שרשור לילה ביום ה-18 בעיר 2025

שרשור לילה ביום ה-18 בעיר 2025

לילה ארוך לפני התושבים אשר שוברים את הראש בחישובים ומספרים.
מי יציל את מי? מי יעביר למי כספים? למי כדאי להעביר כספים ולמה?
מבולבלים?
גם אנחנו!

לילה חמים ונעים לנו

Psy Bear

Well-known member
אני מקווה מאוד שסיגל עושה כאן הצגה ולא אוכלת את הקשקושים

של דודו.
&nbsp
"איך ראית את זה עליי איך?"
&nbsp
&nbsp

מורבידי

New member
לא ראיתי עדיין. אבל תראה את השיחה בצהריים עם הודיה,

סיגל בפירוש לא קונה את דודו ולא תתרום לו שקל.
למרות שהוא הצליח לבלבל אותה. גם בצהריים היא אמרה להודיה - שלרגע דודו הצליח לגרום לה רגשות אשמה והיא עשתה עם עצמה חשבון נפש למה היא מיסתה אותו.
אבל מיד היא התעשתה והבינה שהוא נחש. אני מניח שהיא לא תישבר מולו. למרות שיש לו איזהשהיא השפעה משכנעת על אנשים משום מה.

tg151

Well-known member
אני גם חושב שהיא עושה הצגה לדודו

לפי 20 דקות היא ישבה עם שרי ומנואל ואמרה כמה שהיא טיפשה על זה שהיא לא שמה לב שדודו ולימור בברית. שרי ומנואל אמרו לה שז ברור כשמש

מורבידי

New member
ברור ברור. סיגל היא לא פלסטלינה.. היא יודעת טוב מאוד,

היא מעבירה את הזמן בשיחות , מהנהנת , מסתכלת , שותקת שתיקה שנראית כהסכמה, אבל בתכלס ,היא במשחק היא יודעת את זה טוב מאוד, היא אפילו מישהי שבגבול של ברמה מסויימת תרמוס את הודיה כדי לנצח.. .אז בטח ובטח שלא תשים על מישהו כמו דודו. הוא המתחרה הכי מסוכן שלה.. ולא יהיו לה הרבה הזדמנויות שהוא יהיה ככה בתחתית ...זו ההזדמנות לבעוט אותו .
אני עכשיו מקשיב לשיחה שלו עם סיגל.
היא שונאת את נטע ,והוא יודע את זה ...

tg151

Well-known member
אני מנסה לנחש

לדומיניק יש 25,415 ש"ח. אם הוא מעביר לרומי 2,000-3,000 ש"ח הוא עדיין גבוה בטבלה ולא בסכנה. אם מיכאל נתן לרומי גם 2,000 נגיד אז מיכאל יירד ל-18 אלף ורומי תעלה ל-19,000. מנואל מצילה את שרי אז גם מנואל תרד לאזור ה-18 אלף (בהתחשב בזה שהיא תיתן לשרי 2,000) אז יהיו הרבה שיהיו באזור ה-18 אלף: סייף,רומי,לימור,ג'ו,דודו. זה הרבה תושבים בסכנה. כי זה יגיע להבדלים של מאות ועשרות שקלים על מי יהיה המודח השאלה הגדולה כמה נתנו מיכאל ודומיניק לרומי. וכמה נתן ג'ו, אם בכלל.

בשיחה של ג'ו ודומיניק הם אמרו שהם חייבים לתת משהו למישהו

הם לא יכולים שלא לתת כלום כי זה לא מתאים לאופי שלהם. הם לא מסוגלים לשבת מול מנהלת הבנק ולהגיד שהם לא נותנים כלום. אז סביר שהם יתנו משהו לשרי או לרומי.

אלא אם כן מיכאל העביר לרומי לדעתי הוא חייב לה

בכל מקרה ה7000 שנטע העבירה לסייף מבוטל הם לא יעבירו לו אבל יורידו לה מהחשבון
לפי חוקי המשחק

מורבידי

New member
וואי. אני ממש לא מרגיש אותך בזה. יש פה רוב מוחלט של אנשים

(8 אנשים שמיסו את דודו. כולם כולם כולם רוצים שהוא יעוף , ואם לא הוא -אז לפחות שליחו של השטן עליי אדמות - סייף).
יש לרומי יתרון ענק על סייף.
פלוס זה שממילא הוא ב 3000 ש"ח פחות ממנה. סכום כשלעצמו בעייתי.
אם דודו יצליח לגרום לסייף להינצל מחר, אני אישית ממנה אותו למנהל הכספים שלי ומוריד בפניו את הכובע.

מורבידי

New member
בגדול , מספיק ש 3 הראשונים שכתבת יתממשו, כדי

שלא יהיה סיכוי לסיף להינצל. איך סייף יצליח להגיע מ 11 אלף ל 19 או 18 אלף.. הוא לא יצליח .. במיוחד שאין לו גב מאף אחד שם.
מספיק באמת שהשניים העליונים בטבלה יקריבו את עצמם כדי שרומי תינצל.
מצד שני.. אם נטע באמת תשים את ה 7 אלף שלה... גם סייף יהיה ב 18 א' ש"ח. כנראה שלזה התכוונת.
ואז מספיק שהבנות כל אחת תתרום לרומי עוד סכום סמלי כדי שהיא פחות תהיה בסכנה. הבעייה שהסכומים שלהם צריכים להתחלק גם מול שריי.

ה"קטע" העצוב שיהיה בסוף שמרוב כל התרומות שכולם יתנו לרומי, רק כדי שדודו לא יזכה, רומי תתעשר סתם ככה ותעוף על עצמה שלא בצדק.

tg151

Well-known member
כן. ל-3 הראשונים יש הכי הרבה השפעה כי הפ בפער גדול מהשאר

ממקום 4 והלאה כולם צמודים אחד לשני. רק 3 הראשונים ממש יכולים להשפיע לכאן או לכאן. ושתי הראשונות במחנה של דודו אז זה מעצבן אותי

מורבידי

New member
שמע , אם 9 איש יחליטו שהם שמים למטרה

להעיף את דודו , הם יכולים אפילו לעשות את זה.
הם צריכים לתמוך ב 3 אנשים ולהרים אותם גבוה בטבלה. בשריי, רומי וסייף.. הם צריכים לתרום לכל אחד 5000 ש"ח שזה נגיד 15000 ש"ח שיתחלקו בין 8 אנשים...
הוצאה הוצאה, אבל הפרס הוא שדודו יעוף.. והם יתחילו את המשחק חדש , לוח נקי. נטע בטוח לא תתרום לדודו.
תכלס , אני מבין את דודו שמנסה להציל את עצמו. יש חשש אמיתי שהוא יודח. אבל החברה לא מספיק חכמים לעשות את זה. ולא מספיק אמיצים לתמוך בסייף.
אם דודו איכשהוא יעוף, וסייף יישאר שם.. הוא יהיה לגמרי בודד במערכה שם.
משום מה איכשהוא דודו חושב שמנואל תתרום לו כסף ? הוא כל הזמן מדבר על זה משום מה שהיא אמורה לכפר על זה שמיסתה אותו.. הוא באמת חושב שהיא בסטייס אוף מיינד לתרום לו כסף ? היא תעדיף שבעלה ייכנס לעיר מאשר לתת כסף לדודו.

למעלה