שרשור בוקר היום ה-20 בעיר 2025

בוקר טוב מרי וכולם

לילה לא שקט עבר על כוחותינו.
דודו הצליח במשימתו, גרם להודיה להעביר לו כסף והרבה,
סייף הודח בגלל חוסר ריכוז של נטע ונטייה לקשקש יותר מדי ברוב תמימותה,
רומי נשארה כדי להוות איזו קונטרה או אלטרנטיבה נשית לדודו,
מנואל ושרי לא יכולות לעשות הרבה מלבד לצרוח את עצמן
ולא להבין מה הצופים בבית רואים שהן לא רואות בשכונה עצמה,
דומיניק עדיין לא ברור לי מספיק, לא יודעת מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך,
ג'ו מעצבן אותי בבקרים עם התעמלות הבוקר והשירים, אבל בשאר היום
הוא לא ממש נראה ואין לו שום משמעות במשחק כי התרומות שלו לאחרים
במקרה הטוב נעות סביב השלוש מאות שקלים... הוא חושב שהוא בשנות החמישים עם קיצוב המזון של דב יוסף. הורג אותי. הוא לא מבין כלום במשחק הזה.
מיכאל בחור נרגן וזעפן, לא יחזיק במשחק הרבה זמן,
הודיה וסיגל, אכזבה. מזלה של סיגל שזק הופך אותה בשידורים, דמות מצחיקה
ועגולה, אבל במציאות היא מאכזבת אותי.
לימור, השלוחה הקשקשנית של דודו במשחק. אני לא מצליחה להאמין לאף מילה שלה. לא סובלת את האינטונציה שלה.
אמש הגיע שחקן חדש לשכונה. צלם אופנה.
מעניין מה הוא יתרום למשחק אם בכלל.
ודודו כמו דודו, הגיע למשחק חמוש בכל הכלים העומדים לרשות משתתף בריאליטי. תחמנות, אסטרטגיה, סיפור חיים, יכולת לערבל את המוח לסובבים אותו, לתת לצופים את התחושה שרק הוא מבין ויודע לאן הוא נכנס ורק הוא משחק את המשחק והוא הפיון שהצופה צריך לשחק איתו מול שאר התושבים בשכונה. בינתיים זה מצליח לו נורא. אני לא יכולה לאהוב אותו כי הוא בלתי נסבל בעיניי, אבל כשחקן אני חייבת להסיר בפניו את הכובע כי הוא פיצח את השיטה. כמו ביבי

אז בינתיים,
בוקר טוב עולם וסופשבוע נפלא לכולם

ועוד מילה אחת על הבוקר

צפיתי עכשיו בסרטון המתעד את המריבה הגדולה של אמש בין דודו והבנות על הבית. זה היה יענו "כל האמת בפרצוף" של דודו כלפי הבנות. כל דבריו של דודו על אי-רצונו להיות איתן באותו הבית, מפאת כבודן כי הוא לא רוצה להתפרץ עליהן ולא רוצה שזה ייצא לא יפה בעיני הצופים בבית, עוד איכשהו החליקו לי בגרון. זכותו. אבל להטיל חרם מפורש על ילדה בת 20 ולהגיד "היא לא עולה על המרפסת" זה כבר מעבר לבריונות. אני לא מבינה את פשר ההשוואה של דודו לשי חי. דודו לא רק ביריון, הוא פשוט בלתי נסבל גם בדיבור שלו, בקול שלו, במשיכות האף שלו, והכי גרוע, מטיל סנקציות על ילדה בת 20 כי היא "העזה" לענות לו ולהתעמת איתו.
דודו מבחינתי מייצג את כל המכוער שיש בחברה הישראלית תרתי משמע.
שחקן מצויין, כן. מבין את המקום שהוא הגיע אליו, כן.
אבל כבן אדם, חרא. חרא בן אדם.

מורבידי

New member
הכל אמת. רק שמהצד השני לדעתי רומי היא גם ילדה מפונקת אגואיסט

ית ומגעילה. ככה שמבחינתי ששניהם יחטפו בראש מתישהוא.
לגבי משיכות האף - לא ראיתם עדיין אתמול יום שלם את ההתעטשויות למפית של הודיה חצי יום D:

עזוב את רומי, היא לא האישיו, היא האלכוהול שמחטא את הפצע

בזכותה אנחנו רואים את דודו (הפצע) במלוא כיעורו.

מורבידי

New member
לא בדיוק ככה. למשל - אמרת שתצביעי לה, לא ?

בעיני היא לא אדם טוב .
נגיד אני אישה מחר ורומי צריכה להיות החברה הכי טובה שלי . לא יקרה.
אין בה טוב, אין בה משהו שמרוכז באחר חוץ מעצמה וכו' וכו' וכו'. אני מאמין , בינינו, שדודו יכול להיות חבר טוב יותר לאדם ,מאשר רומי. תתפלאי. כששמים את המשחק בחוץ. במשחק - הוא שחקן. כחבר בחוץ - הייתי מעדיף את דודו מרומי.
רומי צריכה להיות המרכז ,שכל הגברים יחזרו אחריה ולא אחרי החברות שלה, שהאינסטגרם שלה יהיה עם הכי הרבה עוקבים , אין לה חיוך אחד חם לאף אחד. וכו'.
היא אתמול לא שמחה לאיד רק כי דודו היה בראש הטבלה, לא היה לה מה לשמוע. אם סייף היה עף + דודו היה מקום אחרון - חגיגות ניצחון היו שם.

