שרשור בוקר ביום ה-2 בעיר 2025

Yalush2

New member
שרשור בוקר ביום ה-2 בעיר 2025

בוקר טוב

חלק מהתושבים כבר התעוררו, מעניין מתי ואיך השאר יצטרפו אליהם

שיהיה יום מקסים

zinioz

New member
ראיתי חנות מלאה בגדים ולרגע חשבתי שזה הלייב של האח! מה מסתבר

שזה הלייב של 2025...

הם חופשי גנבו אחד מהשני

Goneril

New member
בוקר טוב
יש ריטואל בוקר, התעוררות? יקיצה טבעית?

Yalush2

New member
בוקר טוב

כל אחד קם מתי שהוא רוצה, אם מישהו רוצה השכמה זה עולה כסף אם לא, אז יקיצה טבעית :)

Goneril

New member
תכ'לס צודקים אני לא שרדתי.. היה ארוך מדי אבל יש לי הרגשה

שזה יתפוס עם הזמן
לי בכל אופן זה שינוי מרענן לדלג מדי פעם כשמאוס לי ברשת

רינה 157

Active member
אני סומכת על יורם שלאט לאט יהפוך את התוכנית למרתקת... קשה

ככה להכיר את הדמויות... צריך זמן... כנראה השידורים בפריים טיים יסדרו לנו את הראש...

מסכימה אתך לחלוטין גם רשמתי את זה לא נראה לי שיורם וארז יעבר

יעברו אם זה לסדר היום , התוכנית אתמול היתה מעומסת מאד אבל איך שאני רואה את זה לא יכלו אחרת רק הזמן יגיד נחכה כמה ימים

mox10

New member
אני לא יודע איך הריאלי הזה יתפתח

אבל לפחות מבחינה טכנולוגית ,ז"ק כמו האח הגדול שהיה בקשת,הם טובים יותר מרשת ,כמו הדבר הפשוט שיש סרגל 24 שעות אחורה בלייב ,מה שברשת באח הגדול עדיין לא השכילו לעשות.

כן, אומנם ראיתי את התכנית עד הסוף אבל לא חיכיתי את כל השעה ע

עד שיחזור השידור בלייב הקחטתי בערוץ 22 כעת מסתכלת רק בשעות המפוספסות
ניתן לזה כמה ימים לראות מה קורה ולאן הרוח נושבת
לא נראה לי שיורם זק וארז טל יעברו על הביקורת לסדר היום הם 2 ענקיים לא יתנו לזה לשקוע
יום מושלם

tg151

Well-known member
כן, אורך התכנית פגע ברייטינג

השעה הראשונה קיבלה 28% אבל ככל שהתקדם הם איבדו צופים.

Yalush2

New member
וואו 21% רשת השיגה הרבה יותר בפרק הפתיחה של

האח הגדול, הפרק באמת היה בסוף יותר מדיי, ארוך ולא נגמר.

tg151

Well-known member
קורין אמרה בגיא פינס שיש להם תכנית ב' וג'קשת

קשת ויורם בטוח מאוכזבים מקשות מהרייטינג. מתישהו השבוע קורין אמרה שיש להם תכניות גיבוי. יום רביעי יהיה קשה

פוצי77

New member
אירוע הפתיחה היה ארוך מידי, אבל

לא הייתי חורצת את הדין לגבי הפורמט. צריך לחכות שבוע-שבועיים ורק אז אפשר יהיה להחליט
מה שיטה את הכף כרגע זה הבאזז והשידור המרכזי וקשת אלופים בזה
לדעתי מעטה הסודיות הכבד היה בסוף לרועץ כי בעצם ראינו משדר פתיחה אבל לאף אחד לא היה ברור על מה ולמה וגם זה פגם בחוויית הצפיה.
&nbsp
כמה הערות חשובות יותר
סמי נראה כמו אח של אילן פלד מאחד העם1
כלנית (האמריקאית שבסוף לא נכנסה) נראית ומדברת כמו תקווה מאחד העם 1 ("אני גרה בוואלי וצריכה לקחת באס מהאפטאון לדאוןנטאון")
הספרית מניו יורק מזכירה לי את אורטל בן דיין
&nbsp
וזהו לבינתיים

תמיד התחלות הן קצת משעממות

עד שנכנסים לעניינים,
העניין הוא שכל בוע נפרדים מדייר אחד ומכניסים חדש, וכאן כל עניין ההקשרות לדיירים נעשית בעייתית.
כל העניין באח זה הכרת הדמות והיקשרות אליה.

mox10

New member
יורם ז'אק עשה טעות קריטית בתוכנית הפתיחה

מה הקטע שאנחנו הצופים,נקבע על סמך תעודת זהות בלבד,מי יכנס ומי ישאר בחוץ?,כולם יודעים שתעודות זהות ,לא אומרת כלום לגבי המשתתפים ,ולכן זה היה מיותר. היה צריך להכניס את הדיירים כמו באח הגדול, ורק אחרי זמן מה ,שנלמד להכיר את המשתתפים ,לערב את הצופים בהחלטות.

tg151

Well-known member
אני חושב שזה היה אלתור של הרגע האחרון

כי התכנית הייתה אמורה לעלות בתחילת ינואר. כלומר לפני חודש. ומספר המתמודדים ש"עפו" אתמול היה 4 מתמודדים. אז אני מנחש שבגלל הדחייה בעליית התכנית הם עשו את הגימיק הזה. (שאני דווקא אהבתי). לדעתי התכנון המקורי היה להכניס את כל ה-16 בלי הצבעת הקהל. כי הם העיפו בדיוק 4 מתמודדים כשהדחייה הייתה דחייה של חודש (4 שבועות) אז זה מתאים מבחינת הזמנים, כי הם היו צריכים לצמצם את המתמודדים כי העונה תהיה קצרה יותר ממה שהם תיכננו בהתחלה. חפרתי יותר מדי הא?!

zinioz

New member
ההפקה צריכים לנקות את הסאונד, העיר מפיקה צלילים לא נעימים

וקשה להאזין עם אוזניות כי המהום המכונות וצליל הרוח המנשבת ברחוב נכנס לדיבורי הדיירים ומפריע.

למעלה