שרשור בוקר היום ה-27 בעיר 2025

mox10

New member
אם יורם ז"אק רוצה יותר רייטינג

הוא חייב להראות את הלכלוכים של אחד על השני, במיוחד להראות לנטע ,איך לכלכה עליה לימור ,זה יגרום לחרבו דרבו

tg151

Well-known member
בכלל צריך להראות להם קטעים כדי ליצור מריבות

מורבידי

New member
להגנתו של דודו, ואני האחרון שאגן עליו, באמת האחרון

השבוע לא היה צריך לתת ללימור יותר מדי, היא לא הייתה בסכנה ממשית.
הוא עשה את זה ייצוגית ,ויצפה לתמורה על זה בהמשך.
וכן - הגועל של לימור כלפי נטע שנתנה לה וזה שהיא בקשר איתה למרות שלא אוהבת אותה.. זה דוחה.

סטילהוק

New member
לימור כל הזמן עוקצת את נטע שלא שמה לב לעקיצות שלה

גם אמש ליד אודטה היא עקצה אותה. איזו כפויית טובה, אם לא נטע היא כבר היתה מודחת.

מורבידי

New member
בדיוק , סטילהוק. שמתי לב לזה גם היא עוקצנית וארסית,

כלפי נטע ואחרים.
חבל לי שבכל מיני קבוצות פייס אנשים לא רואים את זה ,טוענים שם שלימור מלאך ובחיים לא אמרה רע וכו' וכו' :/ מדהים איך המשדרים הערוכים משנים דעה של אנשים

סטילהוק

New member
זה מה שנקרא כוחה של העריכה המגמתית

שיש בכוחה להפוך
ל
וההיפך. ויורם זק הרי אלוף בעריכה מגמתית.

MagnumTA007

Well-known member
ישתבח החתול! סניף חזר! מקיא טינופת על הבוקר

יחד עם מערבל הבטון ראש בטטה סיגל על נטע והקמצנות שלה (2300 ש"ח הלכו לפח על מירי רגב. אבל מי סופר?)
והודיה נגררת אחר הביצ'ה.
&nbsp
יאק.
&nbsp

MagnumTA007

Well-known member
נטע רוצה להתפוצץ על ראש בטטה! מירי רגב מנסה להרגיע...

אני מת שיעוף לה הקופיף (ברור שהיא תבכה תוך כדי אבל זה כמו להגיד שדרעי יגנוב) זה מתבשל כמעט חודש. אם לא עכשיו זה יקרה מאוחר יותר כי זהו טבעו של המשחק.
&nbsp
מצד שני, אם היא תפתח עליה ב-2000
אפשר לשכוח מחיבוקים ונישוקים עם הודיה...
&nbsp
החלטות...החלטות....

snirf

Active member
בתור צופה אוהד-עושים טעות בהפקה...מאוכזב

בתור צופה שאוהב את התכנית ולא-מבין למה היא לא מצליחה ומייחל שהרייטינג יעלה, אני חושב שההפקה עושה טעות לאחרונה מבחינת העריכה (כדי לשפר את הנתונים?)
הם ירדו מ4 תכניות שבועיות ל-3, שזה עוד מילא...אבל גם ה-3 תכניות שקיימות הן קצרות שבקושי מראים בהן משהו...הכל נורא "מעל השטח" ולא מאפשר להתחבר לדמויות וכו'...
לשם הדוגמא-התכנית של אתמול. הייתה כמות מוגזמת של פרסומות בתכנית שהתפרשה על פני שעתיים, והראו רק 2(!) קטעים.
וכל ההגשה של ארז וקורין לפני הצגה של אותן קטעים נורא מתאמצת שלא להתיש את הצופה/רק שלא יברח במהלך אותם קטעים(העדיפו להתמקד בכניסה של אודטה ולמרוח אותה)

אני אישית חושב שבצורה הזאת הם משיגים את התוצאה ההפוכה...בצורה הזאת שהכל נורא קצר ומצומצם-קשה להתחבר לדמויות כשבקושי מראים מה הולך בתכנית, ואני בטוח שקורה.
נגיד כל מערכות היחסים/התקרבויות-מעולם לא הראו למרות שאני רואה שכתבו כאן במהלך החודש האחרון

מקווה שההפקה קוראת כאן

מה דעתכם?

מורבידי

New member
מסכים לגמרי עם הרוב.

זה לא שהיה מלא פרסומות.. וזה לא שצריך 4 תוכניות. .אפשר גם 3... אבל 3 ארוכות וראויות .מה שמראים לא משקף אפילו לא 10 אחוז ממה שנעשה באמת בעיר..
לולא היה לי את הלייב , הרבה פחות סיכוי שהייתי צופה בתוכנית הזו.. המשדרים לא מראים קורטוב מהשיחות האמיתיות והיחסים האמיתיים בין התושבים ומיהם.

snirf

Active member
בדיוק. לפחות שיהיו 3 עם עריכה ראויה

של אירועי השבוע.
בשלישי התמקדו רק בדודו, ברביעי הייתה תכנית קצרה של 30-40 דק' בקושי (בלי פרסומות) ובחמישי כנ"ל.

סטילהוק

New member
אתמול אודטה שאלה את נטע ולימור מי נגד מי

ושהן שאלו אותה אם לא צפתה בתוכנית, היא ענתה שצפתה, אך עדיין לא מובן לה מה בדיוק קורה בה ומי נגד מי. העיקר היא טענה שהיא באה לנצח ומורחת אותם עם מנטרות על שינוע הידע וההארה שלה לכמה שיותר אנשים שבגללו נכנסה. וגם קוראת למזל אלוהים.

לקי7

New member
סנירף, אתה טוען ש"הכל מעל השטח"

בתוכנית. נראה לי שהדמויות עצמן, במיוחד הבנות, הן שטחיות ואין עם מה לעבוד.

לקי7

New member
דודו, דניאל ומנואל בבריכה

נראה לי שדניאל קצת נרתע מדודו, שלא מפסיק לדבר על אסטרטגיה. הוא כל הזמן עסוק במשחק. ודודו כרגיל תופס ממנו מרחק בטוח בבריכה... לא צפיתי אתמול באודטה, יש לי הרגשה שתביא צד יותר אנושי לצופים.

לרונטל

New member
דודו נזף בדניאל מוקדם יותר שלא יקרא לו בלשון נקבה כי הוא

לא אוהב את זה ואמר לו שביקש מספר פעמים והוא, דניאל המשיך בשלו. דניאל היה מאד
מופתע שהוא מבקש את זה ממנו... גם זה יצר איזה דיסטנס

למעלה