שרשור פתיחת העונה "2025"

Lhuna1

New member
ח"ח על הליהוקים, בניגוד לליהוקי האח הגדול

ששם אני שונאת כמעט את כולם מהת"ז, פה הכיוון הוא אחר, ומוציאים אנשים טוב ואפילו בלי להגזים עם הקיטש (באופן יחסי).
לא שנאתי אף מתמודד עד עכשיו.
&nbsp
בצד השלילי - איטי מידי... יאללה די למרוח עם סיפורים והצבעות, רוצים להתחיל במשחק ולראות מה הקטע!
משעמם.
&nbsp

מורבידי

New member
מן הסתם כמו ב"האח" המשחק יתחיל רק בפרק הבא

אם בכלל יצליחו להכניס את כל המתמודדים לפרק הזה

Psy Bear

Well-known member
תעודות זהות כל כךךךךךך הרבה יותר טובות מהאח

תעודות זהות שמספרות סיפור, ולא "באתי להוכיח לעולם" והקצנה של תכונות מיניאטוריות של דיירים.

tg151

Well-known member
מה נראה לכם עד עכשיו? יש פוטנציאל?

זה עדיין מרגיש מוזר ולא ברור. אבל נראה לי שיש פוטנציאל טוב, נכון?! צריך לזכור שאנחנו עדיין לא יודעים את כל החוקים ואת כל מה שיקרה.
&nbsp
בגלל שזה הערב פתיחה הראשון אז זה די איטי כי גם ההפקה בטח רוצים לעשות הכל כמו שצריך. באח זה כבר שגרה שיודעים איך הכל עובד, מי צריך להגיע ומתי. פה הכל חדש. אז זה ממש חבלי לידה.
&nbsp
אבל מה נראה לכם עד עכשיו?

Psy Bear

Well-known member
זה בטוח מגושם קצת בשביל תוכנית חדשה

כי אשכרה צריך יהיה ללמוד מה לעזאזל הולך שם וזה יכול להרחיק צופים בהתחלה.
&nbsp
אם זה יהיה מופשט מספיק ונקלט מהר זה יזרום.
מה שבטוח זה שטלויזיונית זה יהיה טוב יותר, הדינמיקות יהיו שונות לגמרי מהאח בגלל אופי התחרות והרעיון עצמו מקורי מאוד.

מורבידי

New member
פוטנציאל בעיקר בגלל הליהוק, המנחים , ויורם זק

שאפשר לסמוך עליהם...
אבל העיר והמשחק בינתיים .. אפעס. . לא מעוררים חשק. אבל נראה.. זו רק ההתחלה.

Lhuna1

New member
עוד קשה להגיד, כי לא לגמרי ברור מה יהיה מקור האקשן

אבל הרושם שלי הוא שבשורה התחתונה זה כן יצא די דומה לאח הגדול - רוב היום דיירי ה"עיר" פשוט יאלצו לשבת ולדבר אחד עם השני, והצופים יפתחו אובססיות ופייבוריטים ותהיה מלחמת הצבעות.
אמנם לכאורה פה המתמודדים רשאים להיות בקשר עם הבית והעולם החיצון, אבל הובהר שזה יעלה להם כסף שהם לא ירצו לבזבז, ולכן בפועל הם כן יהיו יחסית מבודדים רוב הזמן בדומה לאח, וזה יצור מערכת לחצים דומה.
&nbsp
זה הרושם הראשוני שלי וכמובן יתכן שמוטעה לחלוטין

&nbsp

למעלה