שרשור בוקר היום ה-25 בעיר 2025

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור בוקר היום ה-25 בעיר 2025

בוקר טוב :)

טבלת המיסוי -
דניאל -סיגל מיכאל
סיגל -דומיניק לימור
לימור - דומיניק מנואל
דומיניק- סיגל דודו
מיכאל - לימור דודו
נטע - דודו מיכאל
גו' - דודו נטע
הודיה - גו' שרי
שרי - דודו רומי
רומי - דודו לימור
דודו - רומי שרי
מנואל- רומי לימור

התושבים אשר קיבלו מענקים מהצופים -
מיכאל,דומיניק,דודו,נטע,הודיה,ג'ו

בחמישי תיכנס מישהי מוכרת...

שיהיה יום נפלא

mox10

New member
הרבה תושבים עלולים לפרוש

יש בעייה בפורמט הזה,יותר מידי גלוי,,תושבים כבר מבינים מהר מאוד ,מי חזק בחוץ ומי לא .מספיק. שתושב לא מקבל כסף מהצופים פעמיים רצופים, והוא יודע שהוא חלש בחוץ, ואז אין לו מוטיבציה להמשיך לשחק,והוא פורש ,הרבה דיירים צפויים לפרוש בתוכנית הזו .באח הגדול הרבה יותר קשה לדעת ,כי אתה יותר מנותק מקבלת מידע מבחוץ.

Rodrik Harlaw

Active member
זו רק ההתחלה

אתה מניח שאלו שלא מקבלים כסף תמיד ימסו לפי חברויות ולא לפי אינטרס משחקי. אולי זה נכון לחבורת שחקנים הנוכחית, אבל בעונה עם מתמודדים פחות ביתא ויותר אלפא היית רואה נטייה טבעית ללכת על הראש של מי שמקבלים באופן תמידי מהקהל, כי הם לא משאירים הרבה "תקנים" למענק עבור השאר. בעונה עם מתמודדים יותר חזקים, דודו שמקבל תמיד מהקהל, היה מקבל השבוע יותר מ-8 מיסויים, כי היו מבינים שיש הזדמנות לפנות תקן. בפועל, יש מתמודדות כמו מנואל וסיגל שמתקפלות כל אחת מסיבותיה שלה (סיגל - עבור אהבת הקהל אחרי שדודו שכנעה שהפסיקה לקבל בגלל הבגידה בו; מנואל - בשביל פרוטקשן ממיסוי) והודיה שהוא מצליח לתמרן רגשית.

חוץ מלחכות שהם יגדלו עמוד שדרה, אחת הדרכים שאני רואה כרגע לנסות להציל את זה, עם חבורת אנשים אנמית כזו, היא ליצור קיטוב גדול יותר בקרב המתמודדים - במקום ש-6 יקבלו כל שבוע מהקהל, רק 4 יקבלו ואז גם אם זו תהיה קבוצה קבועה של 4 שמקבלת, האחרים יהיו בעדיפות מספרית של 8-4 ויהיה יותר איזון במשחק.

RossieL

Active member
ערב שלישי ובוקר רביעי

אני לא מבינה, באמת.
איך זה שדודו מקבל בכל שבוע עזרה מהקהל.
אחרי הפרק של אתמול הייתי משוכנעת שהפעם, הפעם הקהל יצביע ברגליים וידיר את עצמו מהצבעה לדודו.
והתבדיתי, וזו היתה אכזבה.
כי בעצם הוכח לי, בעצב גדול, שבהמיות, כוחניות וביריונות הם מה שהקהל באמת אוהב.

ולא יאומן, אני מול המסך עכשיו, ומי כוכב?
דודו.
רגע, שניה, מבזק מיוחד: עברו לאכסניה ו, שניה, הלוח.

מה אומר ומה אומר?
אולי שווה לסכם את העונה עכשיו, להכריז על דודו כמנצח הגדול ולחסוך מכולנו עצבים מיותרים.

רינה 157

Active member
אני חושבת שזה בגלל שדודו עושה עיניין בתוכנית ... כל

היתר אנמים.... תתאר לעצמך תוכנית בלי דודו למרות שהוא מצטייר כנאלח, היתה תוכנית משעממת... יורם זק מבליט אותו ויתכן שלקראת הסוף לאחר שישתמש בו יבעט אותו החוצה.... כדוגמת שי חי.... הקהל שמסתכל בפריים טיים בדרך כלל מצביע למי שבולט או מי שנראה טוב... ואני בטוחה שיורם יכניס במשך הזמן עוד ״תותחים״ במטרה להפיל את דודו.

