שרשור ערב ביום ה-28 בעיר 2025

סטילהוק

New member
האמת שזו טעות שלי, כי רשמתי בטעות בלוח השידורים של רשת

במקום בלוח השידורים של קשת, וזה כנראה מה שבלבל אותך.

אליסיה הודיה אליסיה הציעה לדעתי בגלל שבבוקר זה יגרום פיצוץ נ

נוסף עם סיגל , ולדעתי בלבד זה נעשה בכוונה ע"י אליסיה

בוקר טוב מישהו שומע עכשיו את
דודו זה לא אמיתי

אתה לא אמיתי לא סיגל.
כמה רעל הוא שופך מהבוקר קם מוקדם חושב מה להגיד לגולדי
לא יכולה לסבול אותו כבר

בוקר טוב מיכלוש
תראי, בסך הכל אי אפשר להאשים אותי באהבה

יתרה לדודו,
אבל השיחה הזאת של דודו עם גולדי היא מאוד חשובה לאלו שלא ממש מכירים את מערכת היחסים בין דודו סיגל והודיה. הוא מסביר בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדינמיקה שבין שלושתם ובכל סיפור אנחנו צריכים את המספר. את הדמות שמספרת לנו ומחברת לנו את החלקים החסרים. מי שלא ראה אתמול את הריב בין שתיהן, מבין עכשיו בדיוק מה קרה. וזה בסדר. זה לא הופך את דודו למלאך, אלא זה מעיד על כך שהוא רואה היטב את כל האנשים שסובבים אותו והוא לא מרוכז בעצמו בלבד ולא חופר לעצמו בראש. הוא בא לשחק וללמוד את האנשים שסביבו.
אולי בגלל זה הוא לא יזכה אבל הוא עושה את העבודה השחורה. גם מניע משחק
וגם מספר לכולם איך המשחק הזה מתנהל וגם מספר לנו דרך הרובוטית, מי נגד
מי ואיך לדעתו האנשים צריכים להתנהל. הוא פשוט משחק מהרגע הראשון שרגלו דרכה על האספלט בעיר. יותר נכון מהרגע שהוא נתן 8,000 ש"ח לסמי והשאיר לעצמו רק 4,000 ש"ח שזה צעד יוצא דופן שאף אחד לא היה חושב עליו.
אז אפשר להגיד עליו שהוא חרא בן אדם ולא אוהבים אותו והוא באמת מעורר אנטיגוניזם, אבל הוא מסביר לנו הצופים המון דברים מנקודת המבט שלו וזה הרבה יותר ממה שאחרים עושים ששקועים נורא בתחת של עצמם ובראש של האחרים.

יחפונת בוקר טוב

יצאה לך הודעה מוסתרת כן לחצתי וניכנסתי כבר חחח
אני חושבת שזה תידרוך מההפקה מה להגיד בכל בוקר למצלמה הרי ברור
שהוא אומר את זה למצלמה כלומר אלינו הצופים .
הוא מצליח רק לגרום לי להיות על מיוט .
תביני אם הודיה היתה בתחתית כל החיבור הזה לא היה קיים או ששכחת את השבוע הראשון ואיזה מילים הוציא מהפה שלו.
מעבר לזה שהוא קלט שגם הודייה פיבורטית ומקבלת מהצופים בדיוק כמוהו כמו גם ומיניק ונטע
הוא רק הגורם לסכסוך שיש בין סיגל והודייה לראיה מה שסיפר לגולדי
על כך שהוא לא דיבר עם הודייה ונותן לה לקלוט לבד ...... בחייאת כמה בולשיט
הרי אתמול תחן לה את הראש על מה שקרה בינה ובין סיגל
הוא מצמיד גם את לימור
להודיה היא החיילת שלו
ורצוי להגיד שסיגל אוהבת ומושפעת מהודיה כל הזמן
אלא שהודיה לדעתי מנצלת את זה לטובתה ולאינטרס האישי שלה
ואני גם בטוחה שהודיה מושפעת מאד מדודו ואת יודעת יפה מאד שהוא מעביר
המון שטיפות מוח .
אז אולי הולך לו בגלל זה ואולי הולך לו כי ההפקה דואגת שישמעו אותו 24 שע
יוווווווווו הוספה לראיה נכנס עכשיו למיטה של הודייה זה אמיתי ?

אל תביני לא נכון, אני לא בעד דודו אפילו לא לרגע

אבל הוא חשוב לסיפור כי בלעדי ההסברים שלו מה קורה בין הבנות, היה לנו קשה להבין מה קרה ומי נגד מי. ולא, אני לא חושבת שהוא מקבל הדרכה מההפקה. זה לא האח הגדול. הרובוטים הם האחים הקטנים שמדובבים את התושבים. חוץ מזה, כל אחד פועל לפי איך שהוא מבין ללא שום הכוונה מלמעלה. הדבר היחיד שבו ההפקה משפיעה, הוא כמות החשיפה שהיא נותנת לכל אחד וכאן בפירוש יש לדודו עדיפות על פני כל השאר. על זה בכינו מתחילת התוכנית.

למעלה