״2025״
יש תאריך

tg151

Well-known member
זה בהחלט חידוש. אבל לא מתאים לפורמט לייב 24/7

אם לצופים לא תהיה איזושהי מעורבות בהלשפיע על הדיירים שם (סליחה, תושבים חחח) אז הצופים יאבדו עניין מהר מאד. זה לא כמו המירוץ למיליון או הישרדות שמצלמים ועורכים הכל מראש ורק אז משדרים לצופים. כל העניין של התכנית זה שהיא בלייב. ואם לצופים לא תהיה מעורבות רגשית אצל המתמודדים זה ירחיק אותם מהתכנית ולא יעניין אותם מה קורה איתם, אם אין לנו שליטה (מסוימת) על החיים שלהם שם.

אני בעד הרעיון שלא רק הקהל מחליט. אבל אני כן רוצה שתהיה מעורבות של הקהל.

באח הגדול האמריקאי אין מעורבות בכלל של הקהל. יש להם משימות חסינות ואז משימה של לבחור מי יהיה ראש הבית ואותו אחד בוחר מי יהיו 2 המועמדים להדחה באותו שבוע, ואז הדיירים בוחרים מי יודח. מי שמקבל את מירב הקולות מודח. בלי שום הצבעות של הצופים. אם כזה דבר היה קורה בארץ האח לא היה נהיה פופולארי כמו שהוא נהיה.

MagnumTA007

Well-known member
אם הפורמט שהמציאו מספיק חזק בשביל לרתק את הצופים, אין לדעת

מוכן לתת הזדמנות.
מכיר את האח הגדול האמריקאי והקנדי. סוג של הישרדות בתוך בית.
בלתי נסבל בעליל ולא בגלל השפעת הצופים המינימלית.
עריכה מזעזעת
סצנות מתוסרטות איומות בחדר היומן
ועדיין מיליוני אנשים מכורים לזה.
מעדיף את הגרסה הבריטית שהגיעה לסיומה בשנה שעברה.

tg151

Well-known member
כן, נכון. אני מוכן לתת הזדמנות

אני דווקא מאד אהבתי את האח האמריקאי. צפיתי בעונות 11-15 בערך ומאד אהבתי. הייתי מכור ללייב שלהם. זה היה כל כך נוח. יש לך אפשרות לבחור בין 4 מצלמות שמשנות את הצילום בהתאם למי שנמצא בחדר. כלומר הם לא ישאירו מצלמה בחדר ריק. הם יעבירו למקום שיש בו דיירים. תמיד. והדבר שהכי אהבתי זה שיש להם פיצ'ר של לוח שנה שבו אתה יכול לבחור תאריך ושעה עד לרמת הדקה לחזור אחורה בזמן ולראות מה קרה באותו שניה. לא משנה כמה אחורה. אפשר לחזור ליום הראשון. כשהייתי צופה באח האמריקאי תמיד חשבתי כמה מאחורה בארץ נמצאים.
&nbsp
אני מת על האח הבריטי. האח הישראלי מבוסס עליו, אבל הלוואי והוא היה חצי ממנו. אני מת על זה שהקהל שורק בוז למי שהוא לא אוהב. ומנהלי האולפן לא אומרים להם למחוא כפיים לכולם רק כדי להיות פוליטיקלי קורקט. אני מת על שבזמן הדחה הקהל צועק "Take Ryan out, take Ryan out!) ושהם מציגים לדיירים קטעים מבחוץ על מה שהקהל חושב עליהם. כי זה משלב גם בידוד אבל הם גם מקבלים פיסות מידע תוך כדי שהם בבית וזה עוד יותר מטריף אותם. אני גם אוהב שבבריטי מעסיקים אותם. אמנם הבאסה היא שבבריטי לא משקיעים בתפאורות של המשימות, אבל הם מעסיקים את הדיירים כל יום. כמעט כל יום יש להם משימות.

tg151

Well-known member
תגידו, מה נראה לכם "מחכה" לתושבים בתוך העיר?

