ודומיניק יש אוהדים בחוץ ( מסתבר )....והשאלה אם אנחנו אובייקטיבים או סתם מכורים לדודו קובי.....כי גם להם יש אהדה לא קטנה....אז השאלה למה בעצם אין חיבור בנייהם....ומה שקורה שם קורה ביננו ? בחוץ....ואייך זה ששלושתם רוסים.....ואם מנתחים לעומק ....ונגיד וניכנס לראשם ....מדוע הם ככ סולדים מדודו קובי....מה יש בו שלילי שאנחנו לא רואים.....התשובה הפשוטה ....הוא ישראלי מלח הארץ...הוא התולדה והתוצאה של ישראליות....כולנו ככוכלנו נמשכים לסוג כזה של אנשים....תיראו תבחירות ....מי ניבחר ? בדיוק אותו ראש ....ביבי נתנינהו ודודו קובי דומים להפליא בצורת חשיבתם......דומיניק ונטע באו אליינו ממנטליות שונה לגמריי....הם לעולם לא יבינו את כושר ההבחנה וההישרדות של קובי.....הם הגיעו מתוך הרגל למשהו....שחור או לבן...אין באמצע.....והכח של דודו זה האמצע ....בדיוק כמו כל תושב בארץ....כולנו אמצע כולנו רוצים שלום אנחנו לא שונאים ערבים ובטח לא רוסים......וזה מה שגנץ ולהקתו לא הבינו....כדי להפיל את ביבי היו צריכים להביא משהו טוב יותר מביבי.....וביבי זה קונזוס ...לפתע הוא נראה פיטר פן.....לפתע אני אוהב אותו ....כושר ההשרדות שלו המח החריף וקבלת ההחלטות שלו.....ובדיוק זה פה דומניק ונטע לא יכולים לנצח לעולם את דודו קובי .....דודו קובי זה אנחנו זה הנשמה שלנו......רק אנחנו נקבל ונאהב את דומיניק ונטע.....ולא ההפך....כי אחרת המדינה הקטנה שלנו תלך לאיבוד.....נטע ודומיניק חייבים לקבל את חוכמת הרחוב של דודו תפשטות תרגישות ....רק ככה יכולו להקראות ישראלים בנשמה !!! כי אנחנו ישראלים גאים....ודודו או ביבי זה העתיד הוהוווה העבר של כולנו !!!

ואני בתור כורדיה גאה ומצביעת ליכוד , חושבת שדומיניק הראוי בי

ביותר לנצחון בטח וברור לי שלא ילמד מדרכיו הנלוזות ביותר של
דודו שיורק על כולם בפרצוף
אגב מה עם החבר שלך שהבטיח לנו ים של דמעות !!!!!!

וואו מזמן לא קראתי פוסט כל כך מנותק ומתנשא

אני מזרחית ולא מזדהה עם דודו ולא עם הרוע שלו ולא עם הסגנון שלו ולא עם הבריונות המילולית שלו. אני דווקא מכירה אשכנזים שמתלהבים מהכריזמה שלו

אני לא מתלהבת מאף אחד שם ודווקא אהבתי את רומי שרחוקה ממני כמו מהירח, הן ברקע והן במוצא והן במעמד הכלכלי או המשפחתי. למרות שיש לי גם חכמת רחוב ואני ישראלית בנשמה וציונית גאה, אני קודם כל מתחברת לבני האדם שבינינו. לאנשים שהערכים שלהם זהים לערכים שלי. שיש לנו מטרות דומות גם אם ההישגים האישיים שלנו הם שונים. שהעקרונות שלנו דומים ותואמים. אנשים שמכבדים אותי ואני מכבדת אותם. אנשים ישרים. אנשי עבודה, הגונים וישרי כפיים.
לא איכפת לי אם הם באו מרוסיה, קזחסטן, או כורדיסטן או פקיסטן. אני לא מפלה בין אתיופי למרוקאי או בולגרי או טורקי או רומני או פולני. מי שעושה בדרך כלל את האפליות האלו, הם אלה הראשונים שצועקים גוועלד!! אכלו לי ושתו לי!!
את דודו מיסו בהתחלה שמונה אנשים כי הוא היה ח7א בן אדם ואף אחד לא סבל אותו. אבל הוא לא הפך להיות בן אדם טוב יותר אלא ניצל את כושר התיחמון שלו כדי להסיר מעליו את המיסויים והבין את המשחק כמה צעדים לפני כולם. זה לא עשה אותו איש טוב יותר. ואני לא אוהבת אנשים כמו דודו. וכן, אולי הוא מזכיר קצת את ביבי בתחמנות, אבל בעוד דודו הוא רק שחקן במשחק ריאליטי, ביבי מהתל במדינה שלימה ומטריף לעם את המוח. אבל לא אכנס איתך לוויכוח על ביבי כי אנחנו לא בפורום אקטואליה ופוליטיקה. אז נסכים שלא להסכים.
העיקר שתהיה שבת שלום ולא להגזים עם הגת

