שרשור בוקר ביום ה-2 בעיר 2025

רינה 157

Active member
בדיוק. סבלנות זו מילת המפתח כי עכשיו אנחנו הספקנו

לפתח אמפטיה לדיירי האח ופתאום להתחיל להכיר במקביל תושבים אחרים וחוקים אחרים של משחק זה נורא קשה...( לפחות לי)
ב2025 עדיין הכל נראה מעורפל ולא ברור כמו לתושבים עצמם....
הם גם לא מכירים את הפורמט ובאמת צריך סבלנות... אני מקווה שנצליח להתחבר לפחות אחרי הגמר של האח הגדול....

tg151

Well-known member
בהחלט. מילת המפתח היא סבלנות. השאלה אם לצופים תהיה סבלנות

כי לא נראה לי חחחח

שרי48

Active member
מזל טוב ובהצלחה
. יש לנו עכשו מנהלות מצויינות אחת אחת

רינתי77

Active member
בינתיים נראה שסיגל (הלסבית) מאד מכוונת מטרה. היא קלטה מהר

את חוקי המשחק וכבר חושבת על אסטרטגיות להמשך.

רינה 157

Active member
הם עדיין לא מודעים כל כך לזה שהם מצולמים 24/7.... קודם

מישהו שם הי צריך משהו אז הוא צעק: האח הגדול האח הגדול!!!! חחחחחחח

tg151

Well-known member
חחחחח לפחות הצינזורים לא ארוכים מדי

זוכרים את הסרט 'עולם הזמן' עם ג'סטין טימברלייק?

אז מסתבר שבנוסף לעולם של טרומן ולמראה שחורה,
נלקח מ'עולם הזמן' מוטיב השעון שעל היד. בעולם הזמן השעון מתמלא בזמן חיים, ואילו כאן השעון מתמלא או מתרוקן בכסף.
אין ספק שהפורמט הזה הוא פשוט גאוני, צריך רק להתרגל אליו,
לקלוט מהר את הדמויות והנפשות הפועלות כולל הרובוטים למיניהם
ולהבין את החוקים ואת הכללים שנמסרו לדיירים בעיר הזאת.
הכי נחמד זה כאשר הדיירים מפלרטטים עם הרובוטים

tg151

Well-known member
נכון. אם לא היינו יודעים כלום על פורמט האח גם אותו היינו

שופטים בחומרה. תחשבו שאתם לא יודעים כלום על פורמט האח הגדול ואיך הוא עובד, ותראו שאנחנו נשאל את אותם שאלות שאנשים שואלים עכשיו על 2025. מה, איך הם אוכלים? ממה הם יתקיימו? איך אנשים יחיו ביחד? איך מישהו זוכה? אם אתה לא יודע כלום על פורמט האח, זה מבלבל.

תחשבו שמסירים לנו את פורמט וחוקי האח בסרטון של 2 דקות. זה נורא מבלבל ומוזר.

