שרשור בוקר ליום ה-33 בעיר 2025

כן בהחלט. גם אני חושבת ככה. יכל לתת לו קונטרה

ולא לחזר אחריו כמו איזו חתולה מ****ת. יכל היה להוות לו יריב, כי הרי דודו הצהיר מההתחלה שדמויות כמו דניאל הן אלה שהשאירו אותו בארון. הוא תמיד שנא אותם.
אז אם כבר הביאו את דניאל, היה צריך להתפתח לבד בזכות עצמו ולא בגלל החיזור שלו אחרי דודו. דניאל הוא בחור מאוד חכם. הספיק לי לשמוע אותו איך הוא קטל את אודטה עם השטויות שלה. אבל אני בטוחה שהוא יישאר היום ורומי היא זאת שוויתרו עליה.

Lilo80

New member
דודו לא שנא אותם, הוא לא יצא מהארון כי שנא את עצמו על זה

שהוא נמשך אליהם , לאוחצ'ות.

לא. ממש לא. הוא לא נמשך מעולם לאוחצ'ות והוא אמר את זה

לדניאל. ההיפך. הוא אמר שבגללן הוא נשאר בארון כי חשב שלהיות גיי זה להיות כמוהן וזה היה לו נורא, ולכן התחתן ורק כשהתגבר והתבגר והבין שהוא חי בשקר
והוא אוהב גברים כמוהו, הוא העז להתגרש ולצאת מהארון וכמו שאמרתי, זה הדבר היחיד שאני זוקפת לזכותו.

רינה 157

Active member
מאיפה לימור יודעת שאליסה העבירה 2000 שח? כרגע

הן דנות בבית על מקום מגורים לשבוע הקרוב וסיגל אומרת שאליסה לא תיקח את המלון
כי אם היא העבירה 2000 שח היא לא תיקח את המלון.... מסתבר שהם יודעים מי העביר כסף למי ואפילו את הסכום.... אז ההפקה מתעלמת?

הגענו לשעת ההרצאה היומית של דודו להודיה

דודו מרביץ תורה להודיה ואומר לה שהיא צריכה לשמור את הכסף שלה לעצמה ולא לתרום כל פעם כסף לסיגל שלא מסוגלת להביא כסף בעצמה.
לפני שבוע כשסיגל הייתה במחנה של דודו, אז דודו אמר להודיה שאם בא לה נורא לתרום אז היא יכולה לתת לקרובים אליה אבל לא להציל מישהו שאין לו קשר אליה...
כלומר, דודו מסביר להודיה שהיא צריכה לתת כסף רק למי שקרוב לדודו
וברגע שזה מתרחק מדודו, אז הודיה צריכה לשמור את הכסף לעצמה.
הרי הטקטיקה של דודו ברורה כשמש בחודש אוגוסט. הקרובים אליו ישמרו את הכסף לעצמם, לא לבזבז, להישאר עם קופה מלאה ובבוא הזמן כשהם יודחו, הם ישאירו לו את הכסף בירושה. ככה הוא יוכל להיות עם הכי הרבה כסף בקופה ולנצח את המשחק.
הקטע הוא שהודיה היא קלף סגור ואי אפשר לדעת מה היא חושבת. גם כשהיא אומרת משהו, אני לא ממש מבינה מה היא אומרת. אין לי מושג מה דעתה באמת על המשחק ועל שאר התושבים. היא אוהבת מאוד את סיגל. ישנה איתה כל לילה באותה המיטה. מתעוררות מחובקות זו בזרועותיה של זו. סיגל מאוהבת בה ללא ספקות. דודו, ברגע שהבין שסיגל הפנתה לו עורף, עכשיו מנסה להפריד ביניהן.
הוא מסתכל על הטבלה כל דקה בזמן שהוא מדבר עם הודיה
ומרמז שרומי כבר יותר מדי זמן בעיר והיא לא מביאה חיר. לא מייצרת כסף
ואין שום סיבה לתת לסיגל כסף כדי שההיא תעביר אותו לרומי.
מפציר בהודיה לשמור על הכסף שלה ומביא דוגמאות מתושבים אחרים שקיבלו כסף ושמרו עליו ולא בזבזו.
האיש לא נח לרגע. הוא מנהל את העניינים של הודיה כי הוא מבין שלאט לאט הוא נשאר לבד רק איתה. לימור צמודה לאודטה. נטע פועלת לבדה, אליסה הלכה ממנו ועברה לרומי וסיגל הלכה עם האוייב.
הגענו לנקודת ההתחלה.
דודו לבד עם הודיה בלבד.
האם זה טוב לו או רע לו?
הכל תלוי בגברים שיביאו לו. האם הם יהיו עם הבנות או שיצמדו אליו.
הנעלם הגדול הוא דניאל, האם הוא יישאר וימשיך להעריץ את רגליו של דודו למרות השיחה הקשה שהייתה ביניהם, או שיפנה לו עורף וימשיך לבדו?
היום נהיה חכמים קצת יותר.