מכל הטיזרים והפרומואים הם תמיד הזכירו שיהיה משהו בתוך העיר. ושכחתי מזה. מה אתם חושבים שזה יכול להיות? זה לא יהיה רובוטים מן הסתם. זה יותר מדי כסף וקשה לתפעול, רובוטים. רובוטים יותר מדי מופרך. אבל זה גם לא יהיה אנשים, כי ארז וקורין אומרים שזה לא חיים בדיוק. מה זה יכול להיות?? בטח בסוף זה יהיה איזה משהו מטומטם וטיפשי כמו שימי הדג. או שאולי הם בעצם מתכוונים לקול של יורם שיקבל את הדיירים. מעניין באמת אם יורם ישתלב אקטיבית בתכנית. הוא יהיה ראש העיר?! חחחח

הנה שני קטעים שארז וקורין מזכירים את הנושא. מה נראה לכם?

shouldistay

Active member
בין "שורות" הפרומואים והכתבות, לדעתי ניתן להבין ש-

יורם זק יהיה ראש העיר רובוט. סוג של אח גדול, אבל "רובוט".
לדעתי יהיו עוד כמה "רובוטים" משניים שם. דמויות שמאחוריהן קול.
השאלה איך ייראו אותן דמויות. שינהלו חלקים שונים בעיר/יתנו משימות/יהוו אוזן קשבת וכו'

shouldistay

Active member
TG. ראית את הפרק הראשון של עונה שלוש במראה שחורה??

אם לא ראית! תראה עד מחר. ממליצה. פרק מצוין בלי קשר לכלום.
לדעתי הרבה מהסדרה נשאב משם.

tg151

Well-known member
הפרק שהדמות הראשית עושה כל דבר עבור לייקים?

וכל אדם נמדד עפ"י כמות הלייקים שהוא מקבל? הפרק הזה?
&nbsp
אני מאד אוהב מראה שחורה

shouldistay

Active member
כן. בהחלט זה. נראה לי שהרבה מ-2025 יהיה כמו זה

דירוג הדדי של התושבים בינם לבין עצמם.
אבל מי יודע.
מראה שחורה זו ה-סדרה!
לא פספסתי אף פרק.

tg151

Well-known member
זה פרק מצוין. מאד אהבתי את הפרק הזה

אני בהחלט יכול לראות את זה קורה ב-2025. כי התכנית היא ב"עתיד הקרוב" כמו שארז אמר אצל אופירה וברקוביץ'.
&nbsp
אני כן מקווה שתהיה איזושהי מעורבות של הקהל.

tg151

Well-known member
אם אנחנו מבינים שזה הכרחי אני מקווה שארז ויורם הבינו את זה

אני לא מתיימר להיות אינטילינגנט כמו ארז ויורם, לכן אם אנחנו חושבים ככה אני מאד מאד מקווה שיורם וארז חשבו על זה גם.
&nbsp
ארז אמר בריאיון לידיעות אחרונות שהם לא רצו לעשות בדיוק כמו האח שזה הכל רק הצופים מחליטים. הם רוצים שגם ל"תושבים" יהיו החלטות משלהם. אני רק מקווה שזה לא יהיה כל המשחק.

אני מאמינה שזה יהיה גם וגם

אבל כאמור, עד שזה לא יתחיל ממש, לא נדע כלום ולכן אני משתדלת לא לשבור לעצמי את הראש וממתינה למחר. מה יהיה יהיה, מה שבטוח הוא שנהיה חכמים יותר

shouldistay

Active member
נראה לי שתהיה מעורבות tg, כי כשהאח הגדול עשה את הפרק על תל א

ביבי וירושלים.
משום מה כתבו על זה בטוויטר, שזה גונב משהו מ-2025.
אולי השתתפות של הקהל בבחירת "משימות" "תפקידים" וכו' -
אבל שוב. מי יודע.

tg151

Well-known member
נראה לי שהתכוונו שהם "גנבו" את הקונספט של עיר

לא של הצבעות הצופים. בכל מקרה, לא נראה לי שאפשר להחזיק תכנית לייב בלי הצבעות של הצופים באיזושהי צורה. אחרת למה שלצופים יהיה אכפת מהתכנית או מהמתמודדים? למה שיהיה להם עניין מי יזכה?

Yalush2

New member
אם נותנים לנו לראות שידור לייב 24/7 אז לצופים בטוח

תהיה דעה ואני דיי בטוחה שהם יקשיבו לדעת הצופים, בסופו של דבר הם רוצים רייטינג לא?

למעלה