לא מנותק ובטח שלא מתנשא @@@@@@

זו האמת שלי וככה אני רואה את הדברים
ברור שלא חייבים להסכים בשביל זה יש פורום לא
ואם את מיזרחית
אני נשוי המון שנים לאשכנזיה מדהימה הארקור וחמה שאני לא יכול בלעדיה
אגב ניסית כבר את הגת
תנסי רק תשתי אותו עם תה מתוק כי בהתחלה זה מריר טיפה

ידידי התימני על גת, בוא לא נכניס פוליטיקה לנושא שלנו

גם ככה החיים שלי קשים בעיר הזאת גם בלי פוליטיקה

בקשר לגת, הילד שלי גר לפני איזה עשר שנים בבית שכור על קרקע שהיה שייך לאיזה תימני והייתה לו שם חלקה די גדולה של שתילי גת שצמחו לגובה רב. בקיצור האבא הקשיש שלו היה מגיע כל פעם לקטוף מהגת. יום אחד אני הייתי שם, עזרתי לילד קצת לסדר את הבית ואז הוא ראה אותי והתחיל לדבר איתי. מפה לשם הגענו לנושא של הגת והוא סיפר לי בשבחי הגת וכמה זה טוב וכמה זה עוזר לו. כמובן שאסור היה לקטוף את הגת והוא שמר עליו מכל משמר.
אבל יום אחד, הבן של אותו הקשיש, החליט שהוא בונה קומפלקס של דירות והוריד לו באכזריות את כל הגת וגם איזה עץ שהיה שם בן מאה ועוד מלא פרחים ועצים...
אני לא יודעת אם הם נשארו עדיין אב ובנו אחרי מה שהבן עשה לגת, אבל אני לא ראיתי אותם יותר והילד שלי גם ככה עבר משם. אני זוכרת שהוא ניסה לשכנע אותי גם לקחת גת, אבל אני הפסקתי לעשן סיגריות ואני לא אתחיל עכשיו עם גת. אם כבר אם כבר אני אעשן משהו אופנתי יותר

זו ממש התיימרות להחליט מי ישראלי ומה ישראלי ומה לא

אני מעורבת, שמאל מרכז, בת להורים צברים, דור שלישי לניצולי שואה מהצד האשכנזי,
וסבתא מזרחית שמשנת 1921 חיה כאן בא"י ועברה את הפרעות ואת השלטון הבריטי.
כל משפחתי כולל המשפחה המורחבת שירתו בצבא, חלקם אף בתפקידים בכירים מאוד!
אני מגדירה את עצמי סופר ישראלית!!!!
ואף אחד לא יחליט לי ישראליות מה היא.
זה פוסט אפילו על גבול החוצפה ומאוד מכעיס!!!!!
&nbsp
&nbsp

חחחחחחחהרגת אותי עם האב ובנו ושלי רביד @@@@@

בואו נפליג עם הגת
בטוח שנשארו אוהבים בגלל שיחי גת לא רבים
אבל אהבתי את הסיפור דעי לך שהזקן התימני המליץ לך לא סתם זה באמת משהו משהו
סתם ראיתי פוסט בפייס ועשיתי העתק הדבק לפורום נראה לך שביבי ודודו הם באמת דומים יש לכל אחד את המעלות והמגרעות שלו אני בכלל לא הצבעתי ביבי
ולשלי רביד הידעת שסבי נלחם בנאצים עם הצבא הבריטי
נשבה ונשלח למחנה של שבויי מלחמה והיה שם חמש שנים ועבר עינויים קשים
אני זוכר סיפור אחד שלו שנתנו להם לאכול דגים מלוחים באיזה בוקר ופתחו להם ברז מים באמצע המחנה ומי שישתה יקבל כדור בראש
את סבי מה שהחזיק אלו הילדים שלו וסבתי
והיו גם רווקים צעירים שלא יכלו והלכו לשתות בידיעה ברורה שזה הסוף
השורשים שלי מאוד עתיקים במדינתנו למשפחתי לא היתה עליה מתימן כולם נולדו פה אז אל תזכירי לי שום מילה על ישראליות ובטח לא בעונה כזו
שיש אחת כמו נטע שאיננה יהודיה כלל "לא עברה גיור עד הסוף"
מקללת את דודו
אמא שלו זו
ועוד קללות מגעילות אומרת לדומניק אנחנו הלבנים ננצח את השחורים שהו לבוש בשחור אז ההפקה עבדה הרבה אבל לא עלע בהודעה שהוציאה
&nbsp

למעלה