דודו הכי מקסים טוב לב מעניין כריזמטי אמיתי

בלי דודו מה יש לראות
צעירים נפוחים
משחקים עצמם לדעת
לא חושפים רגשות
מדברים בסיסמאות
חושבים שכולם יאהבו אותם כי אוהבים את עצמם
אני אוהבת את דודו
כי הוא לא מזייף
אומר ומביע מה הוא מרגיש
דודו
הפייבוריט שלי
בחור עדין בתחפושת של ערס
הערס זו ההגנה שלו
שלא יפגעו בו
צריך רגש כדי לראות רגש
אני רואה ילד פגוע
שמגן על עצמו
ילד פצוע בגוף של גבר גדול
&nbsp

מקווה שעוד גולשים יראו מה שאני רואה דודו שכל הרגשות שלו בחוץ

ולא את התחפושת שמגנה עליו

RossieL

Active member
צריך רגש כדי לראות רגש

אז זה אומר על כל מי שלא מתחבר אליו שהוא אדם נטול רגשות?

אז זהו, שלא.
לא צריך להיות ערס ולא צריך להתעטף במסכה של ביריון כדי להגן על עצמך.
ועדין? הוא לא.
שחקן? הוא כן, בהחלט.

אני לא טוענת שלא עבר בחייו שבעת מדורי, ועדין, לא נותן לו זכות להשפיל אחרים ולרמוס את כבודם.
דוקא מהמקום שהוא בא, הייתי מצפה ממנו לנהוג אחרת.
כי מה בעצם הוא עושה?
בדיוק את מה שהוא מתאר כחוויה הכי נוראית בחייו.
שנאמר: "מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ"

דודו ומקסים = אוקסימורון

אפשר להגיד עליו הרבה דברים טובים אבל מקסים הוא לא אחד מהם.

סטילהוק

New member
איזה דודו מקסים? דודו מהיקום המקביל?

כי דודו מהיקום הזה שמקלל ומאחל איחולי מוות ויסורי גיהנום קשים לבחורה בת 20 שיכולה להיות הבת שלו הוא בהמה ואין בו שום דבר מקסים, לא מבחוץ ולא מבפנים. ולא, אני ממש לא מתרגש מסיפורי הילדות שלו ועל איך שקראו לו, אני שופט את דודו בגיל הזה, לא בגיל הילדות, כי לכולנו יש חוויות טובות יותר וטובות פחות מהילדות.

מורבידי

New member
לא מסכים איתך..

ניסיתי לפרט מגילות אבל לא הצלחתי להתנסח טוב :/
אבל לא מסכים.
אין פה גם את הענין של ערס . אף אחד לא מתייחס לחזות שלו. אנחנו לא בשנות ה 50 של המאה ה 20. ברור שיש בתוכו ילד רגיש שמחפש חום ואהבה (במי מאיתנו אין ?) . זה עדיין לא מצדיק את ההתנהגות שלו .
גם ממי הוא מגן על עצמו ? כשכולם נכנסו לעיר אמרו שלום שלום אחד לשני, ניצלו את הימים הראשונים להתוודע זה לזו, לשמוע סיפורים אישיים ,יש בחיים טרגדיות, סיפורי אהבה ,רומנים, מחשבות , הרהורים, פילוסופיות על החיים... אצל דודו מהיום הראש הוא נכנס לשם התבודד בפינה עם עט, נייר, ומחשבון.. ומהדקה שהתעורר עד ירידת החמה כל היום הראש שלו בתכנונים והתעסקויות. ראיתי כמה פעמים אנשים מנסים לדבר איתו , על נושאים אחרים , אבל הוא תמיד חוזר בעורמה לאיזו שיחת אינטרס, לאיזו עקיצה ואמירה על המשחק . בחירה שלו - זה מה שהוא רוצה לתת - שלא יתלונן.
בכל אופן הוא "דמות" הוא עושה את המשחק -אז שאפו - דרכו הלא נעימה הצליחה לו.
למישהו יש ספק שאין בתוכו בן אדם ? ברור שיש .

mox10

New member
גם אני חושב שיורם ז'אק עומד לעשות תפנית בעלילה

כבר ביום חמישי ,לפי הפרומו הוא עומד להכניס מישהי מפורסמת לא פראיירית שעומדת להיות קונטרה רצינית לדודו, (כך אני מקווה).

mox10

New member
שילשום היה 14.7%

זה מתנדנד בין 12 ל 15% ,ביינתיים זה ככה לצערי

למעלה