שרשור הלילה ה-1 בעיר 2025

tg151

Well-known member
מעניין. גם פרקי פתיחה של האח הם משעממים באותה מידה

בהחלט נמרח והיה משעמם קצת. אבל צריך לראות איך זה יעבוד ביום יום. בלייב.

queenjane

New member
לא יצא לי לראות ממש היום חוץ מ5 דקות אחרונות אבל התאכזבתי מה

מהלייב שאין בחינם באינטרנט ממש מדכא

מורבידי

New member
דווקא בפרקי הפתיחה של האח יש גלאם, יש זוהר...

סוג של איזה טקס אוסקר, שטיח אדום ,הרגשה של מתח אינטריגות ,אנשים עם קונפליקטים.
ב "2025" היה נראה ששני הדו קרבים הראשונים היו שיחוק, ואז זה נרדם....

MagnumTA007

Well-known member
בשתי מילים: Not Sexy

אין מתח! אין התרגשות! טעם סינתטי של מים כבדים...
התחושה שהכל ידוע מראש
הרגשתי שאני צופה בכספת משודרגת...

queenjane

New member
זאת קצת היתה הכוונה שנרגיש הדיירים הם בובות שלנו ואנחנו שולט

שולטים בכול אספקט בחיים שלהם בגלל זה זאת היתה הכוונה שזה כמו מראה שחורה הם הבובות שלנו

MagnumTA007

Well-known member
הכוונה ברורה וההשראה ידועה ומוכרת

אני מדבר על התחושות שלי כצופה שמסתכמות כרגע באדישות
איפה הפלפל? הטוויסט בעלילה שירעיד את המדינה?
כזה שיגרום לכולם להגיד האח הגדול מת, יחי 2025!
לא קרה עדיין לצערי.

tg151

Well-known member
איזה מתח יש בפרק פתיחה של האח הגדול??

מורבידי

New member
בול!! ב"האח הגדול" בפתיחה יש איזהשהוא גלאם, זוהר

טקס אוסקר, שטיח אדום ואנשים לכאורה עם קונפליקטים שקצת מריחים את הריבים שיהיו בהמשך עוד מהפרק הראשון .פה זה פוספס.. וזה מוזר כי בסה"כ זק הרי היה מעורב בשתי ההפקות.
היה נראה בהתחלה שהליהוק ב 2025 הוא שיחוק , אבל זה עבר אחרי שני המתמודדים הראשונים

לחיים לתכנית החדשה
,ההתרשמות שלי היא...

שאין ספק שהת.ז מרשימות,הקול של יורם,הדיבוב שלו את המתמודדים,הליהוק עצמו נראה מבטיח ובסגנון של יורם,שזה אומר אל תסתכל על הקנקן-המעטפת החיצונית אלא על מה שבתוכו.

יש הרבה יותר בתושבים מהמראית- עין הראשונית של הת.ז, כמובן שכמו שנהוג בעולם הראלטי יש מיחזור של אנשים מתכניות ראלטי קודמות כמו הבחור שאוהב קונצרטים שהיה בתכנית האוכל ב11 עם בת זוגתו,או התימניה כלנית שבסופו של דבר לא נכנסה אבל גם זכורה לי מראלטי קודם אם אני לא טועה של "דייט ראשון".

אבל יש שם כמה אנשים מאוד מרשימים כמו זו שנולדה להורים נרקומנים(סליחה שאני עדיין לא זוכר את השמות).או הבחור שהיה לאר'ג והעניק 8000 שקל למפסיד,הבחורה הצעירה שהיתה בפנימיה ועוד..

לחלקים שפחות התחברתי עדיין זה נושא העתידנות,אין ספק שיורם זק אולי מקדים את כולם בפן הזה,וככל הנראה עולם הראלטי צועד לכיוונים הללו,עדיין בשבילי זה עדיין שוק.

קשה להתרגל למעבר המהיר הזה,ולענין הרובוטים שאותי די דוחים. כל הפורמט מצביע על כיוון עלילה ברור של מעמדות וכסף. ובחירות שיעוררו אמפתיה אצל הצופים למי נדיב,מי אגואיסט,ומי פשוט בן אדם טוב/שכן טוב. ומי נהנתן וחזיר קפיטליסטי.

נכון לכרגע צריך להתרגל,אני לא רואה את עצמי רוכש את הערוץ כרגע.במקביל לצפייה בראלטי השני שאני כבר עמוק בו לטוב ולרע.

מה גם שציפיתי שהראלטי הזה יהיה הרבה יותר מ3 חודשים,חג פסח לא יאפשר להם מעבר לכך.

רינה 157

Active member
למה הם חוזרים לשידור החי רק ב 00.30 ???? למה שעה ולא חצי

שעה ....???? צריך ללכת לישון מתי שהוא....

רינה 157

Active member
נכון אלי, גם לי נראה שיהיה מעניין ואי אפשר לשפוט לפי

תוכנית הפתיחה....

shai yy

New member
איזה עולם עתידני? רובוטים כאלה היו מיושנים עוד בשנות השמונים

פלג ק

New member
חוץ מהמנחים, התאכזבתי מהכל
. חבל. לילה טוב לכולם

השקיעו כל כך הרבה ובסוף לקחו את המלהק של רשת מהעונה הקודמת והביאו ראפר מבית עשיר, גולש על האש, עבריין שהשתקם, וכל מיני לינות ואביביות.

למעלה