Psy Bear

Well-known member
כמה השגות לגבי תחילת המשחק ופרק הפתיחה

חלק מהדברים כתבתי תוך כדי גם, אבל עכשיו באופן קצת יותר מנוסח ומסודר.
&nbsp
קודם על הפרק. הוא לא היה טוב בכלל. האולפן מוזר במבנה שלו וחשוך, לא מזמין.
טעות אחת שהם עשו זה שהם ישר הפציצו את הקהל בהמון דברים. גם כל מיני הסברים על המשחק, גם החלטות של המועמדים, גם החלטות של הקהל עצמו. זה יצר מצג של משהו מאוד מסובך. בגלל שזה פורמט חדש, היה טוב אם היו מפשטים את פרק הכניסה ככל שניתן. אומרים משהו בסיסי לחלוטין על אופי המשחק ומזרימים את האנשים פנימה. כל שאר הניואנסים אפשר להסביר תוך כדי תנועה. הקונספט הפשוט הוא שמכניסים דיירים לעיר ובה יתמודדו עם שלל אתגרים.
הם הבינו את זה תוך כדי התוכנית ואחרי ברייק אחד ארז אמר משהו כמו "מי שראשון בטבלה זוכה, מי שאחרון מודח זה כל מה שאתם צריכים לדעת כרגע". הם הבינו איזה מתיש זה מרגיש.
&nbsp
הטעות השניה לדעתי הייתה לתת לקהל לקבל החלטות כבר עכשיו. הקהל לא יודע מה טוב בשבילו. הוא יבחר בדרך כלל את האנשים היותר "סולידיים" ותכלס פחית דמויות ריאליטי מעניינות. אתם המקצוענים, אתם יודעים לעשות טלויזיה, תעשו טלויזיה!
&nbsp
הדבר הבא הוא העובדה שהם הכניסו את התושבים לבית קברות. לא רק שכל העיצוב הוא קודר ודאון מאוד, אז הם גם נכנסו ואין שום חגיגה, אלכוהול, קצת מוזיקה, קצת להדליק אותם ואותנו. לתת אוירה של אירוע. הכל היה יבש ועגום קצת, דיירים הסתובבו כמו הומלסים ברחובות או שישר התחילו להסתבך עם המכונות והתשלומים. זה לא מושך.
&nbsp
וכמובן הנושא של הערוץ לייב. התוכנית הסתיימה באיזור 23:40. הערוץ לייב הופעל רק שעה לאחר מכן! הם איבדו את כל המומנטום של הכניסה והעניין של איך הדיירים מסתדרים ובפועל שלחו את כולם חזרה לאח הגדול ואז כבר לישון.
יש להם מזל ששיחי חיזל"ש מוקדם גם הוא.
&nbsp
בקשר למשחק עצמו יש לי שתי תהיות.
אחת היא מה בעצם המשמעות של קשרים חברתיים או דינמיקה חברתית במשחק הזה? הרי אין העמדות להדחה, ואפשר להרוויח כסף בעצמך. אין עבודה כקבוצה (ניהול תקציב, בישול, נקיונות) אז גם אין מוקדי חיכוך נראים לעין. הם סתם שם בשביל לארח חברה אחד לשני? אני מניח שעיקר המשחק יקרה בתחתית הטבלה ושם אולי אנשים ינסו להתחבר לחזקים? בכל מקרה יהיה מעניין לראות מה יהיה המקום של היחסים החברתיים במשחק הזה.
&nbsp
דבר נוסף זה הפוטנציאל למקרה שיחי. אם הקהל נותן גם הוא כסף למשתתפים, אז מישהו כמו שיחי עם תמיכה ענקית בפער עצום יכול לבצע כמה משימות כל שבוע ולפתוח פער בלתי ניתן לסגירה כבר בתחילת העונה ולהרוס את המתח, לא? אם כולם יכולים לראות את הטבלה, אז זה קצת מעלים את אי הודאות שדווקא כל כך קוסמת במשחק מהסוג הזה, לא?

shouldistay

Active member
אתייחס כרגע רק למה שכתבת בסוף

כנראה שהקהל נותן כסף, רק במקרה שמישהו עודמ להיות מודח. או מחליט בין שניים בתחתית וכו' ולא באמת יכול להטות כף. אבל מחשבה מעניינת מה שכתבת שהטבלה גלויה והרי אם מישהו צובר יתרון - זה יהיה גלוי לכולם וזה סוג של ספויילר.

tg151

Well-known member
נכון

הסרטון עם הסבר חוקי המשחק היה מבלבל מאד והכל היה כל כך מהר שכולם נשארו עם תחושה של "מה זה הטמטום הזה"
&nbsp
אני חושב שלא ראינו את החגיגה. אלכוהול הם קיבלו הרי. בוא לא נשכח שגם פרק פתיחה של האח לא רואים כלום חוץ מת.ז.
&nbsp
נראה לי יש למשחק עוד אלמנטים שאנחנו עוד לא יודעים עליהם בקשר להיבט החברתי של המשחק. אני מאד מקווה שיש מעבר לתושב אחד מלווה לתושב אחר כסף ופה נגמר העניין של האינטריגות בין הדיירים. יש את עניין ה"בידים" (bids) שהם יעשו מתישהו. אתמול בלילה סיגל קראה את חוקי הבית ואחד מהחוקים שהיא הקריאה הזכיר את המילה "בידים" אז יש עוד דברים שאנחנו לא יודעים. נראה לי שזה אומר משהו שהדיירים עושים בבנק במין כזה כמו מעמד הדחה בחדר האח שמעמידים להדחה.
&nbsp
&nbsp
אם יהיה מישהו שיפתח פער עצום אני מנחש שהם יעשו דברים כדי לתמרן סביב זה ע"י כל מיני דברים.

למעלה