שרשור בוקר ביום ה-28 בעיר 2025

רינה 157

Active member
הודייה חסרת עמוד שידרה ולא מבינה שבמשחק הזה

אי אפשר להתנדנד ולהתפזר.... צריכה להביע את דעתה האמיתית
ולא להיות כל הזמן על הגדר והנחמדה של כולם.....

לקי7

New member
דומיניק זה זה שעשה פעם סמים?

בחור צעיר, הוא בקושי מנפח גלגל ים

tg151

Well-known member
הסיגריות

שניהם מתאמצים כאילו עשו עכשיו אימון. לא שזה לא קשה. פשוט רואים שאין להם קיבולת כי הם מעשנים..

לקי7

New member
אתם צוחקים על סניף (דודו?)

אני רואה שגם עכשיו במשימת הניפוח גלגלים הוא מחזיק מלאי נייר מתחת למכנס ומקנח את האף. לפעמים זה סימן לבעיות במערכת החיסונית, והוא...

זה משמע יותר כמו בעיה בסינוסים

מה זה קשור למערכת החיסונית? מי שמעשן כל כך הרבה, סביר שדפק לעצמו את הסינוסים חוץ מהנזק לריאות.

לקי7

New member
גם האחרים מעשנים ו"מסניפים" פחות

יכול להיות שיש לו סתם בעיה בסינוסים.. אבל מי שמבין ברפואה, זה יכול להיות גם סימן לגרוי במערכת החיסונית.

סטילהוק

New member
איזו משימה משעממת, אפילו התושבים עצמם טוענים שהמשימה מעפנה

כולם שם עם כאבי בטן מרוב כמויות הארטיקים והגלידות שאכלו, חלק נרדמים מרוב שיעמום, ואם לא די בזה, אז גם נטע נפצעה ברגל ובקושי מצליחה לדרוך עליה. רק שלא תפרוש גם היא ואז אפשר לסגור את הבאסטה ולהכריז על הפורמט ככישלון נחרץ.

Vertigo555

New member
לא מבין את כותבי המשימות...

במקום להמציא משימות שייצרו דינמיקה מעניינת הלכו על גימיקים מטופשים שגורמים לכולם להרגיש רע ולא קשורים לפורמט.

הרבה שליליות.... אז למה לעשות את זה לעצמך? תפסיק לצפות

ותחסוך מאיתנו...... :::)))

shouldistay

Active member
ממש שלא יחסוך מאיתנו. זה המקום להעביר ביקורת ולהביע דעה

ואני מסכימה לגמרי עם מה שנכתב על ידו.

סטילהוק

New member
התושבים יודעים שהישרדות VIP מתחילה הערב? בטוח החדשים יודעים

הכי קטע שבשביל להעלות את רמת הצפייה בלייב יתנו להם לצפות בפרק הבכורה של הישרדות VIP ויראו את תגובותיהם. זה יכול להיות מאוד מעניין לשם שינוי. אבל על מי אני עובד, הרי קשת לא תיתן להם לצפות בתוכנית דגל של רשת הזכיינית היריבה.

לקי7

New member
יש להם מזל שהיום 2025 לא משודרת

מול הישרדות. עוד מתחרה על הלב של צופי הריאליטי. ובקשר למשימת ה"ים", זה נראה שסתם נשלפה מהשרוול.

לרונטל

New member
כבר עשו את זה בעבר באח הגדול אין להם בעיה לנקות את זה

בדיוק כמו שהביאו את החול ככה הם יפנו ואפילו ביתר קלות כי יכולים להכניס בובקט :)

מסכנים איזו משימה לא לענין בקור הזה :(

אמנם יום מקסים ושמש זורחת, אבל זאת שמש שקרנית ולהיות בחוץ עם בגד ים ולאכול ארטיקים כל היום, זה נראה לי כמו סיוט אמיתי.

למעלה