2025
מתי העתיד הקרוב כבר יגיע

Yalush2

New member
2025
מתי העתיד הקרוב כבר יגיע

הפרומואים המבויימים של ״2025״ לא ממש נותנים לנו מידע מהימן.

אולי נדע בקרוב

shouldistay

Active member
מישהו כתב טוקבק שנשמע לי קצת אמין. מי יודע

"התוכנית תתקיים בעיר יבנה , יהיו בה אנשים שאנחנו כבר מכירים מריאלטי אחר , והם יהיו בתוך מקום כזה מתחת לאדמה שבו יהיה הרבה טכנולוגיה ורובוטים למלא דברים שהם צריכים והם יחיו את החיים שהם דמיינו לעצמם ב2025 כלומר בעתיד , וכל פעם שיהיה שעה 20:25 מישהו אחר יצטרך לעבור משימה גורלית שאם לא יצליח לעמוד בה ילך להדחה.* מגלה לכם 15/01/19 | 01:34"

Yalush2

New member
נשמע הזוי, נראה לי שסתם הם מנסים לעשות באזז

אבל אולי לכי תדעי

tg151

Well-known member
לפי ישראל היום עליית התכנית נדחתה ל-7 בפברואר

"בעקבות העיכוב הבלתי צפוי במתחם אשר נבנה ביבנה, תוכנית הריאליטי החדשה של קשת 12 נדחתה, ולא תעלה לשידור ב-31 בינואר כמתוכנן. נכון לרגע זה השקת התוכנית נדחתה ליום חמישי, 7 בפברואר."
&nbsp
https://www.israelhayom.co.il/article/626933

tg151

Well-known member
מבאס אותי שנכתב שוב שהתכנית תיארך "מספר שבועות"

אם זה באמת יהיה מס' שבועות בודדים זה יבאס אותי.

shouldistay

Active member
זה מה שמסתמן שיהיה

אל תשכח שארז טל צריך מתישהו להתחיל חזרות מאד אינטנסיביות לאירויזיון. בטח מסוף אפריל או אפילו קודם.
אז בטח התוכנית תהיה מהשביעי לפברואר עד אמצע אפריל. גג חודשיים. וגם יש בחירות לא נשכח. לדעתי היא תהיה ששה שבועות. משחק קצר מותח ומשעשע שבעיקר יביא מאות מיליונים לקשת על ידי מכירה.
&nbsp

tg151

Well-known member
אה נכון, שכחתי שיש את האירוויזיון והבחירות

גורם לי קצת לרדת מההתלהבות לתכנית. אני רוצה תכנית להתמכר אליה. ובפרסומים הקודמים דיברו על חצי שנה תכנית. באסה.

shouldistay

Active member
אל תתבאס מדי - אגיד לך למה. לדעתי זו תהיה עונה קצרה

סוג של עונה שהיא קצת אולי VIP.
ובהמשך תהיינה עונות ארוכות של דיירים רגילים וכו'.
לא בנו את האתר רק בשביל עונונת קטנה.
כרגע היא תהיה קטנה.

tg151

Well-known member
יכול להיות באמת

מין עונה ראשונה פיילוט כזה

shouldistay

Active member
כמה נקודות מעניינות מהראיון עם אבי ניר במיאמי

- התוכנית מתחילה עוד שבועיים
- תהיה רק 9-10 שבועות: "עד פסח"
- אנשים יתמודדו במשחק ומי שיסיים למעלה ב"טבלה" - ינצח
ומי שיהיה ממוקם למטה ב"טבלה" - ייצא מהמשחק בכל שבוע.
- התוכנית תשודר ארבע פעמים בשבוע
- יהיה בה "אופן סיפור" אחר ממה שהתרגלנו בריאליטיס אחרים
מה עוד?...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הו! סופסופ קצת יותר פרטים על התכנית...תודה שהבאת אותם לכאן:)

