שרשור ערב ביום ה-2 בעיר 2025

MagnumTA007

Well-known member
ביזיון סימולטני. עזבו, יש פרק חדש של בלש אמיתי

העלילה לא להיט אבל המשחק סבבה

הם בשלבי היכרות מתקדמים

הם כבר מספרים בדיחות, נוצרו כבר חברויות ובריתות מן הסתם,
ועוד מעט יגיעו גם המריבות. אני מאמינה שתוך יום או יומיים אנחנו נראה התפתחויות במשחק ברגע שראש העיר ישמיע את קולו. בינתיים הם לומדים את המשחק.
המשחק הזה הרבה יותר מורכב מהמשחק של האח הגדול.
אפרופו האח הגדול, גם באח הגדול הם לא מקבלים משימה למחרת הכניסה לבית. הם מקבלים כמה ימי הסתגלות והתאקלמות.
כאן הבסיס הרבה יותר רחב ואפשרויות להתפתחויות רבות יותר.
הנה בדיוק הם זומנו לאסיפת העיר.

queenjane

New member
מסכימה הפורמט פה יותר מורכב מהאח הגדול ישי ותר פקטורים והמשח

והמשחק הוא הרבה יותר אישי כבר מהרגע הראשון באח הגדול דמויות לא מדברות שלא מייצרות שום עניין כמו קסניה טרנטול נשארו בזכות חבורויות
אני חושבת שיש הרבה אנשים שאני כבר רואה שהם הולכים להתפוצץ

tg151

Well-known member
זה לא שבאח הם עסוקים כל היום

אני מאמין שנדע יותר ככל שהשבוע יתקדם. אבל גם באח. משך המשימה הוא מקסימום 24 שעות. ובשאר הימים הם לא עושים כלום. נראה מה יהיה. אם באמת הם לא יעשו איתם כלום במשך השבוע אז זה באמת גרוע. אבל זה רק היום הראשון. רק בשבוע הבא המודח הראשון ייצא וחדש ייכנס. יש זמן.

queenjane

New member
ותקנו אותי אם אני טועה אבל פה גם ברגע שיוצא אחד נכנס אחר שיכ

שיכול לטרוף את הקלפים במיוחד אם הוא נכנס עם כסף ויודע להתנהל נכון כי למד מהדיירים שכבר שם מה לעשות ולא לעשות הוא יכול היות מדורג במקום טוב בטבלה

סטילהוק

New member
נראה לי שרק אלה שהיו בקהל בפרק הפתיחה יכולים להיכנס לעיר

כתושבים חדשים במקום המודחים. לא יודע אם כולם שמו לב לזה, אך בין לבין שמעתי אותם בקהל מדברים ביניהם על הדינמיקות המשותפות שבהן הם כולם השתתפו. יש לי תחושה שכולם שם הגיעו במטרה להיכנס לעיר כתושבים ובחרו מהם רק 12. ובכל שבוע ייכנס מישהו אחר מהם.

הם קיבלו עכשיו משימה עירונית להציל איזה חתול

אם החתול לא יילל עד שמכבי האש יופיעו הם יזכו בבונוס של 24.000 ש"ח שיתחלק בין כולם. עכשיו זה מה שקלטתי ממנהל הפרויקט.
בינתיים הם צריכים לתלות נדנדה על העץ, מישהי תשב על הנדנדה וינדנדו אותה חזק וברגע שתגיע הכי גבוה היא צריכה לשפוך חלב לחתול...

queenjane

New member
אני מניחה שלא כול יום אבל לפחות חלק מיימות השבוע ולדעתי גם ת

תהיה להם הזדמנות לזכות כול אחד בכסף על "עבודות"

Ronit FL

New member
משימה מפגרת וארוכההההה.

ואין מצב שיצליחו למלא את הכלי כשהם ישובים על הנדנדה.
השאלה שלי היא, אם מישהו לא משתתף במשימה, האם הוא לא מקבל את החלק היחסי שלו בכסף.

tg151

Well-known member
אם זאת תהיה רמת כל המשימות, אבוי

זה ברמת המשימות של האח. ממש משחקי גן. ציפיתי ליותר.

לפי מה שהבנתי, אם הם זוכים בכסף זה מחולק בין כולם

כמובן שכולם רוצים להשתתף ולהושיט יד. זה חשוב לדינמיקה הקבוצתית, אף אחד לא רוצה להצטייר כעצלן או פרזיט אוכל חינם.

tg151

Well-known member
אם החתול לא יילל פעם אחת הם

יזכו ב-36,000 ש" שיחולק בין כולם. כלומר 3,000 לכל אחד. אם החתול יילל יותר מפעם אחת והם עדיין יצליחו הם יזכו ב-24,000 לחלק ל-12 שזה 2,000 ש" ח לכל אחד. זה מהמשימות האלה שמבוססות על ריצה מהירה למקום המשימה ואז זה כאילו מצחיק. היו מלא משימות כאלה באח. הרעיון הוא להשאיר אותם ערים כל הלילה.

הם יודעים איפה החתול, הם רק צריכים לתת לו חלב כדי שלא יילל

מאחר והחתול נמצא על עץ גבוה, הם צריכים להתנדנד גבוה ולשפוך חלב למקום שהחתול נמצא בו ואז הוא לא יילל.

למעלה