2025 - בעתיד הקרוב (
)

shouldistay

Active member
קשה לי להאמין שתוכנית של זק תהיה כשלון. פשוט קשה להאמין

אם כי נכון. והכל יכול להיות.

sigalit1000

New member
לדעתי זה יהיה כשלון....

וזו טעות גדולה לעלות עם תוכנית חדשה לגמרי במקביל לאח הגדול והתאריך שהם אמורים לעלות 31/1 זה כמעט 3 שבועות אחרי שהאח הגדול יתחיל, בעייתי....

סטילהוק

New member
זה לא רק באח הגדול, זה גם במירוץ למיליון סלבס והישרדות סלבס

שישודרו ברציפות מיד בתום שידורי האח הגדול VIP ברשת המאוחדת עם ערוץ 10.

queenjane

New member
אני גם חושבת שקשת יותר טובים בד"כ אבל באמת שאי אפשר לדעת הם

יתחילו בפיגור רציני ויצטרכו להתחרות ברשת שכבר יהיה להם קהל שבוי יחסית וגם עונת סלבס עם שי חי שזה משהו שיכול מאוד לסקרן הרבה אוהדים מקוריים של האח הגדול
מצד שני אני מאוד מקווה לטוב בגלל שזה ארז וזק שהם גאונים מרושעים ובגלל שקשת הצליחה יחסית לא רע מול האח הגדול עם בשבילה גיורים עפים ואז אפילו נינג'ה שלא "ניצח" חד משמעית מול האח הגדול אבל היו שבועות שאכן גרף יותר רייטינג ומדובר בפורמט דיי חדש שלא קשור ולא דומה לאח הגדול וגם בגלל שהאח הגדול ברשת זה לא האח הגדול בקשת

Yalush2

New member
קשת משחררת עוד טיזר

מעניין עוד כמה זמן תתחיל התוכנית החדשה? מתוך האינסטגרם של ״2025״

tg151

Well-known member
נראה שהם ישחררו טיזרים כל יום (חוץ מסופ"ש) עד העלייה

במיוחד שיש את האח הגדול עכשיו, אז הם ירצו לדחוף כמה שיותר פרומואים.

Yalush2

New member
נכון מאוד

במיוחד אחרי הרייטינג המטורף שהיה אתמול

queenjane

New member
טוב שי חי יש לו את הצבא שלו וזה חבל בשביל 2025 הם עשו טעות ר

רצינית עם המועד עלייה לתת לאח הגדול פור של 3 שבועות ולצבור קהל שהתרגל אבל אני מבינה זה פורמט חדש ולוקח זמן להבשיל אותו בניגוד לרשת שגנבו פורמט מוכן אחרי שזק עבד קשה בשביל שיהיה מה שהוא ורשת אפילו לא כלכך שינו את הבית

Yalush2

New member
אולי הם יקדימו מהלחץ

ובקשר לאח הגדול בדרך כלל לא משנים את הבית בעונות vip

tg151

Well-known member
לא, לא נראה לי שהם יקדימו. גם ככה 18 ימים

זה מעט מאד זמן. אני לא חושב שזק וארז טל וקורין (ארז וקורין הם המנחים הרי) בונים רק על צופי האח הגדול שיבואו אליהם. הם חושבים גדול יותר. לדעתי, מבחינתם הם רוצים להביא את כולם. זה משהו חדש,תכנית חדשה לגמרי. הם לא חושפים יותר מדי פרטים (כיאה בתחום הריאליטי לבנות את הבילד אפ לערב ההשקה). לדעתי 2025 ינצח את האח הגדול בערב הפתיחה. כי ברור שרשת ישימו את האח הגדול בערב הפתיחה של 2025. אנשים יעדיפו לראות מה זה הדבר החדש הזה של ארז טל מאשר משהו שהוא כבר באמצע העונה ומכירים כבר.

Yalush2

New member
אם רשת תשדר תוכנית רגילה בזמן תוכנית הפתיחה שלהם

זאת באמת התאבדות, לא נראה לי שהם יעשו את זה.
אחר כך תהיה להם תחרות בין השידורים החיים שישודרו במקביל אבל אם ישימו את התוכניות בערוץ 12 ו13 ביחד זה יהיה הפסד גם להם וגם לנו, זו דעתי לפחות.

tg151

Well-known member
רשת בטוח ישימו את האח הגדול. אין פה שאלה בכלל

לגבי קשת. יש לה אופציה לשים את ארץ נהדרת נגד האח הגדול. ככה שלקשת יש עוד קלף חזק שיכול להביא רייטינג יותר גבוה מול האח הגדול שזה לא רק 2025. לכן, אני בהחלט רואה מצב שסתם כדוגמה: האח הגדול משודר בימי רביעי ושבת. אז לקשת יש אפשרות לשדר את 2025 בימי ראשון וחמישי נגיד. כלומר. לא ימים שמתנגשים עם האח הגדול. כי קשת יכולה לשים בימי רביעי את ארץ נהדרת כנגד האח (זה מה שיהיה השבוע. ביום רביעי הקרוב ארץ נהדרת תשודר מול האח הגדול). לגבי ימי שבת (תכנית הדחה. זה נעלם מבחינתי. לא יודע מה קשת יעשו)
&nbsp
אני גם לא חושב שקשת מפחדים מ"מאבק" כזה. אני בהחלט רואה אותם משבצים את אירוע הפתיחה של 2025 מול האח. מין כזה להראות לרשת "תראו מי שולט פה"

queenjane

New member
בהחלט שראינו שבקשת מול רשת רשת משקשקים עובדה שעונה קודמת חצי

מהזמן הזיזו את השידורים ככה שאנחנו בכלל לא ידענו מתי יש שידור
ואני במקום קשת דווקה כן הייתי משדרת ארץ נהדרת מול האח הגדול כדי להבטיח שלאח הגדול לא יהיה קהל ואז אלו שרגילים לאח הגדול יצטרכו לבחור ואז אולי יעדיפו ארץ נדרת ויפסיקו לעקוב אחרי האח הגדול ואז גולד סיטי קצת יתבסס כפורמט של סוג של האח הגדול הדור הבא

Shusha 77

New member
בשבת בסביבות 18.00 יש שידור חוזר של ארץ נהדרת

לכן אפשר ליהנות משני העולמות.

tg151

Well-known member
מה הייתם רוצים שיהיה בתכנית?

אני למשל, הדבר הראשון שעלה לי בראש זה שתחזור האפשרות של לפחות 4 מצלמות לבחור מביניהן מה לראות. בעונות הראשונות של האח היו 4 מצלמות לבחור מביניהן ואז בעונה 3 זה נעלם כי הצופים היו שומעים דברים שההפקה לא אהבה ששמעו.

tg151

Well-known member
כן. הערוץ כבר עלה. הערוץ ישודר בכל הפלטפורמות.

tg151

Well-known member
אני מתחיל לחשוב שהתכנית לא תעלה ב-31.1

כמות הפרומואים והיח"צ על התכנית לא כזאת גדולה. בעיקר פרומואים קצרים שעולים ברשתות החברתיות.

אנחנו 10 ימים לפני התאריך שפירסמו לעליית התכנית. (כעקרון שבוע הבא) ובקושי יש פרסומות לתכנית. הייתי חושב ששבוע לפני עליית התכנית יהיה בליץ של קשת על התכנית.

למעלה