שרשור ערב ביום ה-27 בעיר 2025

רינה 157

Active member
האלימה הזו פריחה מעולם הפריחות... לא תקבל אגורה שחוקה מהקהל.

אני מקווה שהצופים מספיק בוגרים להפריד בין דודו לבין

הלוויינים שלו...
לכן אני שמחה שלימור לא קיבלה בונוס למרות שהיא מסתובבת סביבו כל היום...

זק איבד את זה - פוסט חופר כמו אודטה

לאחר שנטשתי את האח לפני זמן כי מיציתי (וותיקי פורום האח אולי זוכרים אותי)
התחלתי לעקוב קצת אחרי 2025 לראות אם אתחבר,
הרעיון היה יכול להצליח, אך כמה דברים הורסים אותו:
נתחיל עם זה שזק מתעקש לערוך ולביים אותו כמו את האח, מצלמה אחת והוא שולט במה מראים בחי, ומה יציג בשידור.
נכון שגם באח היו כמה לוקשיינים אך הכל היה קרוב, חדר שינה מטבח חצר, אז היה יותר קל לקבל תמונה מה קורה, ורוב הזמן
הם היו ביחד.
כאן המתחם גדול יותר, ומצלמה אחת לשידור החי לא מספיקה, היה חייב לחזור לכמה מצלמות ולאפשר לצופים לראות את מי שהם רוצים.
כך נתקענו אתמול שעות בצפיה בתוכנית המתח החדשה אודטה מטרחנת, בה קורבן אקראי גוסס מול קלישאותיה של אודטה בעוד האחרים מנסים לנוס על נפשם. בעוד שברקע אנחנו שומעים קולות צחוק מהרחוב, ונפשנו יוצאת להיות שם, כילד שקיבל ריתוק מהמורה להישאר בכיתה, והוא יושב מול עיניה הבוחנות בעוד הוא שומע קולות צחוק ממגרש המשחקים.
וכאן הגענו לכשל השני של זק, וזה הליהוק.
והבולט באמת הוא כמות הנשים הצעירות היפות שמחכות לאיזו אינטרקציה, מישהו לפלרטט איתו או סתם לשים מוזיקה בקפה ולרקוד, וקיבלו בתמורה את החתול של הרווקות, הה סליחה זה דניאל, ואת ההוא עם תסביך אב ואם שמשדר חושניות כמו גוויה.
המחסור כל כך מורגש, שהנשים כבר נמרחות אחת על השניה ולא כל כך ברור לי כבר מי סטרייטית ומי לא (מישהו אמר פורן בית מאסר נשים), וואלה אתמול פותח לראות את רומי בחצאית קצרצרה כורעת על גבה של הודיה ועושה לה עיסוי, ואני אומר לעצמי זק מטומטם, רק החמש דקות הללו יכולות להציל לך את התוכנית.
אבל הכי גרוע בתוכנית זה החפירות המשמימות חוזרות על עצמן ואין סופיות כמו הרצאה באקדמיה בסוף היום ביום חמישי בנושא המרתק חיי המין של האטום בתנאי אי וודאות.
אם לא הספיקו החופרות מנואל ולימור
זק ירום טיפשותו הביא מאסטר חופרת אודטה, להרוג סופית את הפורמט , והיא יושבת כמלכת הטקס וחופרת קלישאות בשנקל, פילוסופיות בגרוש (עוד מהתקופה שבגרוש היה חור), וזק משדר כל מילה, כי חייב להצדיק את ההשקעה או מחוייב חוזית
טוב חפרתי, אז מילת סיכום
אכזבהההה

מסכימה עם כל מילה

זוכרת אותך טוב מהאח הגדול, וכמובן מסכימה עם כל מה שאמרת, רק חבל שהתגובה הזאת היא מוסתרת בגלל הבאג בתפוז