tg151

Well-known member
תודה. לפי מה שאבי אמר נשמע ש

שהצופים לא יצביעו להדחה. נשמע שלא תהיה מעורבות של הקהל. למרות שזה נשמע לי לא רעיון טוב בסוג ריאליטי כזה שמשודר 24/7. כי בלי מעורבות של הקהל, הצופים לא ייפתחו קשר "רגשי" לדמויות כי הם לא ישפיעו על המשחק או המתמודדים בשום צורה. או שאנחנו לא יודעים בדיוק איך זה יעבוד. פשוט קשה לי להאמין שקשת יוותרו על הצבעות בכסף.
&nbsp
שמתי לב שבוידאו אבי ניר אומר שהם היו רוצים שהתכנית תהיה ארוכה יותר, אבל בגלל פסח הם יסיימו את זה אז. אז יכול להיות שהעונות הבאות יהיו ארוכות יותר.
&nbsp
בכל מקרה הדבר הכי גדול שהוא אמר על הפורמט עצמו זה שיהיו סוג של מעמדות. אם אתה עושה מהלכים נכונים כנראה תהיה בצד העשיר בעוד מי ששוגה יהיה עני בטח.

tg151

Well-known member
ערוץ 22 החל להפעיל פרומואים

ערוץ 22 התחיל לפעול היום. קשת משדרים את הפרומואים ואייטמים שדיברו על התכנית. בנוסף גם צילומי מסך של ידיעות מהאינטרנט.
&nbsp
יש אפשרות לרכוש את הערוץ. עלות הערוץ היא 17.5 ש"ח. (כרגע)

shouldistay

Active member
אני ארכוש בטוח. מאד מאד מעניין מה יהיה עם האח הגדול

כשהתוכנית של זק תתחיל.
האם בכלל יישארו צופים לאח הגדול?
כי מן הסתם ארבעת ימים השידור של התוכנית יהיו חופפים לאח הגדול.

tg151

Well-known member
אני מקווה ש-2025 תשבור את שיאי הרייטינג

תכנית הפתיחה של העונה הקודמת של האח הגדול (העונה הראשונה ברשת) קיבלה 29% רייטינג ופיק של 33% בדקה מסוימת. (זה שיא הרייטינג כרגע מאז הפיצול הראשון) אני חושב של-2025 בהחלט יש פוטנציאל להגיע מעל 33% ובטח סיכוי מעל 29%.

יש כמה גורמים שמשחקים לטובת 2025. קודם כל זה פורמט חדש לגמרי ואנחנו לא יודעים עליו כלום, לכן לצופים יש סקרנות רבה לראות מה זה הדבר הזה. שתיים, זה משודר בקשת. כלומר הערוץ הנצפה ביותר בארץ. גם בעונה הקודמת של האח היו פעמים שקשת ניצחה את רשת ברייטינג עם סדרה כמו "בשבילה גיבורים עפים" שדבר כזה כמעט ולא קורה. שסדרמת דרמה מנצחת ברייטינג ריאלטי גדול. בקיצור, מה שאני מנסה להגיד זה ש-2025 משודרת בגוף שידור פופולארי וחזק בארץ. עוד גורם הוא כמובן הידיעה שיורם זק וארז טל הם המוחות מאחורי המשחק. זה יכול להביא צופים גם. להסתקרן מה זה הדבר הזה שארז טל עומד מאחוריו.

אני כל כך מקווה ש-2025 תפציץ ברייטינג והאח הגדול יתרסק ברייטינג. כי רשת פשוט הרסו את התכנית הזאת שנקראת "האח הגדול" כל כך אהבתי אותה כשזה היה בקשת ועכשיו אני לא מסוגל לצפות בזה יותר מדי. זה פשוט עשוי רע.

הדבר היחיד טוב באח הגדול של קשת זה לירון ויצמן.

queenjane

New member
אני גם מקווה שהאח הגדול יתרסק נעמס מהגועל הזה והחוסר השקעה ב

בצופים
העונה הקודמת היתה איומה ואני לא ממש מתחברת לנוכחית עד כה צפיתי בעונה הזאת רק בחצי פרק ובקושי צפיתי בלייב
התחושה שרשת לקחו תרנגולת שמטילת ביצי זהב ועיקרו אותה

למעלה