כל מילה בסלע

מה זה היה הוא נדלק מרגע שהודיה הזמינה את רומי לארוחת בוקר
ושרה איתה , נדלקו 2 הפיוזים וחיכה לשעת הכושר וכשזו הגיעה התחיל במסך
שטיפות מוח

פומת הרים רעה

Well-known member
הודיה לא תזנח את סיגל

דודו יכול להגיד מה שהוא רוצא, הילדה ממש לא טמבלית ויש לה עמוד שידרה

דודו
כמה רעל אתה מוציא מהבוקר מסכנה הודיה

כמה רעל על סיגל רומי
שטיפות מוח חלאס

רינה 157

Active member
הבן אדם לא נח.... הייתי רוצה להיות זבוב בראש שלו... הבן אדם

מבריק!!!!

ידע בפסיכולגיה בגרוש שכל ילד מכיר ויודע

השאלה היא אם אכן הוא מצליח לערבב אותם, נגלה במיסוי הבא...

ק ו ל י ת

Well-known member
בוקר אור. אני מסתכלת מדי פעם ו

מצליחה להתחבר. לא מובן לי מה הם עושים שם
אני לא מחבבת את דודו לגמרי.
אודטה ולימור מקשקשות כמו שתי פסיכולוגיות ללא תואר.
הצעירות נחמדות כולן. עדיין לא בדיוק מבדילה בניהן. נטע מעניינת.
גו נחמד לטלויזיה מצחיק .. החבר שלו הצעיר עסוק בגמילה שלו.
הודייה בחורה יפה משחקת היטב את המשחק. מדברת מהר מדי.

דניאל . לא מבינה אותו בכלל.
.
&nbsp

אז זהו שבהתחלה גם אני לא התחברתי אליה

אבל במשחק הזה זיהיתי אותה כאחת מהאסטרטגיות שיכולה לתת פייט לדודו,
ואכן לא טעיתי. לאחר שחוויתי אכזבה על כי היא התחברה איתו, הסתבר שהיא מהר מאוד הבינה איך הוא משחק את המשחק ופנתה לו עורף בהזדמנות הראשונה תוך כדי ניצול מריבה קטנה.
כיום סיגל לקחה אליה את אליסה ואת רומי וכמובן הודיה אצלה כבר מההתחלה.
ככה שסיגל היום מהווה יריב כמעט שקול לדודו והבעיה היחידה שלה היא שהיא לא מקבלת כסף מהצופים בבית שבטוחים שהם צופים באח הגדול ולא ב-2025.
וכך, למרות שהיא לא מקבלת כסף היא עדיין מצליחה להישאר במקום בטוח במשחק. הבנות אוהבות אותה. היא יוצאת עכשיו נגד דודו ואולי היא תזכה גם לתמיכה מהצופים בזכות זאת.
יש לנו גם קבוצה נוספת שמתגבשת, נטע, לימור, אודטה
וגם את דומיניק, מנואל וג'ו
מי מהווה יריב שקול לדודו?
לעניות דעתי רק סיגל.
כל השאר חלשים מדי ולא חושבים בחשיבה של חתול רחוב כמו דודו. רק סיגל
בעלת רקע דומה, גם בקהילה וגם מבינה לגמרי איך הראש שלו עובד.

ויקי 171

New member
גם אני כמוך בדיוק כתבתי. סיגל

עם אינטואיציות מדהימות. מרתקת אותי

למעלה