היי יחפה

באמת לא הבנתי מה קרה, ולמה ההודעה מוסתרת
חשבתי אולי משהוא חדש בתפוז מאז פעם אחרונה שפירסמתי

לצערי יש איזו תקלה בתפוז וחלק מהתגובות מוסתרות

וגם לי הסתירו כמה תגובות וזה מעצבן מאוד

בכל אופן, אני מאוד מקווה שמישהו מההפקה קורא כאן. התחושה שלי היא כן, אבל אולי בהמשך נראה פה ושם כמה שיפורים.
לדעתי, הכניסה של אודטה היא טעות כמו מסמר אחרון בארון.
היו צריכים להביא מישהו צעיר כמו סייף, קצת פחות משעמם מסייף עם יותר רעב בעיניים שייצר יותר עניין בקרב הבנות.
לא נותר לנו כרגע אלא רק לקוות לטוב. כי באמת חבל. בסך הכל, רעיון טוב ופורמט טוב. הביצוע לוקה בחסר.

רינה 157

Active member
נכון יחפה, אבל שימי לב שהכניסה של אודטה חידדה את

שני המחנות... את הריחוק בין מחנה דומיניק למחנה דודו ומשאירה את המתלבטים
כמו לימור ודניאל מתנדנדים באמצע....
אליסה, הבחורה החדשה מחדדת את חוסר הביטחון של רומי ומעצימה את השטויות שהיא עושה במטרה להתחבב....

עוד לא הדלקתי טלוויזיה הבוקר, אתה בטח מתכוון להתעמלות בוקר

שהוא עושה על המדרכה בשמש

יש משהו בו שמעורר בי קנאה. הקבלה העצמית שלו היא ללא תנאי.

רינה 157

Active member
יש להם משימה של חוף ים.... הכל מלא חול עם

כסאות ים והכינו לכל אחד קבקבי אצבע ... יש שם גם מאגר מים כאילו ים....
אני לא מבינה למה עושים את המשימות בשבת כשאנשים נמצאים עם המשפחות ונוסעים לטייל... אולי חשוב להם יותר הרייטינג של הפריים טיים והם לא שמים על הפרייארים ששילמו על ערוץ 22.....

רינה 157

Active member
מה שכן, המשימה חייבת להיות באור יום ולא כמו בשבוע שעבר

מונית הכסף הייתה בערב.

Goneril

New member
אכן..

למרות הטרחנות יש אכן משהו כל כך חיובי ומאיר לחיים שהלוואי עליי לשמור ככה על שמחת החיים.. למעט עניין אחד..
אני פוגשת את הטיפוסים האלה כמו ג'ו .. וכשהערתי פעם לאחד מהם שהדיבור הזה אל נשים+הסמי נגיעות והרמיזות כבר לא הולם ועדיף לאפסן בבוידעם הוא ענה לי במיידלע מה רע אני רק מחמיא לך..

בוףףברכה

Well-known member
אתמול סיפר על..ילדה שהייתה בכיתה שלו...

נתנה לו נשיקה על הלחי הוא הסמיק...
..ו"היא הייתה סקסית"....והוא היה "גבר גבר"..
כיתה ג ....

בוףףברכה

Well-known member
חחח...מאיפה דומיניק מכיר את גוזל..??...

זאת יותר ציונה.....
ציונה היא שהכינה הכל ....את הפלאפל והשקשוקה....
והכל בתוך..חצי/רבע כיכר לחם שחור....
היה להם בוטקה בביתספרשלי...
עברו למכירות לאוטובוס קרוואן......אח"כ פתחו שוב ..במקום..
..גוזל נפטר לפני כמה שנים...
גוזל וציונה...
ללקק את האצבעות איזו שקשוקה אעימה..
ציונה הייתה עושה...

רינה 157

Active member
נכון. שבת צריכה להיות משעממת למען כל הציבור... המשימות

הן משימות חדשות שהומצאו לפורמט הזה... לא משימות ממוחזרות כמו של
אנדמול....

למעלה