שרשור ערב היום ה-15 בעיר 2025

Yalush2

New member
שרשור ערב היום ה-15 בעיר 2025

ערב טוב

התושבים עדיין מדברים על חלוקת הכספים של רומי,

נטע עצבנית על זה שבכל פרוייקט היא מקבלת מעט כסף בגלל שהיא גבוה בטבלה ומקבלת כסף מהקהל. וטוענת שבגלל שהיא לא מבזבזת כסף היא למעלה ושהיא עושה את המשימות כמו כל תושב אחר בעיר ושזה לא פייר שבאופן קבוע היא מקבלת מעט כסף.

שיהיה לכולכם המשך ערב טוב

רינתי77

Active member
ערב טוב לכולם!

מה אני אגיד לכם, אני נהנית מהתכנית. היא דינאמית ואני צופה שזה רק יילך ויתגבר.

בהחלט. יש לה פוטנציאל בלתי נגמר

ואני מאוד נהנית ממנה, במיוחד כי היא בלתי צפויה. הצופים יכולים רק לצ'פר את השחקנים, אבל הם לא יכולים להדיח אף אחד והעיקר לא נראה התארגנויות להצבעות ורמאויות כאלה ואחרות. המדחק הוא של התושבים בעצמם.

מורבידי

New member
שעה 19:09. דודו לסייף :

שעה 19:09. דודו לסייף : "נמאס לי לדבר על המשחק ואסטרטגיה כל הזמן. אני רוצה להנות מהאוירה מהחויה".
שעה 19:11 דודו ללימור :" מה נעשה עם המיסוי ? את מי נמסה ? "

רק שתדעו שבקבוצות הפייס דודו ממש פופולארי :/ לא רואים מה שרואים מפה.

מה שרואים מפה לא רואים משם

זה חזק ממנו. הוא לא יכול שלא לדבר על המשחק יותר משתי דקות

מורבידי

New member
כן. העילגות שלי לאחרונה (וקצת על ג'ו שהתחלתי להתאהב בו )

ג'ו כרגע בשיחה עם נטע... הוא מתגלה לי כמאוד חכם...
מנסה להזהיר אותה מדודו. . מנסה להזהיר אותה שדברים שהיא אומרת ללימור עוברים לדודו.. ונטע כאילו תמימה ... "אני חברה של לימור, ולא של דודו".
מדהים איך בלי לראות כל מה שקורה בכל פינות העיר, בלי שג'ו נוכח בשיחות של דודו ולימור, הוא יודע בדיוק מה קורה שם.
אגב, ג'ו אדם מאוד אוהב אדם, הרגע אמר שהוא אוהב את הקהילה (הגאה). ראיתי את הבן שלו בפייס לדעתי הבן שלו גיי , (הגיוני , סטטיסטית אם יש לך 3 בנים :D ) ... .והוא מסתבר כמאוד חכם. מתחיל לגלות אותו.
תמיד קלטתי שהוא במוד של לראות דברים ולא להיכנס לרכלנות. רואים שהוא עבר המון בחיים, ומנסה להנות לנצל את הרגע , להודות עם מה שטוב כרגע ...

queenjane

New member
אני נתתי גם בקודמת ונמעס לי שדודו צוחק עליו בסדר פעם אחת מצח

מצחיק אבל כול פעם בדיחות על חשבון הזקן

מורבידי

New member
רומי מדברת.. דודו ולימור לא יודעים איך להסתכל עליה,

אחרי שהיא נתנה להם במשימה את הסכום הנמוך ביותר.
מעניין מתי זה יתפרץ ודודו לימור ורומי ידברו על זה . כרגע רומי ממש לא יודעת איך לגשת לדודו . מתישהוא הם יצטרכו לדבר על זה.

רינתי77

Active member
כשזה יקרה, זה לא יהיה מחזה מלבב. רומי לא פראירית, היא קלטה

את דודו מההתחלה.

Yalush2

New member
אתמול דודו נטע ועוד מישהו אולי סייף ישבו ודיברו ואיך בבית

קפה ואיך שהיא התקרבה הוא אמר לה שהם מדברים בצורה ממש לא יפה, כאילו זה בית קפה שלו מהבית חצוף ברמות הבן אדם הזה.

Psy Bear

Well-known member
דודו חוצפן רצח, דוחף את האף שלו לכל תחת שהוא רואה

queenjane

New member
אני כבר חושבת שדודו יותר רשע מסמי כי סמי לפחות באמת אהב את ד

דודו אני אפילו לא בטחהח שדודו אוהב את סמי הוא כזה שלא נאמן לאף אחד ורק מחפש איך לנצל ולתמרן

Yalush2

New member
נראה לי שדודו לא רואה בעיניים אם הוא היה רוצה שסמי ישאר הוא

היה נותן לו אפילו קצת כמו שלג׳ו לא היה והוא בכל זאת נתן לדומיניק אפילו רק כדי להרגיש טוב עם עצמו למרות שאולי זה לא היה עוזר.

מורבידי

New member
לדעתי זה נבע ממה שרשמת

ממילא זה לא היה עוזר. לא היה לדודו סכום שהוא יכל לתת כדי להציל את סמי. (וידע שאף אחד לא יתן לו) וחבל לזרוק כסף לריק. הוא לא יכל להצילו.
מבחינה הגיונית, אין סיבה שדודו רצה שסמי יעוף, סמי היה החבר היחיד שלו בבית באותה תקופה. להעיף את סמי = להישאר לבד פחות הבן היחיד בערך שסבל אותו.

Yalush2

New member
דבר ראשון הוא לא ידע שאף אחד לא יתן לו

והוא העדיף לאכול ארוחת ערב ב1000 שקל עם הכסף שלו אחרי שידע שסמי אחרון במקום להעביר לו, לא יודעת לי זה נראה מוזר.

מורבידי

New member
אני לא זוכר בדיוק את מצב הטבלה באותו שבוע אבל

אני בהחלט זוכר שגם אני וכולם עשו את החישובים שגם אם דודו יתן לסמי את המקסימום שהוא יכול (בלי להוריד את עצמו לתחתית הטבלה) גם אז זה לא יעזור. זה היה כמעט בלתי ריאלי לעזור לסמי.
כן היה לו שם איזה תירוץ שהוא תירץ שהוא לא רוצה לבחור בין לימור לסמי , ולתת לקהל להחליט ,שזה באמת היה סתם תירוץ.
יש סיכוי שאם 1000 או 2000 שח היו בודאות מצילים את סמי , הוא היה נותן לו, לפחות בשלב הזה של המשחק.
אבל איך שהטבלה עמדה כמה שאני זוכר, גם אם היה נותן 3000 זה לא היה עוזר לכלום.

למעלה