שרשור בוקר היום ה-13 בעיר 2025

Yalush2

New member
שרשור בוקר היום ה-13 בעיר 2025

בוקר טוב

שתהיה שבת יפה ומהנה לכולם

יש משימה חדשה שנקראת "חוסן עירוני"

בגלל העץ שנפל יש מגיפה בעיר וצריך לחסן אותם,זה מה שהבנתי ממה שראש העיר אמר ברדיו.כנראה שעוד מעט יהיו עוד פרטים,הקפה סגור ויש שלטים של איזורים שנדבקו במגיפה.

למגפה קראו משהו עם "תאי הגזע" כנראה התכוונו לגזע של העץ שנפל

זה מה שהבנתי ממה שרומי הקריאה בתחילת המשימה

דבר אחד בולט לי מאוד מאז שסמי הודח שלשום

דודו הפך להרבה יותר נסבל, יוצר קשר עם הרבה יותר אנשים,
הקול שלו (במיוחד בשיחות שלו עם סמי) לא נשמע לי כמו זמזום או עינוי צ'צ'ני,
הבוקר הוא סיפר למיכאל על החלום המסויט שהיה לו הלילה ואמר שהוא כבר
פוחד לישון בעיר הזאת. הפחד מחלומות הוא פחד מאוד חזק. מכירה את זה.
לוקח כמה ימים להתאושש מחלום זוועה.
הבנתי שאתמול השתנה מאזן הכוחות. נוצרו חבורות חדשות.
התושבים מחשבים מסלול מחדש. אני עדיין בעוונותיי לא כל כך הבנתי מי נגד מי
פשוט לוקח לי זמן להבין את המהלכים של כולם ולכן אני נעזרת במה שאתם כותבים. כמה שתכתבו יותר כך אני אבין יותר ואדע על מי לשים עין ולמי להתייחס.
שריי ומנואל חזרו להיות חברות טובות ? הן יחד באכסניה עם דומיניק ומיכאל.
הבוקר ראיתי בפינת הרחוב, שלט צהוב והיה כתוב עליו - סכנת מגיפה! מה זומם
להם מנהל הפרויקט? נראה מפחיד מאוד...

נראה לי שעכשיו מנהלת הפרויקט תמסור להם פרטים על המשימה הבאה.

מורבידי

New member
דבר אחד בטוח כנראה לא ממש ראית אתמול

80 אחוז מאתמול כל דייר שדודו שוחח איתו זה היה שיחות טסטרטגיה כסף ואיך לנצח אצלו במשיק. כל שיחה כמעט
גם ההתחברות שלו לדיירים היא הבנה שסייף אמר לו איך הוא מצטייר בבית . אל תאמיני

האמת היא שלא ראיתי הרבה אתמול, חגגתי עם המשפחה

אבל כן שמתי לב שכל השיחות שלו הן על אסטרטגיה ועל המשחק ועל סכומי הכסף שכל אחד יכול להשיג וכולי וכולי. חוץ מזה אף אחד לא מעניין אותו בפן האישי.

פרטי המשימה

רומי מנהלת הפרוייקט.
&nbsp
פרצה מגיפה,לכולם יש חשש להידבק ועל כולם לעבור סדרת בדיקות.
כולם לפי התור יכנסו לחדר האחות-מי שנדבק הולך לבידוד מי שלא נדבק עובר מס' טיפולים.
מי שלא עושה את המשימה-קנס של 4000 ש"ח.אם כולם עושים את המשימה מקבלים בונוס 20 אלף.מי שמפסיק באמצע את הטיפול או לא מסכים קנס 4000.
אפשר לבחור בין טיפול קונבנציונאלי או טיפות.
אם כולם עושים את המשימה אפשר לקבל במקסימום 48 אלף.
&nbsp
&nbsp

מעולה
במקום לרבוץ בשמש ולהשתזף, הם בטיפולים

אלטרנטיביים או בבידוד...
יאללה לחיים האמיתיים. מה חשבו ? שהגיעו לכפר נופש 5 כוכבים עם ארוחות שף?
כשיש מגיפה היא לא פוסחת על יום שבת,
פיקוח נפש דוחה שבת

מורבידי

New member
כן. אבל ככה הייתה המשימה הקודמת.

ביום שישי. הבנות כבר הבינו שהמשימות הן בשישי שבת. לימור קבעה אתמול שהמשימה בשישי. מעניין שעל פי משימה אחת בשישי הן קבעו שכל המשימות בסוף שבוע.
או שנגלה בהמשך שאין חוקים.

