״2025״
יש תאריך

Yalush2

New member
ארז טל באופירה וברקו: הדיירים יצאו להצביע

לא יהיו מפורסמים, 16 אנשים יכנסו וכל שבוע מישהו ילך ומישהו אחר יבוא במקומו.

ברקוביץ אמר שהתושבים (לא דיירים) מקבלים כסף אמיתי כל אחד לעצמו ויכולים לקנות דברים, על הערב הראשון הם יפילו על התושבים שתי דילמות שהתושבים יצטרכו להחליט ביניהם. ( מה שברקו רמז כנראה נכון)

tg151

Well-known member
תודה! הקלטתי בזכותך :) אני אעלה תיכף :)

tg151

Well-known member
הריאיון של ארז עם אופירה וברקוביץ'

מה שלקחתי מהריאיון זה שהם רצו להתחיל מוקדם יותר. כלומר הם רצו עונה ארוכה יותר. ארז אומר שהם רצו להתחיל בינואר אבל מזג האוויר דחה את הבנייה והקבלן דחה פעם אחר פעם. אז הם כן רצו עונה ארוכה, שאני שמח על זה. כי כשאמרו שזה יגמר בפסח התבאסתי שהעונה תהיה רק בין 60-70 ימים. אז זה מכורח הנסיבות של פסח. אז בטח אם תהיה עונה 2, היא תהיה יותר ארוכה.

אני גם חושב שברקו צודק. כי ארז אומר "אני רוצה לדעת מאיפה ברקו יודע את זה" חחח השמועה הזאת נשמעת מאד הגיונית. כל אחד מהתושבים מתחיל שווה ולכל החלטה שלו יש השלכה. בטח אם הם רוצה לאכול מנת גורמה שיעלה לו 1,000 ש"ח או לאכול בפלאפל שיעלה לו 8 ש"ח. בטח כאלה החלטות.

tg151

Well-known member
אני תוהה לגבי מה שארז אמר בריאיון (שאלה לכולם)

אם באמת נשאר מספר גדול של "תושבים" בסוף,איך ייבחרו את הזוכה? מועצת עיר?!?! (aka מועצת שבט?!)
כי לא נראה לי שרק הצופים יחליטו מי הזוכה ע"י הצבעות. הם רוצים לבדל את עצמם מהאח. אז יכול להיות שתהיה הצבעה של הצופים על הזוכה, אפילו כמעט בטוח, אבל לא נראה לי שזה יהיה 100% החלטה של הצופים.
&nbsp
אני מקווה שתהיה התערבות של הצופים, כי בלי זה הקהל בארץ לא יישאר לצפות. כמובן שיש את המירוץ למיליון והישרדות שאין הצבעות קהל להדחה אבל הם תכניות שמצולמות מראש וערוכות מראש. הן לא בלייב. אם לצופים לא תהיה מעורבות רגשית ל"תושבים" זה לא יעבוד לדעתי.
&nbsp

Yalush2

New member
הוא אמר שבסוף כן יצאו אנשים וישאר אחד לפי מה שהבנתי

אופירה שאלה אותו אז איך אחד ינצח, אם נשארים מספר אנשים זהה כל התוכנית אז הוא אמר ככה מתחת לשפם שבסוף ישאר רק אחד.

tg151

Well-known member
כן, נכון

אבל נשמע שזה לא יהיה מין כזה גמר של 5 "תושבים" נראה לי בסוף יישארו יותר מ-5. אבל מה אנחנו יודעים.

רינה 157

Active member
אולי מי שישאר עם הכי הרבה כסף ישאר.... הוא גם אמר שכל דייר

שיודח יכנס אחר במקומו.

tg151

Well-known member
זה גם עניין. ראינו בפרומואים

את לוח הוידאו שמראה את כל "התושבים" עם כמות כסף משתנה בין כל אחד ואחת. אז נכון, יכול להיות שמי שנשאר עם הכי פחות כסף בסוף השבוע עוזב. זה גם מה שארז וקורין רמזו. שמרכז העיר הוא השעון. ומתחת לשעון יש את לוח הוידאו. אז בטח שם התושבים ייתכנסו להדחות ולמשדרים.
&nbsp
עוד דבר שלא דיברנו עליו. ה"תושבים" יידעו מה השעה. בניגוד לאח שהם תמיד חושבים שהשעה היא 23:00 בלילה כשבעצם השעה 17:00. חחחח. אז הם לא יאבדו תחושת זמן.

MagnumTA007

Well-known member
בנוגע לערוץ 22, כמה זמן תימשך תקופת הניסיון?

אין סיכוי שאני מזמין מראש

tg151

Well-known member
לא ראיתי שכתבו מה התקופה, אבל אני מנחש שבין שבוע ל-10 ימים

תקופת ניסיון. לא יעשו תקופת ניסיון ארוכה יותר מזה. אולי שבועיים מקסימום.
&nbsp
מה זה אומר שאני כבר הזמנתי את הערוץ שבוע שעבר?? חחחח כי אני יודע שאני אצפה בזה. חחחח

סטילהוק

New member
מעניין אם יהיה שידור חי במאקו עם אפשרות להריץ 24 שעות אחורה

ואם תהיה יותר ממצלמה אחת או זווית צילום אחת, כמו שהיה בעונות הראשונות של האח הגדול, עם בחירה של הגולשים באיזו מצלמה לצפות.

סטילהוק

New member
מחר בערב בשעה 21:15 זה מתחיל

מחר בערב בשעה 21:15 ישודר פרק הבכורה של פתיחת העונה של תוכנית הריאליטי החדשה העתידנית והמסקרנת של זק וטל 2025, שתשודר החל ממחר בערב 4 פעמים בשבוע ובערוץ 22 לייב 24/7 במשך כחודשיים לפחות.

על פי לוח השידורים הרשמי של קשת, ימי השידור של הפרקים הערוכים של התוכנית השבוע הם ימים א (משעה 21:15 ועד השעה 23:30), ד (משעה 21:15 ועד השעה 22:15), ה (משעה 21:15 ועד השעה 23:00) ובשבת (משעה 21:15 ועד השעה 22:35).

ולשם שינוי, וטוב שכך, בדיוק כמו בהישרדות והמירוץ למיליון, לצופים לא תהיה שום השפעה לגבי המודחים.

רינה 157

Active member
איזה באססה ... יומיים , רביעי ושבת יהיו מול האח הגדול...

נצטרך לקבל החלטות קשות.... לפחות תוכנית הפתיחה לא תהיה מול האח הגדול...

MagnumTA007

Well-known member
נסתדר. יש ממיר מקליט

מי צופה בלייב בימינו? פרסומות לא ראיתי שנים

tg151

Well-known member
אני לא יודע עד כמה זה טוב שאין מעורבות של הקהל

בלי מעורבות אני חושש שלצופים לא יהיה עניין לצפות ולעקוב.

MagnumTA007

Well-known member
בעיניי זה חידוש מרענן

לתת למתמודדים להרוויח את מקומם בתוכנית בהתאם לכישוריהם ולא על פי מדד פופולריות מעוות מגמתי וערוך

למעלה