בוודאי שאני רוצה אותה במשחק ולכן אני אצביע לה

כי כמו שאמרתי, היא הילדה ששמה את האצבע על החור בסכר,
או החומר חיטוי שמנקה את הפצע ואז הוא נהיה ברור יותר ואפשר לטפל בו.
היא חושפת אותו בפני כולם. מכל מלמדיי השכלתי. היא ילדה, היא לא מועמדת
להיות חברה שלי. ודודו גם לא יהיה בחיים חבר שלי. אני מכירה את הטיפוס, אני לא סומכת על אף מילה שלו גם אם יזיל דמעות תנין.
כרגע אני מסתכלת על המשחק נטו ואני שמחה מאוד שרומי נשארה, היא תעזור לי מאוד. אין לי בעיה שהיא אושיית אינסטגרם והיא כל מה שאתה מתאר. זה לא איכפת לי. אני בכלל במקום אחר.

poseidon111

Active member
אני לא חושב שהעברת הכסף של נטע לסייף היא חוסר בשיקול דעת

או "טעות" כפח שנכתב. לא, אמירה כזו היא לתת פרס לנטע על מהלך מטומטם שנועד בעצם לגרום לרומי ללכת במחשבה תחילה (אין מקום לשתי בלונדיניות רווקות באותה משבצת) ולגרום לכך שסייף יהיה חייב לה. היא נכנעה למהלכים שהכתיב דודו מלמעלה.
אין דרך אחרת לדעתי לראות זאת אלא כמהלך אסטרטגי נטו של נטע שכפי שראינו עד כה לא ניחנה ביותר מידי מחשבה מקורית.
אני לא מהחובבים הגדולים של רומי, משהו באישיות המוחצנת לטרחה שלה מפריע לי, אבל יחסית לנטע היא מצטיירת כמקיוואלי אמיתית בראיית האינטרסים המנוגדים בשכונה שלא לדבר על ראיית משחק נכונה ועמידה על עקרונות.
להשוות את השתיים זו לזו לא יהיה הוגן כלפי רומי מכיון שהיא עולה על נטע בחוכמת משחק בכמה דרגות.
נטע תקעה גול עצמי אתמול בגלל נסיונה להיות אסטרטגית, מה שהיא ממש לא .

כן, אני מקבלת את התיקון שלך לגבי נטע. ניסתה להיות אסטרטגית

ותקעה לעצמה גול בין החיבורים ברשת.

מורבידי

New member
דווקא לא ראיתי את נטע ככה. ראיתי את נטע מנסה להשיג שתי מטרות

אחת : להציל את סייף.
שתיים : כבונוס על הדרך - אולי להעיף את דודו.
היא נשארת נאמנה, גם בחברות עם לימור, לא להיות צבועה ותמיד אומרת שהיא לא מסתדרת עם דודו ויש לה בעייה עם האופי שלו.
אני אוהב את הכנות הזו של נטע לגבי כולם. (כן, יגידו אסטרטגיה, יגידו התייפיפות) אבל זה מוצא חן בעיניי.
בינתיים מצליח לה. אנשים כבר מתלחשים עליה בעיר.. אבל זה לא הגיע לרמה של פיצוץ .

תגובה נהדרת אהבתי. עכשיו לגבי

הדייר החדש דניאל....
רק לי הוא גורם לעשות מיוט או להעביר ערוץ?

מורבידי

New member
הצפי שלי להמשך : לא טוב לתוכנית שמנואל ושריי בבית

זה ירגיע אותן. הבית הוא "מקום מבטח" מקום מרגיע.
מנואל ושריי היו בשבוע על סף פיצוץ.
פיצוץ. אף אחד לא מצביע להן בבית, הן בתחתית הטבלה, ודודו, ה"נבל" גורף הכל ,ויש מלא סדקים ב"משפחת האכנסיה" שלהם. דרושה עוד קש אחד כדי שהכל יתפוצץ.
לגבי ההמשך - יש לי הרגשה שלימור תהיה מנהלת פרוייקט דווקא השבוע.
מבחינה הפקה - כמובן שישמרו את דודו להמשך - והוא עדיין לא יהיה מנהל פרוויקט.. זה יהיה דובדבן שבקצפת להמשך.
אי אפשר לתת למישהו מה"משפחה" השבוע לנהל את הפרוייקט כי כל מי שב"חבורה" ינהל את הפרוייקט ,, יתן מיד את כל הכסף למנואל ושריי כדי להרים אותן... והפקתית טוב שמנואל בתחתית הטבלה. אבל גם ירצו שהיא תישאר . הקולניות שלה טובה לתוכנית.
מישהי כמו לימור והחלוקה שלה , תעורר הרבה אנטי אם תהיה מנהלת פרוייקט. מצד שני אם לימור תהיה בראש , מצב שמנואל הולכת וזה לא טוב הפקתית.

רינתי77

Active member
אני לא בטוחה כמה מרגיע זה יהיה. אם הן לא יתפוצצו אחת על

השנייה, יש סיכוי טוב שיהיה פיצוץ בין זעפני לבינן. לדעתי זה רק עניין של זמן.

מורבידי

New member
שתי הבנות דיברו אתמול בלילה ברמזים על מישהו מהחבורה

שהן לא מרוצות ממנו וחברתו לו נעימה להן , לדעתי זה היה "זעפני".. אני אעלה את השיחה עוד מעט.
הוא נוראי, מדבר בגסויות

GינGית

New member
מכל ההבטחות לרומי מישהו בכלל העביר לה כסף?

משהו לא מסתדר לי עם מיכאל, הוא לא יכול יותר באכסניה
אבל הוא גר בקראוון, הוא לא עושה שום צעד, הוא מובל ע"י שרי ומנואל

לא העבירו לה--- מוזר מאוד

מיכאל לא ברור בנתיים על תקן מיותר שם לדעתי
אני גם לא מבין למה הפמילייה נתנה כסף רק לשריי
הרי בזכות רומי היתה להם האפשרות לעזור- מיכאל קיבל מרומי
12 אלף....

למעלה