שרשור בוקר היום ה-4 בעיר 2025

Yalush2

New member
שרשור בוקר היום ה-4 בעיר 2025

בוקר טוב

אתמול בערב נאמר למנהל הפרוייקט דומיניק שהוא צריך לחלק לתושבי העיר את כספי המענק על המשימה.

לאחר חלוקת הכספים נוצר ויכוח בין שרי ודומיניק בגלל ששרי חשבה שהיתה צריכה לקבל יותר כסף על המשימה בטענה שעבדה יותר קשה מג׳ו ....

הערב התוכנית הראשונה ...

שיהיה לכולכם יום מקסים

Luli554

New member
לסיגל ומיכאל יש היכרות ראשונית?

כשנכנס היא ממש חיבקה אותה ואת המשימה עשתה איתו וכשרצו להחליף אותה עם מישהו אחר היא לא הסכימה וממש התעקשה לעשות איתו את המשימה (השתלם לה בסוף)

לדעתי הם מכירים מדינימיקות, ראיונות משותפים וכו' , ראו

גם בכניסה שהם מכירים

בוקר טוב יאלוש וכולם, ורגע לפני שאני יוצאת, כמה מילים

על הבוקר,
סמי ודודו עם התוספת החדשה - ג'קי
מכבדים את עצמם בארוחת בוקר מהסרטים, עשירה ומזינה
ואין ספק שהם בטוחים שהגיעו לבית הבראה או למלון 5 כוכבים.
מן הסתם החליטו לשחק יחד שלושתם.
ג'ו שנכנס יחד עם ג'קי התחבר מהר לדומיניק והם מעדיפים את הבוקר שלהם
לחלוק בבית הקפה השכונתי ודומיניק נהנה לפלרטט עם הרובוטית החמודה...
שלושת הבנות רובצות בסלון מכורבלות ונהנות לשוחח,
ואני נהנית לצפות בהן,
ולמעשה אני הכי הכי נהנית מהסאונד. בגלל השמיעה החלשה שלי, זהו פרט מאוד חשוב שאני יכולה סוף סוף לשמוע מה הם אומרים במקום לסמוך על חברי הפורום
שיעמיסו לי את האינפורמציה שהם שומעים.
הצילומים מאוזנים. הדיירים מצולמים ומסוקרים כמעט באופן שווה. אין עדיפות לדייר מסויים ולכן אין גם אנטגוניזם לדייר כזה או לדיירת אחרת. אנחנו שופטים אותם אך ורק על פי התנהגותם והתנהלותם בחברה ובמשחק.
אני נהנית מהתפאורה שלהם גם אם היא קודרת טיפה
היא מכניסה אותי לאווירה של 2025
זאת השנה שהכל בה מתרחש ועם השינויים בעולם הקטן שלנו, לא בטוח שלא ככה ייראה העתיד שלנו.
אז מי מכיר את האיש שבקיר?

הייתי פה
שיהיה יום נפלא לכולם

רינתי77

Active member
שרי ודומיניק מחרטטים אחד את השנייה.

דומיניק רומר שלהיות הומלס תכנית זאת חוויה- כדי להצדיק את זה שאין לו בעיה עם זה שמישהומהתושבים יהיה הומלס. שרי מרגישה חמלה כל כך חזק שהיא לא תיתן למישהו להיות הומלס. טוב, נו...לדבר לא עולה כסף...

Luli554

New member
שלישיית הבנות מסתגרת בבית ולא יוצאות - לא מתחברות בכלל

tg151

Well-known member
נכון. זה ככה מהיום הראשון

הן יוצאות פה ושם, אבל רוב הזמן הן מתבודדות בבית. כשהן כל אחת לבד הן בסדר, אבל ביחד אני לא סובל אותן. הן מתנשאות על האחרים. סיגל והודיה לא מבינות שזה יחזור אליהם כבומרנג. זה גם משחק חברתי.לא רק אסטרטגיה.

רינתי77

Active member
הן עושות טעות טקטית בזה שהן מסתגרות.

הן פחות נראות, פחות מצולמות וזה מעלים אותן מהצופים. היות והצופים ייתנו כסף לתושבים, אז פחות זמן מסך אומר פחות תשומת לב מצד הצופים, כלומר סיכוי קטן יותר שייתנו להן כסף.

tg151

Well-known member
אנשי טוויטר צוחקים על התכנית וקוראים לה "האמזונס 2"

חחחח

tg151

Well-known member
מעניין אם התכנית היום רק שעה כדי לא להתחרות עם הכניסה

של השחקן הטורקי. כלומר, התכנית היום היא עד 22:00 והאח הוא עד 23:00. אז אני מנחש שזה כדי ש-2025 לא תתחרה מול הכניסה שתהיה בסוף התכנית. ככה אם התכנית קצרה יותר זה לא יפגע בממוצע הרייטינג הכללי של התכנית המלאה. למשל, החצי שעה הראשונה של 2025 קיבלה 28% רייטינג. רק אחרי זה הרייטינג התחיל להתדרדר ובסוף התכנית הרייטינג היה על איזה 16 או 15%. ככל שהתקדם השידור, הרייטינג ירד. זה מה שדפק את ממוצע הרייטינג שבסוף יצא 21.1% בממוצע של התכנית המלאה.
&nbsp
אז מעניין אם זאת הסיבה שהתכנית רק עד 22:00 היום.

mox10

New member
קשת עומדת לאכול אותה בגדול עם 2025

לא מתחברים לפורמט הזה אנשים.אני צופה היום רייטינג חד סיפרתי. הושקעו 100 מיליון שקלים שעומדים לרדת לטימייון.

lamalama4

New member
לדעתי מוקדם עוד להספיד

ברגע שהאח הגדול יסתיים, 2025 תצבור תאוצה.
רשת עשו מהלך אחד מבריק וזה להכניס את שי חי לבית. כל עוד יש אופציה לצפות בשי חי בלייב, אין לי שום כוונה לבזבז זמן על הלייב של 2025, ולכן אין סיכוי שאתחבר באמת לתוכנית עצמה.
הנכס של 2025 הוא יורם זק. וזה משהו שיישאר לעוד הרבה זמן אחרי שיסתיים האח הגדול. כשצפיתי בפרק הראשון של 2025, היתה לי צמרמורת במשך כל הפתיח של יורם זק. זה חלף כשהוא סיים לדבר. אני מאמינה שהוא כ"כ מבריק שאין סיכוי שהפרוייקט הזה ייפול. ברגע שלא יהיה יותר שי חי בערוץ המתחרה, התוכנית 2025 תתחיל.

למעלה