שרשור ערב ביום ה-2 בעיר 2025

שרשור ערב ביום ה-2 בעיר 2025

לאט לאט הדיירים החדשים מסתגלים לעיר, לבית הקפה, לספסלי העישון, ואת הבגדים שלהם הם מצאו בחנות הבגדים היוקרתית שבמעלה הרחוב...
הערב יורד והם מנסים להשלים בקניות את פרטי הלבוש החסרים להם.
בינתיים הם מבלים מי בשינה ומי בישיבה בבית הקפה עם סיגריה ועוגיה ולאט לאט מנסים להכיר זה את זה ולהבין איפה הם נמצאים ומה מצפים מהם.
אנחנו מצידנו נעביר ערב נעים

tg151

Well-known member
נטע נחתכה באצבע ודם שלה היה בסלט ירקות שהם אכלו

סיגל בסרטים.

tg151

Well-known member

&nbsp
*למי שהגיף מגעיל אותו/ה. תזכרו. זה רק סירופ תירס :)

Shusha 77

New member
לא יודעת אם מוקדם להגיד אבל נירדמתי מול ערוץ 22

זה ממש משעמם ולא מעניין

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני חושבת שצריך להתרגל

אנחנו רגילים לקונספט של האח הגדול...2025 זה משהו אחר לגמרי
&nbsp
אני בכל מקרה אהבתי :)

queenjane

New member
גם זה וגם באח הגדול הם לא בדיוק מתחילים לריבו לאכול אחד את ה

השני על היום יומיים הראשונים הם רק לומדים להכיר ודווקה ראיתי שהרבה דווקה יצא להם לקבל סוג של רושם מאנשים אחרים אני פשוט חושבת שעוד לא נחשפנו לגירסה של התוכנית למשימות

tg151

Well-known member
בדיוק. טבעי שנשווה את זה לאח אבל

אנחנו צריכים שזה לא אותו קונספט. בגלל שיש לנו את הלייב של ה-24/7 אנחנו מרגישים שזה האח הגדול. אבל המשחק הוא לא אותו משחק. מה, באח הגדול הם ימים על גבי ימים לא עושים כלום כל היום.

GM1988

Well-known member
אני החלטתי בינתיים לא לצפות בלייב עד הפרק

אני רוצה לראות אולי פרק או שניים נוספים, כדי לסדר את כל העניינים, ואז אם זה יתפוס אותי במשהו, אני אמשיך גם לעקוב בלייב.
בינתיים לא בא לי להתעמק יותר מדי, מי, מה, מו, וכו'...

ערב נפלא לכולם, אני חושב שבמשרדי "קשת" לא קמו לבוקר נפלא....

עם היוודע תוצאות הרייטינג מליל אמש. אין מה לומר חברים וחברות נכבדים 21% לערב פתיחה זהו נתון מאכזב מאוד במיוחד לאור ההייפ והקידום המסיבי.

לשם השוואה כולכם יודעים שהאח עשה ערב פתיחה מכובד מאוד של 27%.

אני אישית מנסה מידי פעם להתחבר לפורמט החדש(מודה זה קשה לי מאוד יחד עם ראלטי אחר שכבר עמוק בעונה שלו) לא מצליח בינתיים להתחבר ל"2025".

אולי זה העתידנות אובר בשבילי,החוסר במענה אנושי,לא בשבילי נותני שרות רובוטיים,גם אם אני יודע שאלו עובדי הפקה מאחורי הקול.

אני שוב חושב שהליהוק טוב מאוד,בפורמט הישן למשל רובם היו מלוהקים,הם קאסט טוב ומבטיח,אבל מה שחורה לי בעיקר בפורמט החדש זה הדגש על אינדיבידואליזם ופחות הקולקטיב של לחיות ביחד.

אני יודע שבסופו של יום יווצרו קבוצות/קליקות כמו בישן אך עדיין הכל נראה לי קודר,אפל,קר ומאוד מאוד צפוף. גם במסך זה נראה מאוד צפוף,מיניאטורי.

גולש חכם כבר כתב פה אמש,זה נראה כרגע כמו משימה של הפורמט הישן שנמרחת על עונה שלמה...סורי לא מחובר עדיין ולא נראה לי שאהיה באופק.

tg151

Well-known member
הבעיה הייתה עם אורך הפרק. בשעה הראשונה היה 28% רייטינג

ככל שהתקדם השידור הרייטינג צנח בגלל שזה באמת היה משעמם. הסוף התכנית הרייטינג היה 15%. אז הממוצע של כל המשדר הוא 21% וזה נתון מאד מאכזב אותם. אני מקווה שיורם וכל צוות ההפקה עובדים בתנועה ואם יראו שמשהו לא עובד הם ישנו אותו. ארז אמר ש-16% זה בסדר מבחינה כלכלית. שלזה אני מאמין לו. והוא אמר שרייטינג מעל 20% הם יחגגו. שלזה אני לא מאמין לו. הם לגמרי ציפו ל-25% ומעלה.

נראה מה יקרה ביום רביעי,ראש בראש מול האח שהאח מכין הפתעה..

בדמות הכלה מאיסטנבול.

אני לא מאמין לארז על ענין ה16% אני חושב שזה הנמכת ציפיות מודעת כדי לא להתאכזב.ובעיקר לא לקבל בום בראש מ"קשת" שהשקיעו הון תועפות על העיר הזאת ותחזוקתה.

אם עובדה,הכוכב הבא ונינג'ה עשו מעל 20% מצפים גם מ"2025". בקשר לפרק הפתיחה אמש גם לא הבנתי איך ההפקה הרשתה לעצמה לפספס מתמודדים מעניינים למשל כמו כלנית,רק בגלל בחירת קהל מהירה ושיפוטית לפי ת.ז מושכות/קורבניות יותר.

ואח"כ עם בחירת התושבים עצמם לפי הכסף שהם משקיעים בהם.

tg151

Well-known member
לדעתי האח ינצח את 2025 ברביעי. כי הם עושים אירוע

מהכניסה של השחקן הטורקי הזה. אז זה יהיה כמו כניסה של דייר, אז הרבה אנשים יעדיפו את האח כי זה המוכר לעומת 2025 שעדיין מוזר לאנשים.

queenjane

New member
אני גם בטוחה שציפו לרייטינג מאוד גבוהה במיוחד לאור כול הבאזז

שהם יצרו אבל מה שמנחם אתוי שארז ויורם הם חלוצי הפורמט הישן והם באמת יודעים מה היו חבלי הלידה של הפורמט הקודם ולקח זמן וניסיון להפוך את האח הגדול למשהו היה ולקח שניה וחצי לרשת חסרי הנסיון להחריב את מה שהם בנו

tg151

Well-known member
גם נכון. גם על האח בהתחלה כולם ירדו וצחקו על התכנית. חבלי לי

לידה כנראה. נקווה לשיפור!

סטילהוק

New member
מה שמצחיק שדווקא עוז היה מחלוצי הפורמט הישן

לפני שהוחלף ע"י זק כאח הגדול של קשת.

למעלה