והנה כבר דודו עושה חישובים כספיים ששווה לו לשבור משימה

הוא לא מעוניין להשיג את כל ה-48,000 ש"ח כי אז יהיו תושבים שיקבלו המון כסף וזה יוריד אותו לתחתית הרשימה. לעומת זאת, אם הם יקבלו רק 24,000 ש"ח הוא יכול להישאר במצב טוב באמצע ולא להינזק. הוא לא נח לרגע. הוא כל הזמן עושה חישובים של כסף, כמה כל אחד יש לו וכמה יהיה לו ובאיזה מצב הוא יעמוד מולו.

Rodrik Harlaw

Active member
אין עם זה בעיה

זה משחק אסטרטגי, וזכותו לקבל החלטות שלדעתו משפרות את סיכוייו לנצח.

בכל מקרה, כאן ההתנהלות שלו פשוט מטופשת. גם אם הוא רוצה להפיל את הבונוס הוא לא צריך לעשות את זה בגלוי, אלא למצוא תירוץ ו"להיכשל למרות רצון טוב". הרי זה לא משנה שלאחר קבלת הכסף על הפרויקט הוא ישמור על המיקום שלו, כי זה יסית את כל העיר נגדו. 2025 זה לא האח הגדול עם שי חי שמתנהג חרא לכולם, מועמד להדחה ונשאר כי הקהל בחוץ אוהב אותו. כאן המקביל להעמדה להדחה זה המיסוי והכוח של הקהל מול המיסוי הוא הרבה יותר מוגבל (באופן אירוני, אם כל שאר 11 התושבים ממסים את דודו הוא נשאר עם מינוס 10% מהסכום שלפני המיסוי, כלומר אם אתה מעצבן את כולם עדיף לך כבר לעשות את זה מסכום התחלתי יותר נמוך כי אז המינוס 10% זה מספר פחות נמוך, ואולי עוד יש סיכוי שה-8K של הקהל + תיקון גשרים עם מתמודד עשיר יצילו אותך).

אתה צודק בקטע הזה

הוא לא צריך לעשות זאת באופן גלוי.
הוא פשוט כל כך מתלהב מהמשחק והרצון שלו להראות כמה הוא חכם ואסטרטג ומבין את המשחק, עלול להפיל אותו.

Rodrik Harlaw

Active member
חלק מהאינטואיציות הסוציאליות שלו מעולות

למשל, ה-8K לסמי, קנו לו מצד אחד את הנאמנות המוחלטת של דייר אחד בעיר (וזוג שמקבל החלטות ביחד זה כוח בעיר שהשאר בה מתחילים כאינדיבידואלים) ומצד שני את ההערכה של שאר התושבים והצופים בבית. כך גם עם שאר מקרי הנדיבות שלו כשהזמין לארוחות שף על חשבונו. אני חושב שהוא מתנהל בנדיבות גם מחוץ למשחק והוא יודע את הכוח שיש לכך על אנשים גם בחיים האמיתיים, ולכן היה לו קל לזהות שזו אסטרטגיה טובה.
&nbsp
לעומת זאת, כשזה מגיע להבנה של הדינמיקה של משחק מרובה משתתפים, הוא מסתבך. הבעיה שלו היא שהוא, לפחות כרגע, בד"כ משחק את המשחק מהנקודת מבט שלו בלבד ולמספר צעדים בודדים קדימה. בפעם הקודמת זה עלה לו בהדחה של סמי והיה יכול לעלות לו בהדחה שלו עצמו. אם הוא היה פחות בזבזן הוא היה יכול להציל את סמי; אם הוא היה מרסן את סמי, הוא לא היה אוכל 3 קנסות וכו'
מעניין אם הפעם הוא ישכיל להבין שזה לא חשוב להיות בחלק העליון של הטבלה בכל מחיר בשבוע 3 של התוכנית, ויותר חשוב לבנות קשרים עם כמה שיותר אנשים שיאהבו אותו/ירגישו חובה כלפיו על טובות שעשה להם. בשבועות הראשונים, רק חשוב להיות בטופ 6, והוא מוגן מהדחה (כי כל מתמודד יכול להעביר כסף לכל היותר למתמודד אחד אחר), ורק לקראת סיום התוכנית יש חשיבות להיות קרוב מספיק לראש הטבלה, כדי להיחשב כמועמד לזכייה ולבקש ממי שבתחתית הטבלה להעביר לך את כספם כדי לעזור לך לטפס לראש (למרות שאולי לזכייה עצמה מענק הצופים הוא זה שיתווסף אחרון, ולא העברות המתמודדים).

למעלה